Forum
u22811
u22811
V sobi se je prikazala svetloba. Bila je mami. Prišla je dvignit rolete. "Dajmo vstani Lina!!" je rekla mami. "Ja saj že grem mami!" sem zaklicala. Vmes ko sem še vstajala je mami šla zbudit Laro.
Stara sem 15 let. Lara pa 2 leti. Hitro sem vstala , pomislila na svojega fanta Tadeja, se oblekla, pojedla zajtrk, si umila zobe in odšla v šolo.
Ampak tam se je zgodilo nekaj groznega!!! Moj fant se je poljubljal z mojo največjo sovražnico Nejo! Prišla sem do njega in mu rekla: "Kaj pa delaš?? Saj si moj fant!" Potem je pa rekel: "Lina ti si itak brezvezna!!" Nato sta se obadva zasmejala in se poljubljala naprej. Vsi so se mi smejali njuma pa ploskali. Hitro sem stekla k moji najboljši prijateljici Maši. Vse sem ji povedala. Od pike do vejice. Rekla mi je da ji je zelo žal in ,da tista Neja naj se kar važi pred vsemi. A zate in zame bo še vedno KRAVA. Po pouku je Maša prišla je k meni domov. "Jess!!" Bil je moj naj ljubši dan petek. Ko sva prišli domo sem zagledala atija. Končno je prišel iz Nizozemske. Hitro sem ga objela in nato sva z Mašo hitro odšli v mojo sobo. Nato pa so se odprla vrata... Bila je Lara in rekla:"Ali sem lahko tudi jaz tukaj?" Je vprašala. Rekle sva če lahko pride čez pol ure? "Lahko." Je rekla Lara. Potem sva z Mašo naredili domačo nalogo. Potem sva se šli pogovarjat o raznih rečeh. Potem pa je bil vik in krik....

SE NADELJUJE....
15. junij 2010
u22811
u22811
NORO POLETJE 2.del
Bila je mama. Hitro sem stekla do nje. Maša mi je sledila. Vprašala sem: "Kaj pa je mami???" Ampak ona se je samo smejala. "Noseča sem!!!" Je rekla mami. Kaj to je čudež. Dobili bomo dojenčka. To je super novica. Bližal se je večer. Z Mašo sva se odločili, da bova gledali grozljivko. Potem pa je v sobo prišla Lara. Takrat je bil najbolj grozen trenutek. Lara je pogledala v televizijo, zakričala in stekla ven iz sobe. Mami mi je obljublila, da bo lahko Maša pri meni prespala do nedelje. Ko je bilo konec filma sva se z Mašo šli pogovarjat v temi. Povedala mi je da se je Neja važila pred Vaneso. Vanesa je najlepša punca v razredu. Vsi fantje so zaljubljeni vanjo a nobenega noče ke ga baje že ima. Ko sem se zbudila sem videla Mašo že budno. Gledala je televizijo. Potem pa sem jo vprašala če bi šle malo skupaj na MSNspoznat kakega fanta. Maša je seveda rekla da. Potem pa sem nekaj videla...

SE NADALJUJE....
15. junij 2010
u22811
u22811
NORO POLETJE 3.del
Videla sem, da sem imela več kot 100 ogledov. Maša je usupnila nato pa zaploskala. Pogledala sem pod prošnje prijatelstva. Bilo jih je več kot 30. Potem pa sem šla še pod sporočila in bilo jih je 20. Vsi so se glasili takole: "Ali si samska??" Ali pa: "Ful si huda!" In še: "Ali bi te lahko videl??" Nisem vedela kaj naj naredim. Potem pa sem pogledala pod prijatelje. Mojega fanta ni bilo več med njimi. Maša je rekla če lahko greva kaj pozajtrkovat. Seveda sem privolila. Za zajtrk sva jedli toaste. Po zajtrku sva šli v park. Tam se videla Tadeja in Nejo. Videla sem kako se poljubljata. Z Mašo sva raje šli stran. Potem pa je mimo prišel zelo srčkan fant. Z Mašo sva se mu nasmehnili on pa nama je pomežiknil. Potem pa sem premišljevala. Mislila sem si:"Kaj če je to fant mojih sanj?" Maša je rekla, da če mi je lep, da ga lahko kar obdržim. Z Mašo sva šle nakupovat v mesto. Videla sem najlepšo obleko mojih sanj. Tudi Maši je bila lepa. In bile sta samo še dve. Hitro sva stekli v trgovino. In ju dobile. Ampak cena je bila: 50 evrov. Ampak seveda sva imeli dosti denarja. Bili sva tako veseli. Nato pa sva ugotovile, da nimava nobenih čevljev, ki bi pasali zraven. Hitro sva zavili še v trgovino z čevlji. In našli sva primerne čevlje. Potem pa sem pogledala na uro. O ne ura je bila že sedem. Hitro sva šli domov. Pred hodnikom pa je že stala mama. "Kje sta pa bile?" Nič nisva rekli samo hitro sva pojedli večerjo in šli spat tako hmalu ker naju je bilo strah da bo mama zelo huda. Zjutrjaj sem se zbudila in zagledala....

SE NADLJUJE....
15. junij 2010
u22811
u22811
prosim povejte ali naj nadaljujem?
15. junij 2010
u22448
u22448
Lej... Am.. Meibi... Noo dei..
15. junij 2010
u22811
u22811
a ti ni všeč?
15. junij 2010
u22811
u22811
ok pa bom
15. junij 2010
u22811
u22811
NORO POLETJE 4.del
Mašo. V roki je držala darilno vrečko in mi rekla:"Vse najboljše!" Saj res. Danes je bil moj 16. rojstni dan.Vsi so mi čestitali in mi dali darila. Najprej sem pogledala Mašino. Dobila sem plišasto igračo in bonbone. Potem pa je sledila cela moja družina: mami, ati, Lara, babica in dedek. Kupili so mi kužka. Kaj. Tako lepih daril pa še ne. Vsem sem se zahvalila. Nato sem vprašala:"Ali je kuža punčka?" Prikimali so mi. Spomnila sem se ime kaj ko bi bila Daisy? Ja tako ji bo bilo ime. Z Mašo sva se odločili da bova šle z Daisy v mesto. Tam sem že spet videla Tadeja in Nejo. Potem pa je Neja rekla:"Kako grd pes!" Jaz pa sem jo samo grdo pogledala. Z Mašo sva šle v trgovino za živali. Tam sva za Daisy kupile razne stvari. Pogledala sem na uro. Ura je bila 11.00. Čez pol ure more Maša iti. Hitro sva šle domov potem pa sva videli tistega fanta. Rekel nama je:"Živjo!" "Zelo lep kuža!" "In ali bi lahko dobil tvoj MSN?" Potem pa sem mu odgovorila:"Živjo!" "Hvala!" "Seveda." Hitro sva si dala MSN- je. Z Mašo sva se zasmejale in odšle domov. Pred vrati pa je že čakala Mašina mama. Potem pa mi je rekla:"Vse najboljše!" Jaz pa sem rekla:"Hvala!" Poslovila sem se od Maše in šla pred računalnik se registrerala na MSN in opazila ....

SE NADALJUJE...
15. junij 2010
u22811
u22811
NORO POLETJE 5.del
Da me je tisti fant vprašal za prijateljstvo. Seveda sem dala potrdi. Čez nekaj časa sem dobila veliko sporočil od njega. Videla sem da mu je ime Jure. Prelepo ime. Lepše od Tadeja. Rekel je da bi me rad videl. Seveda sem privolila. Povedala sem mu še svoje ime. Bil je zelo ponosen na moje ime. Danes sva bila zmenjena v parku ob 17.00. Ker je bilo do takrat še 4 ure sem se usedla in igrala svoj PSP. Končno je napočil čas hitro sem se preoblekla in stekla v park. Tam me je že čakal Jure. Vprašal me je če greva na sladoled. "Seveda!" sem rekla. Povedal mi je veliko o sebi. Jaz pa njemu. Potem pa je napočil čarobni trenutek. Ustnice so se približale...In nastal je lep poljub. Pogledala sem na uro. O ne. Ura je bila 19.00. Hitro sem se poslovila in stekla domov. Mame ni bilo pred hodnikom. Počasi sem šla noter. Lepo počasi sem pojedla večerjo in šla spat. Ko sem se zbudila sem se spomnila.....

SE NADALJUJE.....
15. junij 2010
u22811
u22811
no nj jih čim več pove ali naj nadaljuem
16. junij 2010
u12163
u12163
Em.. No naDaLjuj Če Že Hočš..
16. junij 2010
u20705
u20705
nadaljuj pa en nasvet ti bom dalaestavli dalše stavke, pa kej spremen če TEB ni ušeč.more bit teb ušeč če ne pa spremen....
16. junij 2010
u18082
u18082
naprej FUUULLLL je dobrrrr
16. junij 2010
u22811
u22811
še več naj jih pove
17. junij 2010
nadaljuj!!!!!!!!!
17. junij 2010
u22448
u22448
...
17. junij 2010
u22811
u22811
povejte povejte...................
19. junij 2010
ti kr
19. junij 2010
u22811
u22811
dejte no...
20. junij 2010
Nadaljuj nadaljuj!!!
20. junij 2010
u20140
u20140
nadaljujjjjjjjjjjjjjj paa hiterrr
26. junij 2010
u22811
u22811
bom zdele
28. junij 2010
u22811
u22811
NORO POLETJE 6.del
Da imamo šolo samo še tri dni. Kakor se, da hitro sem se preoblekla, umila zobe in pojedla zajtrk. Ko sem prišla v šolo sem videla Mašo in se ji pridružila. Ko pa sva prišle skoraj do našega razreda se je Tadej postavil pred nama in mi rekel:"Hočem te nazaj Lina!" Jaz pa sem usupnila in rekla nazaj:"Sem že zasedena!" Tadej meje žalostno pogledal. Z Mašo sva se pogledali in zasmejali. Prišle sva v razred. Danes je bil najbolj beden urnik. Ko sem se poslovila od Maše sem šla proti domu. Na dvorišču pa je stal Jure. V roki je držal vrtnico. Bila sem tako vesela. Potem sva se objela in poljubila. Vprašala sem ga če ga grem predstavit mojim staršem.Rekel je:"No prav. Ampak obljubi, da te bom jutri jaz mojim?" Nato pa sem rekla:"Prav." Prišla sem noter odprla vrata. In rekla:"Mami in oči to je Jure!" Mami in oči sta me pogledala nato pa rekla:"Zelo lepo ljubica." In se zasmejala. Vedela da jima je Jure bolj všeč kot Tadej. Jure me je vprašal če greva v park. Rekla sem ja. Potem pa sem tam videla....

SE NADALJUJE...
28. junij 2010
u22811
u22811
NORO POLETJE 7.del
Kako se Neja joka. Rajši sva šla mimo. Kmalu sva prišla do njegove hiše. Imela sem malo treme. Videla sem da so zelo bogati. Ko sem vstopila v hišo je mimo pritekla majhna punčka. Nato pa je Jure rekel:"To je moja sestra Veronika. Ali imaš tudi ti kakšnega brata ali sestro?" Jaz pa sem mu odgovorila:"Ja imam eno mlajšo sestro Laro." Kmalu je Jure odprel vrata. In rekel:"Mami in oči to je Lina!" Pogledala sta me. In rekla:"Čestitam Jure!" Potem sva se šla še malo sprehajat po mestu. Vprašala sem ga:"Koliko dni imaš še šolo?" On pa mi je odgovoril:" Še dva dni." "Mi tudi!" sem rekla. Vprašala sem ga še:"Kam greste letos na morje?" On pa me je samo žalostno pogledal in rekel:"Ne." "Zakaj pa ne?" sem ga vprašala. On pa mi je odgovoril:"Nevem." Vedela sem da imamo na morju Murter v počitniški hišici še prostor za enega. In mama je rekla, da lahko povabim kogar koli. Maša je bila seveda že vmes. Pa sem ga vprašala:"Ali bi šel z nami na morje ker imamo prostor še za enega?" Veselo me je pogledal in rekel:"To je super ideja!" je rekel. Me poljubil še rekel:"Ti sporoči če bom lahko. Hitro je stekel proti domu. Jaz pa sem pogledala na uro. Ura je bila 19:00. Oh pravi čas da lahko pridem domov do večerje. Ko sem prišla domov sem pojedla večerjo in nato šla gledat NMK. Ko sem se ravno odpravljala spat pa mi je zazvonil telefon.....

SE NADALJUJE.....
28. junij 2010
nadaljujjjjjj
28. junij 2010
u15177
u15177
nadaljuj.zelo zanimiva zgodba.cool
29. junij 2010
Ja!!!!Hit hit hit!!!!!!
29. junij 2010
u20140
u20140