Forum
u94844
u94844
Sedela sem v sobi in na lap-topu pisala fantu. V sobo so pritekle Elisa, Monia in Zana. Zaupila sem "veeeeeeen" Monia je rekla: kaj hočeš sej je to tut naša soba aveš! Ja pa kaj zdele bote pokale vn! Ne nebooomo so zavpile vse tri! Zgrabila sem računalnik in šla za hišo na vrt. Kmalu sem zaslišala mamo! Upila je:
Mama; Saraaaaah, pridi izpraznit pomivalna stroja!(jaja to sem jaz)
Jaz: Zakaj že jaz sem ju učerej. Sej ju lahko al Monia, Zana, Lisel sej to je njihovo delo.
Mama: oken naj ti bo ampak, potem pa pojdi pogledat Evelyn in Harrya če sta že budna pa ju zrihtaj. Kosilo bo kmalu. Temu se pa neboš izognila saj Bettie pripravlja mizo Amelia pa je šla v trgovino. Jooj. Sla sem v spalnico kjer sta bila najmlajsedva. Oblekla sem ju in ju nesla dol. Tam je bila kot vedno prava norišnica. Šla swm v kuhinjo in Mama je kuhala Elisa in Louis pa sta risala po tleh. Ken in Jon sta la v dnevni sobi in polagala roke. Zavila sem z očmi in odšla na stranišče potem pa ven poklicat ostale na kosilo in....
Ja naša utrgana druzina ce vas zanimajo se nase ostale dogodivscine pa...NEXT hvala
15. julij 2012
u94844
u94844
Opis: Naša družina je ena velika zmešnjava! Skoraj nikoli ni kot bi moralo biti. A priznam pa imamo vsaj pestro življenje. Vendar vseeno. Komaj čakam da se odselim. Zaenkrat mi tega še ne dovolijo.

Jaz Sarah Styles stara sem 17. Rada jaham, plavam in plešem in fotografiram. Moja najljubša barva je črna in sovražim našo družino.Že dve leti imam fanta Liama. Ki pa je star 19. Končala sem 2 letnik oblikovne srednje. Za fotografijo. Imam svojega novega Nikon D3200

Mati Camila stara je 41. Je najboljša mati. A tudi z njo se včasih spričkam. Je modna oblikovalka.

Oče Garry je star 42 let. Zelo ga imam rada razen kadar se pričkamo zakaj nesmem od hiše.

Najstarejši brat Larry je star 22 let. Živi z svojo ženo. Njemu je fajn.

Potem je Justin ki je star 20 in živi s svojo punco.

Potem sem jaz. Za menoj pa

Amelia ki je stara 15 ona rada teče in trenira atletiko. Končala je 9 razred. Verjetno bo šla na športno gimnazijo.

Potem sta prva dvojčka v naši družini
Bettie in Bob. Stara sta 14 let. Bettie rada poje Bob pa se ukvarja z nogometom. Končala sta 8 razred.

Potem je Niall ki je star 13 in je končal 7 razred. In najraje skejta.

Potem Dany ki jih šteje 11. On pa trenira plavanje.

Potem pa se Izzy ki pa je star 10 let in zbira stvari. Je bolj nenavaden decek. Končal je 4 razred.

Potem sta spet dvojčici Monia in Lisel. Stari sta 9 in končali sta 3. Razred. Sta zelo živhani in navihani.

Potem je Zana ki je stara 8 in je končala 2. razred. Tudi ona rada pleše.

Potem sta dvojčka ki sta stara 7 in ime jima je Jon in Ken. Trenirata nogomet in koncala sta 1 razred.

Potem je Louis ki je bil zadnje leto v vrtcu.P

Potem je Elisa ki je še v vrtcu in tudi ona rada jaha.

Potem pa še najmlajša, zaenkrat čeprav.bi bila vesela da tako ostane.
Harry in Evelyn stara 2leti.
16. julij 2012
u94844
u94844
Slike pridejo ko pridem na racunalnik!:*
16. julij 2012
u94844
u94844

Starša Camila in Garry
18. julij 2012
u94844
u94844

Larry in njegova žena Danielle.
18. julij 2012
u94844
u94844

Justin in njegova punca Hilary.
18. julij 2012
u94844
u94844

Jaz, naravno so moji lasje blond.
18. julij 2012
u94844
u94844

Amelia!
18. julij 2012
u94844
u94844

Bettie in Bob.
18. julij 2012
u94844
u94844

Niall
18. julij 2012
u94844
u94844

Dany
18. julij 2012
u94844
u94844

Izzy
18. julij 2012
u94844
u94844

Monica in Lisel, tidve z blond lasmi! Slika je z nekega zbora dvojčkov.
18. julij 2012
u94844
u94844

Jon in Ken.
18. julij 2012
u94844
u94844

Louis
18. julij 2012
u94844
u94844
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=48615136[/img]

Elisa, stara je 4leta.
18. julij 2012
u94844
u94844

Evelyn in Harry
18. julij 2012
next
18. julij 2012
u94844
u94844
Ker živimo v zelo majhni hiši, spimo v eni sobi vse punce v drugi pa fantje najmlajšedva pa pri starših. Jemo pa tudi najmlajši pri mizi ostali pa v dnevni sobi. Sedeli smo že vsi. Manjkal je le oče. Prišel je ves vesel. In rekel ''selimo see!!'' Jaz pa ''končno''! Res me je ta novica najbolj presenetila, pozitivno seveda. Takoj sem si začela pakirati! Vmes pa sem premlevala kako super je to! Ko smo po 3 tednih uspeli cse spakirati smo se odpeljali z našim mini-busom in avtom. Za nami pa še 3 kamioni. Mini bus ima čisto zadaj 3 stole, malo naprej še dve trosedežni klopi. In tudi pri vozniku so 3 sedeži. Avto pa imamo ta družinski spredaj trije sedeži zadaj trije in čisto zadaj 2. Ko smo se peljali je oče povedal da imajo dvojčki skupaj sobe razen najstarejše dva ostali pa vsak svojo.
Ko smo prišli pred hišo pa...
next?
18. julij 2012
next
18. julij 2012
u94844
u94844
Ko smo prišli pred hišo pa sem mislila da me bo kap. Hiša je na zunaj zgledala zelo lepa. Okolica pa je bila kot pragozd z dodatki pločevink, steklenic, ovitkov in ostalih smeti. Ko smo se prebili skozi vse to smo stopilai v hišo in, ja tudi ta je bila dokaj v slabem stanju. Šli smo v dnevno sobo in se zmenili.
Mama: No sedaj se bomo smenili kdo bo kaj naredil! Pomagat sta nam prišla tudi Justin in Larry. Zato. Larry, Justin in oče boste preverili hišo. Sarah, Amelia,Monia,Lisel in Zana mi boste pomagale da očistimo hišo. Jon, Ken in Izzy pospravite smeti z vrta. Bettie, Bob,Niall in Dany pa postrižite ta zarasel plevel. Louis in Elisa vidva pa pazita na Evelyn in Harry-a.
Amelia: Pa, js nom pomivala!
Mati o ja vsi boste delali točno to kar sem rekla.
Počasi smo se vsi spravili na svoja mesta. Jaz in Monia sva pometle in pomile, Mama in Zana sta pomivali kuhinjska korita in omarice, mize, stole in sesale pajčevine. Lisel in Amelia pa sta pomivali okna. Čez 4 ure dela smo dokončali. Spet smo se zbrali v dnevni sobi.
Mama: No sedaj prvi korak k urejeni hiši smo storili. Sedaj pa, Zberite si sobe, le ta v pritličju je od naju z očetom. Pa da bo fer. Šli boste in se postavili pred vrata sobe ki jo želite. Larry, ker sta z Justinom videla sobe prosim če narišeta tloris hiše. In prva gre Sarah ker je najstarejša!
Jaz: jes!
Našla sem največjo sobo in se postavila pred njo. Za menoj so prihajali po vrsti najprej Amelia, nato Bettie,Bob,Niall,Dany,Izzy,Monia in Lisel,Zana,Jon in Ken,Louis in nato Elisa. Soba ki je ostala pa je bila od najmlajšihdveh. Larry je napisal v kateri sobi smo in jih oštevilčil. V dnevni je vsak povedal kakšne barve sobo želi imeti. Potem pa je spet načela mama.
Mami: No sedaj pa. Larry, Sarah, Elisa,Evelyn in Harry gredo z mano v trgovino. Oče, Justin,Amelia in Bob boste potrgali tapete, Bettie,Niall,Dany in Izzy zvijte preproge ki so na tleh. Monia, Lisel,Zana,Jon,Ken in Louis pa preglejte sobe in vse zavese potrgajete dol. Mi smo se odpeljali v trgovino. Jaz sem imela v vozičku Evy in Harry-a. Mama pa je vozila ta velik voziček v katerega smo dajali barve. Za vse sobe smo kupili še zavese. Potem smo zbrali še barvo dnevene sobe in jedilnice.......Next?
22. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg