Forum
u37046
u37046
Žiujoo! Js sm Julia,ki sm zelo odprta in vedno zaljubljena v drugega fanta. In res enkrat se je ravno z ljubeznijo in taljublenostjo zgodila naihujša zmešnjava...Moja prijateljica je bol verna ime ji je Katy. Zato mi gre včasih na žiuce ker skos govori neki u bogu pa temu..Pač je verna..nekega dne pa je bilo nekaj zelo grozneega! Ampak u tem malo poznejee.

Julia:

Katy:

Naj nextam zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. maj 2011
ja
next
20. maj 2011
u47938
u47938
next
20. maj 2011
Next!
20. maj 2011
u41700
u41700
Neextj.♥
20. maj 2011
u49221
u49221
Nextii
20. maj 2011
next
21. maj 2011
nexti
21. maj 2011
u37046
u37046
Sj mi ne zamerte ker sm bla pr frendici in nism mogla pridt do kompa..

Zbudila sm se v novo jutro in mislila,da bo čisto običajn dan. Oblekla sm se malo drugače kot ponavadi. Danes sem bila bol diuja. No ja..Res,da mam bol otroški stil,zato ga bom danes spremenila. Odšla sem v šolo in premišljevala kaj bi lahko danes bilo novega v tej dougocajtni šoli...In res! Na hodniku vidim nekega novega učenca. Hodila sm na glasbeno gimnazijo. In jaa..Nism slišala prau dobro kako mu je ime vem sam,da je luštn..Nahitro sm mu pomižiknila in se mu nasmejala. Seveda mi je on nazaj.. Začela se je 1.šolska ura in upala,da bo moj novi sošolec. Ko sm stopila v razred sem videla prau njega. Uprašala sm ga kako mi je ime...Men je pa ime Julia. Opaaa. šele tist mument sm se zavedala,da sm se mal zaljubila vanga. Tako sem plavala v oblakih,da ga sploh nisem slišala kaj me je spraševau..Haha. Sevedaa se mi je smejau ker sm se mu zdela zabauna..Pršla je učitlca not,ki je bila zelo uredu ime ji je bilo Jennifer. Po koncu šolske ure sem Vida povabla na sladolet in on mi je reku:,,sevedaa!'' In tam se je začela zmešnjava. Le kaj se je zgodilo???

Ampak naj bojo do ju3 ali pa do večera vsaj 3je nexti..

Vid:

Učiteljica Jennifer:

21. maj 2011
u49221
u49221
Nextii...!
21. maj 2011
u47938
u47938
NEXT
21. maj 2011
nextii...!!
21. maj 2011
NeexT-ajjj ...

NeeXT
21. maj 2011
u37046
u37046
No, zgedal je tko,da sm mu tudi js ušeč in sva se pogajala kdo je lepši...In kar naenkrat sva se zbližala. Hotu me je kušnt ampak js nism mela kj preveč dobrga občutka. Rekla sm mu samo še,da moram domov in se poslovila. Vid me je hotu pospremt ampak sm tudi to odvrnila. Na poti domov sm si v mislih govorila:

Pa kaj je s tabo puncaa? Mogla bi se kušnt z nemu..Mogla bi rečt,da bi me lahko pospremu...Res neweem kaj se dogaja z mano. Hotela sem imeti fanta in to bi bila res enkratna priložnost pa sm jo zavozila...Ju3 v šoli bom Vida uprašala če mi da telefonsko cifro. Prek fona mu bom povedalaa,da še nisem bla prpraulena. Inja res kr neki -.-''

V ŠOLI:
J--Julia-->Jst V--Vid

J : Heei Vid!
V : Oilaa
J : Amm. Oprosti za učeri
V : Zakaj pa to?! Super je bilo s tabo učeri!
J : Res?
V : Jaa! Zakaj?
J : Jaa. Mislila sem,da sm se ti zamerla kse nism hotla stabo kušnt..
V : Ahh. Kot,da je važn zj to! Julia,videu sm ti,da še nisi bla prpraulena..Bi šla dans tut na sladoled??
J : Jaa! Zakaj pa ne?
V : No ok!

Katy mi je zavidala. Zgrozila se je takole:

Haalo Juliaa! Kaj tep ni jasn?*?!
Ne moreš met fanta no..To je greh..!

Prbila sm ji nazaj:
Veš kaj ti zle js povem..
Ti in tvoja mt pjta u rt sto ''vero''! Js nism verna in tut nikol nam!! Mela bom fanta pa če crknem..

No,in tako je bila 1.zmešnjava urejenaa

Le kašna bo 2.??
Joj ne! jo že vem!!
Next? Do ju3 morejo bit usaj 4je nexti...
Povejte če vm zgodba ni ušeč...
22. maj 2011
Next!
Zgodba mi je zlo ušeč!
22. maj 2011
u37046
u37046
HvaaLa Evaa..!*♥♥
22. maj 2011
Nzk!
22. maj 2011
u49221
u49221
Faiina zgodba & Nextii čiim preii ;D
22. maj 2011
u37271
u37271
neeeeeeeeeeeext pliiiis.
22. maj 2011
naibolša !!

NEXT!!!!!!!
22. maj 2011
u37046
u37046
Prbila sm ji nazaj:
Veš kaj ti zle js povem..
Ti in tvoja mt pjta u rt sto ''vero''! Js nism verna in tut nikol nam!! Mela bom fanta pa če crknem..

No,in tako je bila 1.zmešnjava urejenaa

Le kašna bo 2.??
Joj ne! jo že vem!!
___________________________________________________________________________________
In ja..Druga zmešnjava je to,da bo Katy povedala kaj sm rekla njeni mami. JooJ no...Zakaj se vse težave lepijo name?!! Poklicala sm Katy in jo hotela prepričat..

Pogovor:
K-->Katy J-->Julia-->jst

J : OiLa Katy!!
K : Kaj bi rada ?!
J : Ammm. Rada bi se ti sam opravičla za tisto v šoli.
K : Prej bi misnla na to! Js ne smem lagati!!
J (v mislih): Joj že s5 začenja s to bedno vero!!
K : In jaa. Če se bom zlagala mami ali ji nebom tega povedala mi bo bog to zameru in pol bo s5 mogla k spovedi.
J : A veš kaj no..
K : KAJ?
J : Ti si čist preveč obsedena s tole vero!!
K : Ja in?
J : Sovražm tee!!!
___________________________________________________________________________________
Začela sm jokati ko je kar naenkrat zazvonilo.:

Kdo je zj to..? Starši se niso mogl tok hmau vrnt...Šla sm odpret in pred vrati je biiu Vid..Jezno sm ga uprašala kaj bi rad...Takoj zatem sm mu pred nosom zaprla vrata.Zakaj?

Zato,ker je biu u šoli z eno punco ksta govorila u men...Pred tem sem Vida povabla na šolski ples ker bodo kmalu počitnice. Govorila sta u men in tem plesu..To sem jima pa tok zamerla..Ampak Vid je ustraju...Pred vrati je stau in še enkrat pozvoniu..Odprla sm mu..Še preden sem karkol zinla je že začeu. Julia ti si me neki narobe razumela. Govoril sem v moji najlubši smučarki (Julia Mancuzo) neke probleme ima s poroko in enim plesom...Sj če nisi že koga povabla greva lahko na ples..Tist mument me je pa tok potolažu. Zato...
23. maj 2011
NeexxxT ...
FuŁ mi jee ušeččč zgodbicaaa ... ♥♥♥♥
23. maj 2011
Next! Čim prej!
23. maj 2011
u2880
u2880
NexT!!!
23. maj 2011
u47938
u47938
next, fajna zgodba
23. maj 2011
u37046
u37046
Zato,ker je biu u šoli z eno punco ksta govorila u men...Pred tem sem Vida povabla na šolski ples ker bodo kmalu počitnice. Govorila sta u men in tem plesu..To sem jima pa tok zamerla..Ampak Vid je ustraju...Pred vrati je stau in še enkrat pozvoniu..Odprla sm mu..Še preden sem karkol zinla je že začeu. Julia ti si me neki narobe razumela. Govoril sem v moji najlubši smučarki (Julia Mancuzo) neke probleme ima s poroko in enim plesom...Sj če nisi že koga povabla greva lahko na ples..Tist mument me je pa tok potolažu. Zato...
________________________________________________________________________________
Zato sm šla z nemu na ples (salsa). Namreč ful sm rada plesala. Pršla sva poznno domou. In jaa pres urati je nasou 1.kiss ko je kar naekrat pršla v moja sestrična,ki je bila stara 6 let. Jooj. Zdj pa še to. Mami morm povedat,da mam fanta in še 3.zmešnava..No,krasno zj mam že 2. in 3.zmešnavo..Uff. Moja mami je bla ful vesela ksm dobila fanta..Moji teti pa ne..Ampak nwm zakaj. Sj usi vemo,da mi moja teta nikol nč ne prvoš in tko..Zato sm mami uprašala če grem lahko v svojo sobo in me ta glupa sestrična ne moti..Jaku moram pokazati mojo sobo in našo hišo...Moja mami je mela kar dobro plačo in sva mele kar lepo hišo in stanovanje. Moja sestričnja,ki je je bilo ime Neža se je ful hotla z mano igrat in je hotla tist moment nagnt Vida vn is te hiše. Takrat jo je nadrla moja mami. In ja tamala tega ni zastopla. Tole je zgledala tkole.:

M-->Mami N-->Neža

M : Neža nehi!! Poglej kboš ti mela fanta boš tudi tako raunala kot Julia.
N : Ja,in res bom!! Da bo ta neumna Julia vidla kako sm se js počutka!
M : Julia se takrat nebo več videvala s tabo..
N : Zakaj ne..? Sj sm njena sestrična..
M : Zato,ker o takrat enkrat že na faksu in bo imwla izpite.
N: Ajaa. Pol nikoli nebo vidla kako se js zjle počutm..*???
M: Mogoče

Neža je vsa objokana prilaufala k svoji mamici. Njena mami (moja teta,ki je je ime Lana) obljubila,da se bom ju3 igrala z njo. In res mogla sm se..Vid je hotu k men mislm,da bi js pršla k njemu a mi ta tamali ni pustila zato sem...
23. maj 2011
u29507
u29507
next
23. maj 2011
NeXt
25. maj 2011
u37046
u37046
Neža je vsa objokana prilaufala k svoji mamici. Njena mami (moja teta,ki je je ime Lana) obljubila,da se bom ju3 igrala z njo. In res mogla sm se..Vid je hotu k men mislm,da bi js pršla k njemu a mi ta tamali ni pustila zato sem...

________________________________________________________________________________Zato sem ušla k Vidu kje kr naekrat pozvoniu telefon in klicala me je Emma. Dj usi vemo,da ima ona zelo rada poletje..Oglsila sm se :

J..Julia E..Emma

J: Emma?? Kaj pa bi rada,da me kličeš..nikol me nis klicala..
E: Jaa,veš razmišljala sm,da bi šle letošnje poletje skupaj na morje..Če mi rata prepričat staršee.
J: Jaa prau!!

In ja men so starši dovolil..Zato sm jo poklicalaa in ji povedala to novico.

Amm. Oprostite za kratek next bom ju3 daljšega napisala..Spat bo treba jutr pa kontrolka in se morm piflat ker res nč ne znam..Bom nadeljevala ju3!!♥
25. maj 2011
u37046
u37046
drgač pa loh berete tudi zgodbo od *LOLLYPOP*XD*

Notri je umenena tudi Juliaa(js)
25. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg