Forum
Okeej men je dougcajt in bom začela pisat zgodbico najbrž vam ne bo ušeč ker nimam praveč domišlije ampak sej useen...Upam da vam bo ušeč.
+ če nimaš pametnega kometarja adijooo.
26. februar 2012
u55857
u55857
piš
26. februar 2012
Sem Maruša, devetošolka in živim v Velenju najlepšemu mestu ki ga bom morala kmalu zapustiti saj grem kmalu u Srednjo šolo...bila se v velikih dvomih Farmacevtcka ali kemijska odločila sem se za farmacevtcko ampak...Novo mesto, Ljubljana ali neko majhno mesto pri Mariboru? To odločitev bom prepustila času saj je šele oktober...Moja najboljša prijateljica Donna pa se je odličila za turistično ja jeziki ji res gredo ampak vožnja ceu dan pa gorah, morjih potniki težijo, bruhajo...dougčas
No no eno leto še imava čas da se zabavaava in imava lepo.
Bile so krompirjeve počitnice, mama me je poklicala u dnevno soboo in dejala:'' no draga moja morali se bova odločiti ka boš šla v šolo?'' ''mama saj je šele oktober še pol leta imam čas da se odločim'' se mi odgovorila. ''Marušica to bo hitro minilo prosim daj zmeniva se.'' Sovražila sem ko mi je rekla Marušica pa saj nisem 1. razred. '' prav samo da boš potem nehala težit, najraje bi šla v ljubljano tam so dobri tipi'' Sama sicer še nisem imela fanta in mi tudi ni bilo mar za njih ampak potem bo že čas, da koga ulovim saj bom SREDNJEŠOLKA...
26. februar 2012
u55857
u55857
next
26. februar 2012
Mama pa mi je dejala naj grem v Ruše ( to je tisto malo mesto pri MB) sej je najbližje a nakoncu sva se odločili da grem v Novo mesto saj je tam blizu tudi Krka ( lekarna )...
Bil je topel oktober, popoldne naloga je bila opravljena, učiti se mi še ni bilo treba dolgčas mi je bilo kar je karnaenkrat zazvonil telefon bila je Donna '' zdravo Maruša si se že odločila kam greš naprej mislim u keo mesto?'' '' u Novo mesto grem )'' ''tudi jaz sem s pogovarjala z mamo in sem se odločila da grem s tabo na farmacevtsko in to tja kamor greš ti u NM. mama mi je rekla naj ji povem ko se odločim zato ji grem povedat imaš ob petih kej cajta ? grema pogledat tekmo rokometa sej veš Žan, Miha pa Domen igrajo aja pa David, igrajo z nekimi Slovengračani greš?'' ''velja se vidma počakam te pred bloku ob pol petih čau pa zelozeeeelo sem vesela da boma skupej.)'' '' hehe js tut čao'' je rekla Donna in odložila slušalko. Ulegla sem se u posteljo in zaspala in zaspala. Zbudila sem se točno 15 čez 4 '' omajgad tekma, Donna '' sem rekla in se odhitela oblečt in naličit saj sem se zbudila grooooooznaaa. Oblečena in naličena sem bila v 10 minutah. Rekord drugače se oblačim pou ure pa še ličenje in umivanje za priprauljane u šolo porabim uro in 15 minut in zmeraj zamudim sedaj pa bom v dijaškem domu in nebom zamujala OBLJUBIM.! Do Donne sem prišla minuto čez pol. Odhiteli sva in tekma se je začela...bila je povza odhihela sem na stranišče in ko sem šla vem sem se zaletela v......
26. februar 2012
u55857
u55857
sam da je david ;$ HAHAHA naprej:*
26. februar 2012
Ma ko je** njega moj sošolc drgač.. Kr vidiš usa imena naših dečkou hahah.
26. februar 2012
neext!!
26. februar 2012
Naajlešpega tipa ki sm ga gdajkol spoznala...blond lasi, zelene oči, nora postava ugleunem perfect.$$ '' joj oprosti'' mi je rekel, obnemela sem, zaletela sem se v najnajnaj....nejlepšega rokomataša ever....'' oo ni kaj'' sem mu odgovorila in pohitela povedat Donni kaj se mi je zgodilo. '' veš Maruša mislim da sem se tudi jaz zaljubila'' '' kako tudi saj jaz nisem v tega popuneža no ne ŠE kdo je to??? Takoooj mi povej.!'' sem ji rekla '' david sej veeš pač sošolc in bila sm na wcju in mi je rekel da mi mora nekaj povedati ju3 po pouku se dobiva v Pomaranči mislim da je to to.:** ohh komaj čakam'' '' ooo tekma se nadaljuje glejglej tisti tam no to je on ooo a ni čedn? poglej na dresu mu piše ŽIGA ooo kako lepooo imee'' sem rekla in gledala tekmo navijala sem seveda za slovengračane koj me briga za naše sošolce tam je ŽIGA....noo moji mami je ime Žiga zelo ušeč če bi jaz bila fantek mi bi bilo tudi ime žiga ampak zdaj sem Maruša bed name sam pač tk je meni ni bilo ušeč ime Žiga ko mi je mama pripovedovala kako bi mi bilo ime če bi bila fantek a sedaj mi je kar naenkrat ušeč:$.. tekme je bilo konec zmagali pa so.....
27. februar 2012
u55857
u55857
Naajlešpega tipa ki sm ga gdajkol spoznala...blond lasi, zelene oči, nora postava ugleunem perfect.$$ ''
HAHAHAHHAHA next
27. februar 2012
Slovengradčani seveda..... aaa in tako sva drugi dan sva se z Donno dogovorili da ko bo končala 'zmenek' z Davidom se dobiva pri knjžnjici.. jaz sem jo čakala nje pa od nikoder in kar naeenkrat...
27. februar 2012
u55857
u55857
neeeeeext
28. februar 2012
neext
28. februar 2012
Hhaha ne srat ja bo ko bom mela cajt.
28. februar 2012
u55857
u55857
'kej.: D
29. februar 2012
?
01. marec 2012
neeeext
01. marec 2012
u55857
u55857
piš ; )
01. marec 2012
Ne ne to ni nč nekii sm se zmotla sorry.
01. marec 2012
u76594
u76594
nextt
01. marec 2012
neeext:**
03. marec 2012
a bo kej? (:
18. marec 2012
Bo bo sam najprej morm ugozovit kk se dajo slike gor. -.-
22. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani