Forum
Dragi dnevnik! Spet gremo na morje. Tokrat ne v Italijo, ampak v Španijo. Kaj pa vem. Moja sestrica Erika je čisto... Paf! Jaz ne vem, kaj bomo dva meseca z našo prikolico na istem mestu... Mami pravi da bo super... Ja, ja. Moj očim William je proti... Ampak ženska odločitev obvelja.
Aja, nisem se predstavila. Sem Lucy, Lu. Rada rišem. Imam najboljšo prijateljico Ivy Jackson in fanta Petra (če sploh lahko rečem fant). Med nama s Petrom Blackom ni vse OK. To pa zato, ker je on najbolj priljubljen fant na naši srednji šoli. Hodil je že s famozno Lindsay in tisto čudovito, a predobro zanj Minny. Ne vem, kako sva se midva, najboljši fant po mnenju ženskega spola in vase zaprta piflarka, znašla skupaj... No, kakorkoli že, spoznala sva se pri zgodovini. Mislim, da je z mano le, ker sem pač nečakinja podpredsednika naše države. Jp... Torej, na morje gremo. Ivy bom grozno pogrešala in priznam,da tudi Petra. Bogve,če ima že drugo. No, torej, spakirati moram, se vidimo na poti.
Lep pozdrav,
bodoča bivša Petra Blacka.

NEXT???
(slike drugič)
24. avgust 2012
Neeexxt
24. avgust 2012
ok hvala za next!
bom jutr za tebe
24. avgust 2012
tnx
24. avgust 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!
24. avgust 2012
next
04. september 2012
Evo, next za obe:
No... Se že peljemo. Tokrat zares in ni poti nazaj. Erica že spi... Mami in William sta še pred kratkim poslušala Madonno, zdaj pa se že prerekata. Jaz sem na računalniku in igram igrico Sims 3 Showtime. Z Ivy sva si obljubili, da si bova dopisovali, vsaj po SMSih. Peter je samo zabrusil, naj ne pozabim nanj. Jezen je bil, ker je planiral, da bi jaz, on, njegova družba in še par popularnih punc, šli na morje. Kaj bi pa jaz tam delala? Ne kadim, ne pijem... Jaz bi izpadla kot dojenček.
Na poti smo se ustavili v velikem nakupovalnem centru v Franciji. Kupila sem si CD Adele. Ivy gre letos v Belgijo... Sovražim družinske počitnice. Morda pa spoznam kakšno prijateljico ali prijaznega tipa
No, moram končat. Mami je rekla, da mi bo slabo... Bla bla! Starši le tečnarijoooo!
No, papa!!!
04. september 2012
Neeeeext
04. september 2012
next
04. september 2012
ok bom kratek next...

Prišli smo. Na recepciji je Williama osvajala neka Španka. Mami je vihala nos... Kamp oz. naselje je ogromno! Dobili smo številko 513. Zraven naše parcele je neka postavna Španka s svojimi šestimi prijateljicami. Uf, pa uživajo, sem si mislila. Na drugi strani pa je neka stara prikolica. Nekdo je v njej, a ta nekdo je verjetno največ na plaži ali ša igrišču. Plaža je ogromna, z belim peskom in veliko ležalniki. Voda je pa čudovita. Pravi raj za osvajanje. Videla sem veliko lepotcev in zapeljivk. No, moram iti. Erica se hoče kopat...

Ej, a bi kdo namesto mene slike dajal??? Plissss, ful bom happy...
04. september 2012
Neeeeeeeeeext
04. september 2012
next
04. september 2012
Še 1 next?
04. september 2012
u105767
u105767
next
04. september 2012
Ok

Na plaži sem spet videla tisto Španko iz recepcije. Prišla je k meni in me vprašala, kako se "oči in mami razumeta". Kakšna trapa. A bi ju rada ločila??? Sovražim jo. Potem je poleg mene postavila brisačo tista soseda Španka s svojo družbo. Gledale so me in se hihitale. Potem je "ta glavna" stopila do mene in me vprašala nekaj v španščini. Zardela sem in jo ignorirala.
"Od kod si?" je nato vprašala v mojem jeziku.
"Iz..." sem momljala.
Umaknila se je in se spet hihitala in nekaj razlagala v španščini. Potem so punce vstale in se po manekensko odmajale do pomola. Tam so izvedle elegantne skoke in vmes še pokukale k neki skupini. Ozrla sem se tja. Bilo jih je ogromno. Fantov, ja! Zagledala sem se v najlepšega. Kar dolgo sem strmela vanj in iz fantazij me je prebudila tista Španka.
"Si videla moj osupljiv skok? Nisi, ne? Ah, sem Cadelaria. Cady." je rekla in se odpravila.
Kar prijazna je bila... Morda bi lahko bila moja prijateljica. No... Moram iti.
NEXT???
04. september 2012
u105767
u105767
next
04. september 2012
next
04. september 2012
Neeeeext
04. september 2012
Dobro jutro! Danes sem v trgovini srečala tistega Španca lepotca (:
Padla mi je vrečka in on jo je pobral. Rekel mi je DOBRO JUTRO.
Juhuhuhuhuhuhuhu!!!!! Noro, OMG, awesome!
I think I'm in love.
Pravi srček je, toda mislim, da je Cady vanj ):
In ona je težek zalogaj. Je popolno dekle. Rada bi bila ona.
-----------------------------------------------------------------------------
Ko sem prišla izpod tuša, se je odprla soba za čistila iz nje sta razmršena in zardela stopila dva zaljubljenca. Hej, to je tista Španka! In... O, ne! Imam privide? WILLIAM!!!!! Opazita me. William je prestrašen.
"O, Lu! To je Brenda, pokazala mi je odganjalec klopov" je zajecljal.
Nato mi je v roko potisnil 50$ in odšel proč. Brenda tudi.
Odsotna sem se odpravila na plažo. Začela sem jokati. Ni mi bilo mar, če me vidijo lepi Španci ali Cady in njena družba. Nato me je nekdo objel okoli ramen. Ko sem dvignila pogled, sem zagledala...
NEXTAM JU3!
in ponavljam, bi kdo dajal slike?
04. september 2012
next
04. september 2012
u105767
u105767
next
04. september 2012
Neeext
04. september 2012
Bom pol ko pridem iz glasbene nextala...
05. september 2012
Sem zagledala neko dekle. Imela je rdeče lase in je bila rahlo okrogla.
"Živjo, kaj je narobe? Sem Monica iz Italije..." je prijazno dejala.
"Jaz sem Lucy." sem smrkala.
Skupaj smo šle na sprehod po mestu. Vse sem ji razložila.
"A tista čistilka? Poznam." je rekla. "Morala boš govoriti z mamo. Res."
-------------------------------------------------------------------------------------
MAMI!!! Ta ženska me je prijavila na tekmovanje plavanja. Naj se pazi! Govori, da dobro plavam. Ja, ja. Super. Tako sem jezna. Kakšna... Oh... Pravzaprav plavam... obupno?
Monica bo šla tudi. In sigurno Cady. In njena tolpa. Najslabša bom... In verjetno bo tam tudi Španec. Ime mu je Juan Pablo, sem izvedela. In nočem se osramotiti pred njem. O, kaj naj naredim?
--------------------------------------------------------
Prepozno. Čez nekaj minut bom na vrsti. Tu je Cady v osupljivih kopalkah in njene punce in pa Španci in jaz... ): NA POMOOOOOČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrsti sem. Skočim... Desno od mene J. P. , levo Cady... Skočim... Padem... Auč. In nekdo me ujame. To je...
NeXt?????
In še:
Vam je všeč?
Kako naj se zgodba razplete?
a) Juan Pablo in Lucy se zaljubita, Cady ju sovraži
b) Juan Pablo in Cady se zaljubita in sta Lucyina prijatelja.
c) Juan Pablo, Cady in Lucy so prijatelji
d) Vsi živijo normalno naprej...
TNX!!!
05. september 2012
u97082
u97082
a) next! Nova bralka sem, ful dobro piše, ane?
05. september 2012
tnx!
05. september 2012
a) Neeeeext
05. september 2012
next
06. september 2012
u105767
u105767
a next
06. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani