Forum
u113670
u113670
Ime mi je Emma Kate Rider. Imam 15 in rada počnem veliko stvari.

Rada jezdim (konje) rada rišem, pišem in berem, rada igram klavir, rada oblikujem, fotografiram in še druge reči.

Sem v prvem letniku splošne gimnazije in sem preprosta(rjavi lasje, rjave oči) ampak vseeno lepotica gimnazije. Sem brezbrižna do fantov, čeprav imam nekaj takšnih, ki se mi ne zdijo prav grdi.

Sem kar priljubljena, in nimam težav v šoli. Imam normalno življenje najstnice (no z pričakovanimi zapleti)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
May(moj sošolec)'' Emma, kej ko bi šla na pijačo?''
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
nadaljujem....

Boš Bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. januar 2013
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
a jih še rabš?
09. januar 2013
u113670
u113670
ne drugače pa hvalča, nadaljujem.
10. januar 2013
u113670
u113670
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Nejc(moj sošolec)'' Emma, kej ko bi šla na pijačo?''
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
nadaljujem....
Jaz:'' ja! Z največjim veseljem.'' Spadal je med moje simpatije.
Po pijači, me je v parku dolgo in strastno poljubljal. Ni mi bilo prav prijetno, a hodila sem z največjim frajerjem na šoli!!!!
En teden sva hodila, ko mi je v petek drugo šolsko uro postalo slabo. Profesorco sm prosla, če grem lahko domov. Rekla je ja in odpravila sem se. Na parkirišču mi je postalo zelo slabo in nisem več mogla stat. Zgrudila sem se na tla in gledala oblake. Nenadoma se je nad mano sklonil obraz. Bil je simpatičen fant.
» hej mala. Ti je slabo? Te odpeljem domov?«
Ker mi je blo preveč slabo sem pokimala. Spravil me je v avto in me odpeljal domov. Ker živim samo z mamo in sestro, ni bilo nobene doma in se je ponudil, da mi nardi čaj. Povedal je, da mu je ime May in da ma 18 let…..
Next?
10. januar 2013
next next next next next next next next enxt next next next next next next next next
10. januar 2013
next
14. januar 2013
u113670
u113670
kuuul, ISTO ZGODBO NADALJUJEM TU http://www.igre123.com/forum/tema/me-life-horses-an-boy/48871/1
15. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg