Forum
Nikolas je sin uspešne poslovne ženske in miljarderja, a sta sicer ločena, a istega mnenja, da bi moral njun sin bolj iztopati v družbi, saj želita pozornost.
Njegov oče zato najame sarah in ji ponudi bogato plačilo, če nikolasa uspe spremeniti, ampak je tukaj tudi zanka, če ji ne ji bo preprečil šolanje in ji vzel štipendijo, ki sta edina načina, da punca preživi.
KAJ NAJ REČEM? BERTE
27. november 2014
next
27. november 2014
Next
27. november 2014
gospod feryn je sedel na svojem stolu v svojem kabinetu in si ogledoval vrt skozi ogromno okno. čeprav je zadel v kazinoju, čeprav je bil direktor najuspešnejšega podjetja so ga ljudje že skoraj pozabili. zakaj njegov sin ni bil običajen najstnik in ni bilo nikjer poročano o njem?
nekdo je potrkal na njegova vrata. "naprej." je rekel in se obrnil, da bi videl prišleka.
v sobo je prišla punca. imela je približno sedemnajst let, kot nikolas. "saj ste želeli mene?"
"ja. sedi." pokazal ji je stol nasproti sebe.
punca se je vsedla. "sara blanc." je rekla, a ji ni odgovoril.
"po mojih podatkih si ena najbolj težavnih dijakinj." je rekel gospod
"ja...?" sara si je mislila, da je tokrat res nasankala

sara je šla, kamor ji je gospod rekel. v klet ogromne vile. odprla je vrata in prišla v majhno sobico. čim je stopila vanjo so se vrata za njo zaprla. ogrog nje so poplesali žarki, kot pri skeniranju. "vsiljivec, vsiljivec." se je zaslišalo
pred njo so se odprla druga vrata in skoznje je prehajala megla. iz megle je prikorakala postava. kašljala je, kot bi se dušila. sara je ugotovila, da je fant oblečen v laboratorijsko haljo. "oče... hevreka! veš..." dvignil je pogled in zagledal saro.
"hoj." je rekla sara
fant se je obrnil in šel nazaj.
sara mu je sledila "sem sara. sem sem prišla z mamo in je bilo dolgčas pa sem prišla sem. ti si?"
"nukolas." je rekel in se usedel za mizo polno eprovetk in si začel nekaj zapisovati.
sara se je razgledala. bil je laboratorij kot iz filma. poln naprav in nekatere so bile kar grozljive. "kaj delaš?"
"prfum."
"za?"
"kaj te to zanima?" je fant postal sumničev
"kar tako." sara je stopila k njemu in povohala prfum "diši! a potrebuješ kakšno luštno laborantko?"
"prišla bi prav." je kratko odgovoril
"sva zmenjena?" sara si je mislila, da je šlo nekam gladko
nikolas se je obrnil k njej "kako ti gre v fiziki?"
27. november 2014
nnnneeexxt
27. november 2014
Next
29. november 2014
u101440
u101440
next
29. november 2014
next
29. november 2014
Next
30. november 2014
nikolas je prijel saro za polakt in jo peljal čisto na drugi konec laboratorija. pokazal ji je kroglo na nekakšnem podstavku. "kaj bi bilo tole?"
sara je zamežikala in pogledala pobližje "elektromagnetna krogla, ki v centru sprošča svetlbne delce in jih absurtira v okolje...." spodaj je bil listek in tega je naskrivaj brala
nikolas se je nasmehnil samo s polovico ustnic in pritisnil enega od gumbov. prostor se je takoj zatemnil in iz središča krogle so se začeli raztezati žarki.
"lepo." je rekla in prst položila na kroglo, da se je tja 'nalepil' žarek.
nikolas ji je še pokazal eno od naprav, ki so izgledali kot laserska pištola "kaj pa misliš, da naredi tole?"
pogledala je po dolžini naprave. na boku je pisalo SLADOLEDINTOR. "sladoled?"
nikolas je pritisnil na gumb in iz sprednjega dela se je v kornet, ki ga je nastavil pocedil sladoled "in še zelo dobrega." ponudil ji ga je
"o... ne maram jagode." je opravičujoče rekla sara
"ni problem" pritisnil je drugega in dobil čokoladnega "čokolado imate pa punce v kromosomih, tako, da mi raje ne reci, da je ne maraš."
sara je sprejela ponujeno "saj ti lahko rečem nik, ne?"
"raje kar nikola" se je zasmejal in se vrgel na stol. poravnal si je laboratorijsko haljo in popravil zaščitna očala, ki so mu zdrsela iz črnih kodrastih las. "nikola tesla?" je poskusil
"evolucija?" je poskusila še ona
"ne." zamahnil je z rokami in po stropu laboratorija so se prižgale vse luči, ki jih ni bilo malo. "elektrika"
"cool" je rekla in ga pogledala "sva torej zmenjena?"
ponudil ji je roko "sva"
sprejela jo je. fant se ji je zdel kar luštkan in odrasel, pametnejši od drugih. ah... kar škoda ga bo uničiti.
29. december 2014
nnnneeeext
29. december 2014
Neext
29. december 2014
Neeeeeeeeeeeeeext
30. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg