Forum
Heii!Spet zgodbica..No ta ne bo o 1D bo pa zanimiva in mislim da bi bilo lepo če bi brali in nextali!
Sem Kaja White.Stara sem 16 let...Prihajam iz Miamija najboljše mesto kaj ne?Imam mamo in očeta priimek imamo sicer po očetu ker je američan.Moje življenje je noro...No zaljubljena sem ves čas in mam najboljše prijatelje&prijateljice!Imam 3 bff =) To so Nadja,Nika,Lauren
Jaz:

Nadja

Lauren

In Nika

Skupaj smo lahko neizmerno nore in karkoli Želite

Imam tudi sestro Stello stara je 13 let
________________________________________________________________________________
Bil je 2. junij.Ja kmalu konec šole,Stella se je veselila jaz pa tudi no samo ločitev s prijateljicami je žalosten!
Kajjjaaaa!mi je na ves glas zakričala Stella.Pridi mi pomagat nalogo narest!
Stella počaki malo,da neki Lauren na Facebook napišem.
Okii!

Evo me stella že grem!
Kaja ali znaš to lej to je težko...A Stella no teh par stavkov o svojem življenju boš že napisala nekako.
Oki no dej pomagej pliss!
Okej...Napiši takole-Sem Stella White.Stara sem 13 let in obiskujem osnovno šolo.Hodim v sedmi razred.Prihajam iz Miamija.Imam mamo Ano in očeta Johna.Imam tudi najboljšo prijateljico Kate,skupaj sve nerazdružljivi....
Tako sem ji govorila še najmanj 15 minut.
Ko sva končali sem poklicala Nadjo,Lauren in Niko.Odločile smo se da gremo v park.
V parku smo šle na sladoled.Jaz sem jedla pol lešnik pol tuti fruti,Lauren je pol lešnik pol bele čokolade,Nika je pol kokos pol bela čokolada in Nadja je pol piškotka in pol čokolade.
Ko smo naročile smo se usedle na klopco in nato,...

Next?
02. junij 2013
u113157
u113157
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
17. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg