Forum
Tko k ste uživali u moji prvi zgodbi GROZLJIVO PRAZNOVANJE ROJSTNEGA DNE ! ; upam da boste tut u tej... pliz poglejte tisto zgodbo ,ne bo vam žau res ne...zdaj pa k tej zgodbi...
sem najstnica k rada uživa na full... mam svoje frendice in se mam nor kul... ne manjka mi nič razn mogoč kkšnih malenkosti ... Kterih pa vam povem u zgodbici...
25. december 2010
u33785
u33785
nexti
25. december 2010
u31704
u31704
NAPIŠ
25. december 2010
u28811
u28811
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
26. december 2010
next
26. december 2010
"V šolooo Moniikaa!" se zadere mami iz kuhinje... Seveda sem bila še v postelji,z težavo sem se postavila na noge,umila sem si zobe...čeprau ne rada..ponavadi si jih zvečer ,a danes pač se mi je rauno zljubilo...kakorkoli,odšla sem u kuhinjo ter tam pojedla rogljiček ter popila nekaj kakava...Odhitela sem v šolo,morala sem iti peš...kakšna beda... No ja sicer nisem imeela nwm kako daleč ampak dobro.....Prehodila sem nekaj metrou, ko kar naenkrat padem...kakšna beda .. spotaknila sem se .."oneeee" sem si mislila...Bila sem cela popackana..še po obrazu..kakšna nesreča ..pa rauno meni...lase sem si spela v figo (čopek) si obrisala obraz ,hlače ter bundo..pa saj smo imeli športno vzgojo tako da si bom lahko zamenjala hlače....Prišla sem v šolo,niso me gledali kot budale ampak so opravljali svojo delo..no ja ... to se lahko zgodi usaki šolarki,tko da to ni zbujalo pretirane pozornosti.Takoj sem zagledala eno izmed mojih frendic.........
26. december 2010
nextite ... ko se mi bo zdle dovolj nextou bom nadaljevala... !
26. december 2010
u32651
u32651
NEXT
27. december 2010
next
27. december 2010
..........Nežo(imela je kratke blond lase,prelepe modre učke,fit postavo,prava športnica,pa še suha je bila rauno prav..) zavidala sem ji postavo ter oči...ampak useeno pa je imela dobre pomankjivosti ,ki sem jih imela jaz...Pozdraula sm jo :"Hojla Nežuu.. ! " Ona mi odgovori :" oo Monaaa,heeey!" Objeli sva se (tkšno mamo navado..- naša šola..) Pozdraula sm še tut MARUŠO ( ki jo poznate iz zgodbe GROZLJIVO PRAZNOVANJE ROJSTNEGA DNE ) torej BLOODY MARY...TJAŠO (Lušno,prijazno,kulsko,modno...emm..uničevalsko?..ja pač njena navada..vedn nam uničuje stvari,npr..men je enkt zrezala radirko na 100 koščkov..resno...pa jo še vedn mam rada PATRICIJO ( najbl razvito u razredu..da ne omenjam njene košarice..xD ) INES (mala,lepa,vedn kul make up..fajna..) pozdraula pa sem tut ostale,k jih bom opisala kasnej če bo potrebno........
27. december 2010
next???
27. december 2010
next
27. december 2010
........Skupi smo odšle u razred..Najbolš sm se počutla u družbi teh prjatlc k sm jih prejle opisaala in naštela..Posedle smo se u razredu..jz sm sedela na eni strani zraven bloodymary na drugi pa zraven Tjaše...Kmal se u razred privleče učiteljica TONKA (Antonija) K. joj ..velja za najbolj strogo učitlco..naklada pa tut na ful,je pa zlo nepravična tut..mislim..hallooo...nismo u kameni dobi..dela razlike..smo kk se pišeeš gleda če je učila kkšnga brata al pa sestro k je biu dober učenec pol je devala teb tut same 5-ke...tko da PRIMITUNO...Jz sicer mam brata..SIMONA...je starejši pa se je dobr učiu pr njej..kokrkol pustmo to TONKO...Preživela sm uro...čeprau mukoma..nakladala je u molekuli nwm česa...blablabla..doug cajt na hard..pisala sm si listke z .........................
27. december 2010
next
27. december 2010
2 next!
27. december 2010
u33785
u33785
Nextii
27. december 2010
........................Nežo s ktero sedim pri kemiji......bil je čas za glavni odmor ....Šla sem si po štručku ki je bila v košari za mallico..Vzela sem si tudi mleko...ko sem se obrnila da bi šla nazaj proti moji mizi paa..........se vame zaleti Urban(blond sošolec) .... Hitr reče :" ej sory,a si kul?? sory,štor sm...!" jz pa uno :"ja,ja..sj je kul! xD " pol pa grema usak na sovjo stran ane .valda...pol pa se usedem za mizo...na moji levi je blaa Bloodymary(Maruša) na desni pa Patricija..in tko mi sedimo pa se pogovarjamo o usem mogočem..trenutno je bla tema o computrih...(računalnikih) kr neki smo bluzle...po pa zazvoni pa gremo u class...po pa učitlce že enih 10 minutk ni..pa nismo hotli it poveat komu kr je kul met prosto uro..torej žurka..bli smo ful happy..pol pa tko mim nas ko sedimo punce u eni vrsti pride ...............................
27. december 2010
next??
27. december 2010
next
27. december 2010
u32651
u32651
next
27. december 2010
pride............................ Urban..(k se je prej pri malici zaletu vame) Pa reče :" Hey..pa gre tja do Ines ..mi uno

radovedno gledamoo...pol pa reče nje :" ej meene je zanimal če bi tko pač mislu sem če.....emm..če ..mi posodš brisauc.." Ona pa malček zmedeno

:"jaa,ne bi rabu tko dolg prost hehe.." Zahihitale smo se..Pol pa u razred udre naš učitl...nemščine..Bojan K. bojč.. haha....kkrkol ko je biu mjhn odmor

opazujem Ines kko gre v en kot na samo pa neki po telefonu brska..najbrž je dobla kkššn zasebn sms.. ..misla sem se že uključit u pogovor..ko je nekaj

pritegnilo moj pogledat da ga še vedno nisem odmaknila od Ines............K njej je pristopu Urban...Malčk sem se obrnila ter naskrivaj opazovala prizor

mislnla sm si :"oppaala..to pa ni kr tko,neki se na hard dogaaja xD ) .....Sm mau špegala pa sm slišala da jo je neki uprašu.stopla sm bliže tko kao da na

telefon zijam sm se delala...pač moia radovednost..slišala sm kako ji je reku :" Ines emm..sm te prej mislu prašat pa so sue zijale..pa emm..pač..če bi

emm.hodla? " Misla se msi omg kok kjut "upala sm da bo rekla ja...odgovora nism slišala..zto sm jo takojzaem k je odšeu zvlekla na wc ter poupašala

,..postala je rdeča ko paradajz...ampak mi je useen odgovrila
27. december 2010
next=????
27. december 2010
nextaj
sm končn najdla
27. december 2010
heheh ok
27. december 2010
:"rekla sem pač da ja.." OMG...nazaj sm ji dejala:" resn??kulsk...lovee ane..pač..sj ti je že

enčas ušeč anede.. ) Prikimala je...Zazvonilo je koncu odmora...zdolgočaseno smo se napotili u razred..vidla sm kko si Ines pa Urban mečeta listke pač

..pisala sta si...opaaa..haha...lpo je gledat zalublencee a še lepše pa je bit zaalublen pa hodit s to osebo.....jz sm bla in lovee tko mal..ampak dobr,..ni še

šlo tko dauč..da bi bla obsedena ... Kmalu je minu šolski dan..Vsa utrujena od športne vzgoje ,k smo jo meli zadno uro sm se prvlekla domou..mami ni

blo doma..brat u šol..ati pa na šihtu xD misla sm si :" ja kul še kosila niiam..prfektno...!" grrrrrr....no pač ker nism mela kosila sem iz hladilnika uzela

jogurt pa štručko pa na hitrco pojedla to sue skupi...uzela sem še GRANCHEREALE piškotk..njamii..pol sm se pa spraula k nalogi ..matemaitčno sm

naredla u 20 minutkah..velik potenc all..pol za slouko u 10 minutkah za english itk u 5 minutkh..english je na ful izzi men ..pač ful mi gre..all...pol ko sm

naredla use ..sm se mogla it še učit .. mogoč se sliši bedly ampak ljte nism bla piflarka smo snov sm si prebrala k smo jo jemal..sm izkusal da je tk najbolš

pa da sm tko padajo leepe ocene drgač se prejšna leta nikol nism sem sam pred testi sem se ... pa sm vidla da nikamor ne vodi..tko da se zei usak dan

oziroma NE učim ampak pač tko ponovim preberem snov..ane...pač moja tehnika..to je trajalo 1 urco približn..pol sem šla malo brat..trenutno sm brala

zbirko SOMRAK-1 del ..kul knjiga ni kei.. Ko sm rauno bla na 289 strani in prebirala kako edward pogleduje Bello in jo boža z svojimi trpežnimi,nežnimi

hladnimi rokami paa kar naenkrat...............
27. december 2010
next???
27. december 2010
jaaaa!!!!
27. december 2010
hitr komi čakam
27. december 2010
.....Zazvoni telefon.."pa ne glih zaii,..ko sm tk udobno nameščena u svoji postli... pa tko romantičn trenutk ..ohh.!" jah nič..ustala sem ter se počasi privlekla do telefona..bilo je sporočilo.." Hej...Monika..zlo si mi ušeč pa kjut pa use...zto pač me zanima če bi se lahko danc dobila na šolski avtbusni postaji ob 18:00 ?? ..odpiši..ker ti bi rad u živo powedu kj več!" z odprtimi začudenimi usti sem brala to sporočilo kaj pa številka? NEZNANA !ohh..odpisala sem :" emm..kdo sploh si? niam cifre..ja lohk se dobima" Uležem se nazai na postlo ..na nočno omarico si dam telefon če bo podpisu....berem in berem kakšnih 5 minutk...koo...................zazvoni zvok za sms..radovedno pogledam..odpisalo je :"boš vidla kdo sm...okeii..dobima se ob 6 torej...če si premisliš me obvesti..by." Misnla sm si omg..kdo za vraga je to ???? Zleza sem pod odejo ter nekaj časa razmišljala..pol pa nadaljevala z branjem..brala sem kkkšno uro..starš od nikoder samo brat se je privleku ddomu ter zdolgočaseno zgornjau"kje je jesti??" odgovorla sm mu :"pfff nared si ga.." Neki je zagundrou pol pa šou u svoj room..-sobico...naveličala sem see...šla sem nekaj brsskati po internetu ter pregledt obvestila na fb..mau sm chatala po msn .. pol paa je bla ura 17:30 ...hitr sm ugasnla računalnik...se lepo oblekla...za ličenje poravla 10 minutk..ter se lepo počesaala..res sem si želela zgledati kul ker mogoč bo pa me prčaku kkšn lepotec...ampak ni tolko vlk možnosti..sicer kdo bi se brigu za eno punčaro ki ni lepa... sama seb sm se zdela mjčken cute ampak ne pa lepa...u 6 razredu sm se zdela lepa sama sebi al kdaj že..neene zdaj ne več..ampak bile so možnosti...vzela sem kolo ter se odpeljala do avtobusne postajee...prej pa sem še napisala listek ter ga pustila na mizi u kuhinji :" SEM Z FRENDICO NA POOSTAJI HITRO BOM NZAJ!" prej sem poskušala poklicati mamo in atana ampak nikogar nism dobila..sicer pa mami vedno reče ..razn če sm bla žleht pa neubogljiva pa nism naredla naloge al pa se učila RAZN če nism opraula tega mi drugač vedno pusti frendici...tko da...bla sm tut dost stara že ,tko da ni blo problema ...počasi sm s vozla ker nism hotla past pa se poškodouat ...bla sm že zelo bliz postaje.mela sm različne misli...nism vdla kaj bo me čakalo na postaji bo fant? punca ki me je našalila..morda nihče?? kdo??? še sanjalo se mi ni.....Kolo sem pustla ob robu ceste malo pred postajo..ter šla počasi peš še tistih par metrouu do tja ...bila sem že čisto blizu le nekaj metrou..pogledam navzgor da bi videla kdo je tam..in zagledam.................................
27. december 2010
NexT?
28. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg