Forum
IZMIŠLJENA ZGODBA!!!!!
OSEBE:
LAURA-JAZ
LEON-MOJ FANT
MELY-MOJA NAJBOLJŠA PRIJATELJICA
23. avgust 2010
LAURA-MOJA DRUGA NAJBOLJŠA PRJATLCA
23. avgust 2010
OSTALE POIMENUJEM KASNEJE
23. avgust 2010
ZBUDILA SEM SE OB 9:00. HITRO SE USEDEM ZA FACE BOOK IN GLEDAM KDO JE GOR. MELY IN LARA. ZAČNEM SE POGOVARJATI. POVEM JIMA KAKO ZELO SEM ZALJUBLJENA IN DA STA EDINI KI TO VETA. KAJ NAJ STORIM??? MELY JE MORALA DOL JAZ IN LARA PA SVA OSTALI.
L-LARA J-JAZ (LAURA)

J: KAJ NAJ STORIM? NORO SEM ZALJUBLJENA NE UPAM SI POVEDATI... KAJ LAHKO NAREDIM???
L: POČAKAJ DA PRIDE GOR IN ZAČNI. OJLA KAKO SI? A SI KEJ ZALJUBLJEN? A JE TA OSEBA NA FB? A HODI S TABO V ŠOLO? A JE HODILA S TABO V ŠOLO? IN POTEM BOŠ VEDELA. J: HVALA!!! TI SI ZLATA!
23. avgust 2010
KOMENTAR PA NADALJUJEM!
23. avgust 2010
l: lahko mu pa takoj poveš. morda bo to bolje. bol pogumno.
j: ja mogoče...
l: zdaj pa morm it. čau lepo se mej in veliko sreče.
j: čau in hvala enako.
pa se je odjavila in bila sem sama. vendar čez pet minut je bil prijavljen leon.
živjo!!! mi je napisal.
jaz pa: zaljubljena sem vate!!! obrnila sm se stran in oddrvela v kuhinjo preverila da staršev ni doma in nazaj v sobo. leon mi je napisal: tudi jaz te ljubim. ti mi pomeniš vse zate bi storiv vse ljubim te.
23. avgust 2010
ljubim te
23. avgust 2010
čez 20 minut mi je zazvonilo na vratih. šla sem odpreti a na mojem dvorišču ni bilo nikogar. na tleh sem zagledala pismo. odprla sem in prebrala. čakam te pred dvoriščem. pridi pome. in izvedela boš kdo sm. v pižami, ne počesana in bosa sem stekla po dvorišču. na dvorišču pa je stal leon. odprla sem vrata in leon je stekel v hišo jaz pa za njem. zaprla sem vrata in začelča sva se objemati in poljubljati prišla sva v dnevno sobo se vsedla na kauči in se še naprej poljubljala. na kar so vstopili moji starši in sestra...
23. avgust 2010
kšn pozitiven komentar pa nadaljujem
23. avgust 2010
A BO? VSAJ EN? MISLM DA NE
23. avgust 2010
KOMENTARJE
23. avgust 2010
jaaaa no (lpo da si me uklučla not)
26. avgust 2010
nadaljuj no
26. avgust 2010
plz plz plz
26. avgust 2010
kaj pa počneš??? je to tvoj fant? premlada si še... mama je leona prijela za uho in ga zvlekla ven. da se mi nikoli več ne prikažeš... žal ti bo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! začela sem jokati. mami zakaj si takšna? kaj sem ti naredila ali ne smem biti srečna? jaz se strinjam z mamo je jezno pritrdil oče!!! sestra pa je stekla k meni in me prijela za roko in sva počasi odšle v mojo sobo... še naprej sem jokala. (sestri je bilo ime pia). p-pia l-laura (jaz)
p: veš tudi jaz sem zaljubjena... ampak če mama in oče izveta bo joj! ko sem imela 13 let tako kot ti sta izvedela nadrla sta me in jokala sem. vendar se nisem udala na skrivaj se dobivam z njim... in veš moj fant rok je brat tvojega fanta leona...
l: lepo ampak kaj če se leon zdaj boji mojih staršev... saj je moglo boleti ko ga je mama zvlekla za uho iz hiše...
p: pokliči ga !!!
v sobo je vstopil oče. zdaj boš dobila kazen... vzel ti bom telefon računalnik, televizor in ne boš smela ven. pa ne smem pozabiti na radijo... z igračami pa se itak več ne igraš. in tako boš preživela teden. prinesel ti bom knjige in boš celo poletje brala brala in brala... začela sem še bolj jokati. tudi sesra me ni mogla pomiriti. rekla sem: no zdaj me nihče ne more pomiriti. njegove telefonske nimam, pa telefona prav tako. imam pa zato vse kar ti je oče vzel jaz!!! in ko mamice in očija ne bo boš ila pri meni v sobi. le paziti bo treba da naju ne zalotijo...
26. avgust 2010
next
26. avgust 2010
danes je bila nedelja in oče in mama sta bila doma... vendar sva s sestro vseeno naskrivaj šle v njeno sobo klicati leona... ker je pia bila zaljubljena v roka je poklicala roka inrok je dal na telefon leona, pia pa je dala na telefon mene. l-leon j-jaz
l: živjo...
j: leon oprosti ker sta moj oče in mama tako zlobna... menita da sem pre mlada da mi imela fanta... oprost oprost oprosti... ali me imaš še vedno rad???
l: laura... kakšna so pa to butasta uprašanja... seveda te imam rad... še več noro sem zaljubljen vate in lahko se dobivava na skrivaj...
j: ali te uho še boli???oprost...
l: ne saj nisi ti kriva... kdaj se ju3 dobiva...
j: veš dobila sem veliko kazen... ampak se bova na skrivaj dobila... ti boš prišel k meni, tvoj brat pa k moji sestri... (sestri so zardela lička)
l: prav. mama prihaja čau...
j: čau.
sestra ne veš koliko sem ti hvaležna... oh jaz sem pa tebi... zakaj sestrra? ah če bom pa spet videla rokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
26. avgust 2010
komentar? ali dva?
26. avgust 2010
u21246
u21246
next hudo
26. avgust 2010
tnx
26. avgust 2010
eden
26. avgust 2010
dva
26. avgust 2010
pa nanny je komentirala... nadaljujem???
26. avgust 2010
mely?
26. avgust 2010
jaaaaaaa!!!!!!
26. avgust 2010
Nujnooo!!!!!!!!!!
26. avgust 2010
mama je vstopila v sobo... ljubici oprostita ker vaju motim spekla sem palačinke... da vaju potolažim ker sem pri obeh bila tako jezna ko so fanti prišli... ko sem bila v trgovini sem srečala leona in roka rekla sta samo zaljubljena sva in odšla naprej... takrat sem skoraj se zjokala ko sem se spomnila kako je bilo pri nama z očijem... vstopil je oče tudi meni je žal... ej zakaj si laura v pijini sobi in držiš telefon v roki... ah no ja bil sem prestrog. opravičujeva se... ampak kazen pa še vedno imaš ker si jo prekršila... očiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
26. avgust 2010
u21246
u21246
next
26. avgust 2010
u21246
u21246
tkoj
26. avgust 2010
nej ti booo...
26. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani