Forum
Zgodba bo govorila o običajnih najstnicah iz Londona....
16. februar 2013
Hi.....Moje ime je Emilie.....Stara sem 18 let in živim v Londonu.....
To sem jaz:

Imam mlajšo sestro Jade:

Skupi s starši smo se preselili v London......Tam sem spoznala mojo bff Jessie:

https://plamgirlshop.com/wp-content/uploads/2012/07/emo-girl-hair-02-emo-hairstyles-zimbio.jpg
16. februar 2013
To poletje med počitnicami smo z družino in Jessie šli v našo hišo na Havaje...

Zdravn hiše je še bazen.....Ko smo s starši prišli tja sma z Jassie razpakirale stvari....To je moja garderoba:

https://data.whicdn.com/images/32483869/tumblr_m6nyzwGUj21qe49wpo1_500_large_large.png

Pa Jessie ma tud svojo garderobo.....Ko sva razpakirale sva šle v shoping....Končno.Kuple sva si polno stvari da sta bli najini garderobi res pouni....
16. februar 2013
next
16. februar 2013
zgodbico bom pisala z ivickomwa....
1.bralka....Jupi!!!!<33333
16. februar 2013
next
16. februar 2013
ful dobra zgodba zgleda dj a lohka ze dons nextas plis k me ful zanima kaj je heh
16. februar 2013
Hej. Sem Jessie, stara sem 18 let. Imam najboljšo prijateljico Emilie. Skoraj vsako leto gremo skupaj na počitnice in tudi letos smo šli le da tokrat moja starša nista šla zraven ker imata neko potovanje. Ko smo prispeli na Havaje sma razpakirale nato pa odšle v mesto. Kar dolgo sva nakupovali nato pa odšli v neko restavracijo jest. Ko sma naročli sem odšla wc. Ko sem se vračala nisem gledla kam hodim in sem se zaletela v nekega ful lušnega tipa. Padla sva na tla in on je ležal na meni. Gledla sva se v oči in rekla sem : oprosti nisem gledla kam hodim. Nato je on rekel: je že vredu. Kak ti je pa ime?? Jessieem odgovorila
fant v katerega sem se zaletela:

16. februar 2013
u114382
u114382
neext
17. februar 2013
next!
17. februar 2013
Kako pa je ime tebi???: sem ga vprašala. Austin : mi je odgovoril. Cool: sem rekla in mu namignila da naj se spravi dol z mene. Oprosti: je rekel. Je že vredu: sem rekla in hotela oditi ko me je za roko potegnil nazaj in rekel: kaj pa telefonske ne dobim??? Hm nwm….: sem rekla. Daj no: je rekel. Pran izvoli: sem rekla in mu dala listek na katerem je bila napisana moja telefonska števila in šla nazaj k mizi. Emilie sem povedala kaj se mi je zgodilo in tedaj sem dobila sporočilo. Prebrala sem ga in pisalo je če se lahko zvečer dobiva na plaži?. Pogledala sem po restavraciji da bi videla če je še tu in je bil. Sedel je nekaj miz naprej in se pogovarjal s svojimi prijatelji. Ko me je opazil se mi je nasmehnil in vsi so začeli hoditi proti najini mizi. O ne. To pa nebo dobro sem si misla. Sigurno bo kaki osvajal Emilio ona pa ima fanta…
17. februar 2013
Baje sta se zmenla da prije danes spat k njej. Zakaj ma glih ona fanta jaz pa ne... Sicer pa je meni en tud vsec. En od Austinovih prijatlov je začel v restavraciji vedno bol lest k Emilie ona pa je lezla vedno bol stran od njega dokler ni bla ze cist pri steni in ni mela več kam it.In glih ko je on ze skoro objemal Emilie je v restavracijo vstopo Emilien fant.Ko ga je Emilie vidla je tistega norega fanta potisnla vstran od sebe. Ampak Nick (njen fant) je ze ves jezen odšel ven. Emilie je sla takoj za njim.Ampak on je kar naprej tekal po ulici,tak da ga ni mogla ujet.Pol pa se iz restavracije ni več nič vidlo ker sta izginla za neki vogal. Oni fant mislim da mu je bilo ime Andy ja Andy je bil me je vprašal ce je bil to njen fant. Prkimala sem
18. februar 2013
u114382
u114382
neeext
18. februar 2013
Pol pa mi je prikipelo od lovljenja Nicka tak kot da sma 5 letna otroka sma zgledla...Šla sem domov in pol takoj na fb.....Nick je bil gor....Napisala sem mu da ga ljubim on pa mi je napisal da on mene nena ljubi več in da me zapušča....Pol ure sem gledla v tisti ekran...Po licu so mi tekle solze....Pol pa sem mu poslala pesem od Pink-Just give me a reason......

Odspodaj sem mu napisala: daj mi en razlog zakaj sma se razšla...Pa sorry ker sprašujem...Solze se še kr niso ustavle.....On pa še kr ni odpisal...Poklicala sem Jessie ,ki je še bla v restavraciji pa ji vse povedla....Ni mogla vrjet...Pol pa mi je rekla da je tud Andy ful srčkan in da bi lepo pasala skup...V slušalko sem ji zakričala:Jessie!!!!!!Rekla je: kaj ti je Andy kaj všeč???Jaz pa sem ji rekla:veš kaj,jaaaaaa ful mi je všeč...Ok?????Rada bi bla z njim samo on ziher ni v mene tak da,nebi zaj o tem preveč govorle....Ok je rekla Jessie...Pol pa sma se poslovle in jaz sem prekinla....Pol pa sem se somnla da sta starša pripravla večerjo da bi s tem boljše spoznala Nicka....Šla sem v prtličje tam pa sem vidla polno ljudi ki so čakali na naju z Nicka.....OMg...sem si rekla....Mama me je poklicala naj pridem dol....Hitro sem si šla oblečt in šla dol....
19. februar 2013
Andy je postal žalosten zato sem ga vprašala: Emilie ti je všeč kajne??? Prikimal je. Takrat mi je pa zazvonil telefon in klicala me je Emilie. Povedala mi je kaj se jezgodilo in tuji to da ji je všeč Andy. Takrat pa sem se spomnla da morem oditi hitro nazaj ker hočejo starši od Emilie spoznat Nicka onadva pa sta se razšla. Kaj pa zdaj??? Takrat sem se pa spomnila da bi lahko Andy bil na mestu Nicka. Hitro sem poklicala Emilie in ji povedala za načrt in strinjala se je. Tudi Andyu sem povedala in strinjal se je. Vsi tudi ostali fantje so odšli z mano domov. Mislila sem si da sreča da še Emilieni starši niso nikol videli Nicka v živo in ne slike. Ko smo vstopili v hišo je bila ta polna ljudi. Vsi smo samo gledali. Anyu sem povedala kje je Emiliena soba in ta je šel do njene sobe mi pa smo se spodaj tačas malo zabavali saj so naredili zabavo kot nek disco tudi DJ so meli…
19. februar 2013
next nujnuuuu
19. februar 2013
sm zame ful mim je dobra
19. februar 2013
Čez nekaj časa mi je zazvoni ltelefon...Klicala me je Jessie da so na poti do naše hiše.Hitro sem stekla v svojo sobo in Jessie rekla naj vstopijo pri zadnjih vratih da jih ne bo nihče videl..Ko je Andy vstopo v mojo sobo sem se počutla ful vreju....Odajal je fajn energijo....Rekla sem mu ...Toraj...Zaj morma it dol da nebo čudno zgledlo...Bil je lepo oblečen kar je za takega fanta zelo čudno...Med tem ko sva hodila do stopnic sva se pogovarjala glede tistega v restavraciji...Rekel mi jeorry ker te je zaradi mene pusto fant...Rekla sem mu da ni on kriv ...ko sma prišla do stopnic so se vse oči ozrle na naju....DJ je po mikrofonu reko:to sta naša2 zaljubljenca :Nick in Emiie...Zdaj pa sledi poljub...Andy me je čudno pogledal pol pa me je prijel okoli pasa in me tak močno potegno k sebi da mi je skor polomo vse kosti...Pol pa je sledil poljub ki mi je bil ful všeč.....Po poljubu sma šla po stopnicah navzdol....Ko sma prišla dol sta naju najprej napadla moja mama in oči...Začela sta da zlo pašema skup in da bi rada spoznala tudi Nickove starše.....Andy me je spet čudno pogledal ker ni vedel da bi naj bila ta zabava od mene pa od Nicka....Pol pa se je obrno in šel na svež zrak....Vsedel se je na eno izmed mnogih stopnic...Jaz sem šla takoj za njim in mu reklaorry ker nisem staršem povedla da ti je ime Andy in da sva se z Nickom razšla....Reku mi je aj vem da tega nebi v življenju naredla ker te je sram mene ker pač nisem tak bogat kot ti....Rekla sem da to ni res pol pa se je Andy vstal in šel domov....Zvečer sma si še pošilala sporočila...Zjutraj paje prišo kmeni domov in mi predlagal neko ponudbo....Glej jaz morem za tekmovanje iz filmov posnet en film in me zanima če bi ga lahko snemal o tebi....???Rekla sem ja....Danes od 14.00 se vidiva v nakupovalnem središču,kjer bova začela snemat film ..sem rekla...OK se vidiva tam mi je odgovoril Andy,pol pa se je obrnil in šel domov...Jaz pa sem pomislila..Če bo film o meni nagrejen imam večjo možnost da zmagam na tekmovanju poletno cvetje ki ga vsako leto priredi havajsko društvo.....Lepo sem se oblekla in obula ter se namazala in si uredila pričesko in šla v nakupovalno središče...Tam me je čakal Andy...Pol pa mi je zazvonil telefon .Bil je Nick,reko mi je:Emilie sorry da sem te razočaral rad bi bil spet skupi z tabo....Toraj bi bla moja punca????Rekla sem ja.....Samo še zdaj nwm zakaj...Z Andyem sma začela snemat film.....Po nekaj časa spraševanja in odgovarjanja pa je Andy rekel:za danes sma konec....Šla sma domov....Doma pa je bil Nick....Nick je zlo popularen fant.....Dolgo sma se pogovarjala....Tako je potekal vsak dan dokler ni bil film do konca posnet....Nekaj dni pred koncem pa me je Nick vprašal kak dolgo se še mislim družit s tem Andyem...Rekla sem mu samo dokler ne končama filma...Reku je Ok....Andyu je nekdo povedu za naju2 z Nickom....Po lpa sem ga poklicala in mu rekla:Andy, jaz vem da ti je Amy všeč....(punca ki je bla moja bff in sma se skregali ker jaz več nisem hotla bit v njeni senci)....Povabi jo ven....Lahko prideta na zabavo od Nicka....Reku je ok jo bom povabu ven...Pa se vidimo na zabavi....Odložu je....Čez nekaj časa pa me je klical in reku da je Amy rekla da bošla z njim ven...Bla sem ful vesela za njega.....Ko sta z Amy prišla na zabavo je blo tam že polno ljudi....Amy ga je vprašala če gre plesat z njim...Seveda je reku ja...Pol pa mu je Amy rekla da gre samo za minuto k DJ-u...Andy je prišo k meni...Reku je da je Amy šla k DJ-u....Rekla sem...Človek dolgčas ji je..Povabi jo sedet k eni mizi pol pa se rahlo nagni knjej...Pokazala sem mu kak...Pol pa je vprašal:Kaj pa zaj?Rekla sem nežno jo poljubi...Tud to sem mu pokazala...Vendar ko sva bla z usti že čisto drug ob drugemu sem tam zagledla Nicka in Amy...Rekla sem :ni tako kot mislita....Samo pomagam mu....Andy se je prijel za glavo....Šel je domov ,pa jaz tudi...Drugi dan sma spet šla v nakupovalno središče tam sma vidla Nicka kako se drži za roke z Ello mojo nasprotnico na tekmovanju s katero se sovražima....Napočil je čas tekmovanja za film....Na vrsti je bil Andy-jev film...Ljudje v dvorani so se smejali ob gledanju filma meni pa so solze kar tekle po licu ker sem mislila da me je ta fim samo osramotil...Šla sem iz dvorane,Andy pa je stekel za mano in zakričal:Emilie....Obrnla sem se....Kaj???Reku je:zakaj ne gledaš najinega filma v dvorani???Rekla sem:zato ker me bo ta film samo še bolj osramotil kot sem se sama...Nekaj mi je še hoto rečt ampak ga nisem več poslušala...Obrnla sem se in šla domov...Naslednjo jutro me je obiskala Amy ki mi je prinesla film v upanju da ga bom celega pogledla...In sem ga.....Bil je ful vreju in ko mi je film dala mi je rekla še da je ta film zmagal na tekmovanju...Bla sem ful vesela....Naslednji dan pa je blo tekmovanje pomladnega cvetja....Oblečeno sem imela mamino obleko....Moja mama je umrla ko sem bla še čist mala....Zaj pa mam drugo mamo....In obula sem mamine čevlje...Ko me je oče videl je bil ful presenečen.....Šla sem do Amy....Rekla sem ji...Sorry ker sem ti rekla da si piflarka in tako dalje...Tak sem se obnašala ker sem vedla da sem samo tvoja senca...Amy se je nasmehnila in rekla...Valda da ti oprostim....Pol paje sledila razglasitev..In zmagovalkaje :Emilie....Šla sem na oder kjer sem rekla to:Hvala...Veste na o tekmovanje se jaz nebi prijavila če nebi za vzgled imela moje mame ki je umrla...To obleko in te čevlje je na tem tekovanju nosila tudi ona....Pol pa sem še rekla:hvala vam...pa hvala za vse tiste prijatle ki ti tudi po nwm kolkim letih stojijo ob strani(misnla sem Amy) ...Kot veste je bil o meni posnet film...Posnel ga je moj dober prijatel Andy....V njegovem filmu sem spoznala da sem imela prijatle ki so me zapustli ker so našli nekoga boljšega od mene(misnla sem Nicka)....Še enkrat hvala vsem....Šla sem dol iz odra ,ko sem zagledala Andy-a...Stekla sem mu v objem in ga poljubla....Nick je samo gledal...
20. februar 2013
neeeext!
20. februar 2013
u114382
u114382
Neext
20. februar 2013
next
20. februar 2013
Pol pa sma z Andy-jem šla k meni domov....Staršem sem povedla da je to Andy,moj novi fant...Mama me je vprašala če ni to Nick.Rekla sem ne,to je Andy.Veš ko je bla tista zabava sma se z Nickom skregala in me je Andy rešo ,zaj pa sem spoznala,da me Nick ni vreden.Sicer pa je Andy dosti lepši.Pol pa sma šla z Andy-jem gor v mojo sobo..To je moja soba:
[img]https://www.brest.si/binary/showimage/id/399/rw/600/rh/338/rp/true/rd/true/h/0719cd?1361786896289[/img]

Vprašal me je če bi šla jutri z njim na kosilo..Seveda sem hotla it..Andy-ja sem vprašala če bi prespal pr meni.Poljubo me je in reko.Seveda bom prespal pr svoji princesi..Nasmehnila sem se mi in poklicala mamo v mojo sobo.Sporočila sem ji da bo Andy prespal pri meni.Rekla jeeveda lahko samo...V sobi za goste.Rekla sem ok ona pa je šla dol.Andy me je vprašal če ne sme spat poleg mene...Rekla sem valda da lahko.Ko bo ura za spat greš za 10min v sobo za goste da mami pa ati zaspita pol pa priješ spat k meni.Vprešal me je kaj pa zjutraj?Rekla sem da bom naredla budilko prej pa bo šel za 2 min v sobo za goste da bo mami misnla da je spal tam..Pol pa se boš kao zbudo pa prišo v mojo sobo ok??ok je reko..Pridi da ti pokažem sobo za goste...To je soba za goste:
https://picbase.turbosist.si/slonep_vodic/569.jpg
To čno to sma naredla kar sma načrtovala..Ko je prišo v mojo sobo se je vlego k meni...En cajt sma se še poljubljala pol pa sma zaspala..Samo se nama je zgodlo da nama budilka ni zvonila..Samo sem se jaz prej zbudla kar se nena vlkokrat zgodi...Andy je šel v sobo za goste...Predn pa je šel pa me je seveda poljubo..Aw;
25. februar 2013
next nujnuuuuuuuuuuuuuu dobra ful
25. februar 2013
hvala
25. februar 2013
a lohka sm zame plis!!!?
25. februar 2013
nextas mislm
25. februar 2013
Mama je vstopila v mojo sobo.Gledala me je kot da bi me hotla z okami prestrelit.Nekaj mi je začela govorit.Čula pa sem samo to:Emilie,jaz sem noseča...Pogledala sem jo in ona se mi je nasmehnla.Jaz sem vedno hotla met brateca al pa sestrco...In zaj jo bom dobla....Jupppiiii!!!!Andy je vstopo v sobo in me vprašal če sem dobla raketo da se tak derem....Rekla sem:neeeeeeee,moja mami je noseča.Pol pa sem pomisnla da če tud bom mela samo polbrata al pa polsestro nebo nič narobe....Bratje so bratje sestre so sestre...Z Andy-jem sma se že odpravljala na kosilo...Pol pa je Andy-ja klicala mama ker je njegov oče zbolel.....Andy mi je rekelridem nazaj ob 19.00 in grema na večerjo...Pa obleči se čim bolj toplo ker te bom peljal na poseben kraj....Ura je bla 18.00...Začela sem se urejat...Do 18.20 sem samo gledla v omaro in nisem vedla kaj naj oblečem....Pol pa sem iz omare dala nekaj oblačil...Izbrala sem nekaj kar je bolj običajnega in toplega....Ura je bla 19.00...Andy me je čakal pred hišo...
Med vožnjo sem dala šal dol in ga pol pustla v avti...Mama je rekla da ga morem met...In ko se ona nekaj odloč jo je zlo težko prepričat v nasprotje....Andy me je peljal na super večerjo...Po večerji pa sma šla na obalo kjer je mel Andy svojo hišo....Blo je zlo romantično...Šla sma v spalnico...Na postli so ble rdeče vrtnice.Zdraven postelje je bil šampanjec.Poslušala sma neke ful dobre umirjene pesmi.Naenkrat pa me je Andy prijel okoli pasa in dolgo v noč sma se poljubljala.Pol pa je pr vratih pozvonilo..Ker nisem bla oblečena sem hitro pohitela po oblačila...Pred vrati je stala Jessie...Vprašala sem jo kaj dela tu...Rekla je:mama in oče te iščeta že cele 3 ure...Nujno morš domov.Rekla sem ji naj vstopi in mi vse razloži.Pol pa me je vprašala zakaj sem tak razkuštrana...Rekla sem da sma z Andy-jem spala skupi..Pogledla me je in mi rekla...Ok zaj pa morš nujno domov...
25. februar 2013
Okej zaj pa en kratek next za Mojco321

Ravno je bil pri meni Austin in ležala sva na moji postelji se pogovarjala in smejala ko je v sobo vstopila Romana(Emiliena mama). Najprej je čudno pogledala Austina nato pa še mene in rekla: am.. kdo pa si ti??? Austin se ji je predstavil in nato je rekla: aja lepo no otroci vi se kar mejte radi samo bodite previdni. Ko je to rekla sem zardela ona pa mi je pomežiknila. Austin pa se je zasmejal. Aja no kaj ve kateri kje je Emilie že tri ure jo iščem pa je ne najdem:je rekla. Nwm kje je ampak grem malo ven pa bom pogledala okej??: sem rekla. Prav: mi je odgovorila. Odšla je iz sobe. Bla sem še vedno rdeča v obraz ko zrel paradižnik predvidevam nato pa je Austin rekel: okej to je blo pa… čudno. Zasmejala sem se in prikimala. Aja a veš kje sta Emilie in Andy meni je rekla da gre nekam z njim in da neve kam jo peljal in da sem more toplo oblečt. Ja vem kje sta pridi greva do njiju sklepam da nebosta vesela če ju zmotiva ampak kaj nja ne??: je rekel. Prikimala sem in odpravila sva se ven. Sedla sva ven in se odpeljala do neke hišice na obali.
25. februar 2013
next
25. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg