Forum
to delamo z Kaatii < 33,jaz,tajana music
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jaz:

katja 17 let
mama in oče:

pes:

ali ti je vsec zgodba

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2012
jaz:

mama in oče :

moja sestrica Ingid

in naš pes max

Ime mi je Sabrina in sem stara 17 let
21. julij 2012
upsi moja sestrica Ingrid

21. julij 2012
moja familija jaz 17 let

oce ina mama

in moja fant

ta ps bo od moja fant in moj

pa sk mata mladicke

21. julij 2012
nekega dne smo sle jas katja in sbrina pa kristjan (moj fant) v new york nas avto je bil tak katja je pelala

in smo natubale muso usi k so se pelal ugrog ns so se cudl js sm na haubi sedela pelale smo je 3 dni prvi dan smo se pelale 5 h pol je mene vlekel na soping in sm si kupla to dvoje

pol je pse na starnise smo se ustavle pri bancinski smo se tankale usele 5 pakecov cipsa pa pisjato usak po 2 l moj fat je kupil karlovecko 2 gajbi ko smo ble pijane smo cips stresale po cest drugi za nami so padl v reko k ih je cips v obraz leteu no zvecer smo sle pa se v diskoteko pa moj fant tut pa smo se napil
nadeljuje Tija Metulček 2 dan 3 dan pa Kaatii < 33
21. julij 2012
next
21. julij 2012
next
21. julij 2012
u41661
u41661
next
21. julij 2012
u84724
u84724
next
21. julij 2012
2 dan
zmanalo nam je pijace ampak jez sem rekla da nam dons pila vsi mo to rekel zato smo si vzeli navadno vodo z okusom jagode potem je Kristina natumbala musko in smo plesal ampak brez alkohola sli so cez tak most
most:

potem sm jaz popila svojo 1 kaplico nc nismo mel vec zapit razen alkohol pa smo lih bli nasredi mosta pa ful smo bli zejni ampak jaz niti ene kaple nisem potem pa nismo mel druge izbire popit smo mogl alkohol spet sem bila pijana sam jaz nisem pla samo en redbul sam je mel alkohol potem se 1h nc nsem pla pol pa so lih prsl in sm stekla v trgovino in si kupila 10 jabolcnih sokov takoj sm popila vsaj 1 plastenko zvecer pa nisem pila do diska potem pa se je pil pil smo kotelje pa se velik pokonc smo bli do 00:00 potem pa smo sli v avto spat saj ni bilo nobenga hotela zdravn
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nasleden dan nadeljuje Kaatii < 33
21. julij 2012
u41661
u41661
next
21. julij 2012
u92590
u92590
next
21. julij 2012
še 2 nexta
21. julij 2012
next
21. julij 2012
še 1
21. julij 2012
u99677
u99677
next
21. julij 2012
Ko smo se zjutraj zbudili nas je vse bolelo saj avto ni bil ravno udoben. Ampak bomo že saj nas je vse budrila misel da bomo čez nekaj ur že v new yorku . Tako smo si samo še malo pretegnili noge vklopili glasbo in se začeli voziti. Jaz sem vso pot razmišljala kako bo ko prispemo kakšen hotel imamo, in nekaj kar me je najbolj zanimalo ali bom tam spoznala kakšnega tipčka ki bi bil pripravljen na resno zvezo saj so vsi moji dozdajšni bili oprostite izrazom za en DREK. Iz mojih misli pa me je zbudilo panično kričanje pogledala sem naprej in videla da se je v nas skoraj zaletel en tovornjak. Odleglo mi je saj se je Kristjan,ki je bil zelo dober voznik spretno izognil. Tako smo se vozili dobre 4 ure in uala New York. Bila sem zelo srečna da smo končno prispeli in ne samo jaz vsi saj je bilo to za nas prvič da smo prišli v New York. Kamor koli si pogledal je bilo polno trgovin z prekrasnimi a tudi dragimi oblekami oči so se mi kar svetile. Kristjan pa nam je rekel tako prispeli smo. In me punce nismo morale verjeti lastnim očem hotel je bil prečudovit kar sijal je ker pa je bila že noč smo hitro uzeli kufre iz avta in se odpravili do recepcije tam so nam dali ključe od sobe bili smo v sobi 155. A ta soba je bila razdeljena na 3 dele. Dnevna soba dve spalnici. Odločili smo se da bomo razpakirali jutri in bomo danes šli v disko. In tisti disko je bil res zelo fajn bilo je veliko ljudi dobre pijače in glasbe. Ko smo imeli zabave dovolj smo se omotično primajali v sobo saj smo bili utrujeni pa še napiti za povrh zato smo šli naravnost v posteljo.

številka naše sobe

hotel

naša soba

in žur

21. julij 2012
u92590
u92590
next
21. julij 2012
u41661
u41661
nexttt fuuuul dobro pišete