Forum
Nora ljubezen (not real)
Sem kate in tukaj je moje NORO življenje------->nekega dne je bil zame res en čudn dan nisem vedela kaj se dogaja z mano bila sem taka kot da bi se mi nekaj najlepšega zgodil.Čisto pa sem pozabila da je to res poseben dan da danes na šolo dobimo nekega novega učenca z imenom ROY .Nekatere pravija da so ga že videle včeraj ko je šel k ravnatelju za vpis in govorile so da je prav sexy:$.Nisem jim verjela ampak pustin se presenetit ...n tiukaj sem jase kate

20. junij 2012
No končno sem prišla u šoolo in bil je pouk ....prišel je seveda v naš razred 8.b ...ko je stopil v učilnico sem mislila joj ko bi bil moj fant. .....n ali ni lep upala sem sammo da bova dobra prijatelja in da se bova res razumela ...jas sem vdno sedela sama pri pouko saj nisem hotela da je kdo zraven mene ...vsi drugi so bili po dva ali trije ....ni mel druge izbere kot pa da se je usedel zraven mene joj srce mi je že kar zelo podivjalo in to zeloooooo..)) slika pride potem)))
21. junij 2012

21. junij 2012
no to je on..ko se je usedel zraven mene sva se že začela pogovarjati predstavila sva se drug drugemu in...zelo sva se ujela...vedno bolj mi je bil všeč....nekega dne pa sem se dokončno zaljubila vanj ......bilo me je strah kako bo zastopil če mu to powem........nekega dne po šoli pa me je povabil na sladoled in rekla sem ja..Šla sva v najbližjo slaščičarno in si naročila sladoled..no odločila sem se da mu tisti trenutek powem resnico saj ni prehitro saj je na šoli že 5 mesecev in sva najboljša prijatelja...Usedla sva se in rekel je kaj je narobe z mano da sem tako tiho saj sem ponavadi zelo glasna ...in vesela..no začela sem govoriti in nato sem mu povedla da mi je res zelo všeč in da sem vanj tudi zaljubljena.On je rekel .da zakaj me je tako strah bilo to povedat in rekel je da on čuti natančno isto joj kamen se mi je izvalil iz srca bila sem zeeeelo vesela kot da bi nevem kaj dobila ...Potem me je uprašal če bi bila njegova punca jas sem seveda bila nekaj časa tiho in potem sem rekla JA...kdo bi se njemu odpovedal bi bil nor...bila sva par vse punce so mi zavidale ampak res so bile ljubosumne saj je bil najlepši in anjprijaznejši fant na šoli.Z Royom sva se vsaki dan res zmeraj družila bila sem res srečna punca on je bil pri meni doma in jas se bila pri njemu ampak to ni bilo še nič...aja pozabila sem to jas sem stara 15 in on tudi......VSI KI TO BERETE MI NAPIŠITE NEXT IN MNENJE O ZGODBI A NEXTAM???
21. junij 2012
zakoon zgodbica! next ittak
21. junij 2012
next prosim ker je zanimiva
21. junij 2012
okkkkk....))...
21. junij 2012
No skupaj sba bila komaj 3 meseca bila sva neločljiva vsak dan sva bila skupaj prav vsaki dan nič naju ni ločilo res prav nič.ko sva enkrat sedela ob morju je rekel naj mu kakršno koli zgodbo ki me je res malo prizadela.No začela sem mu pripowedovati da ko sem bila stara 2 leti sem izgubila očeta saj se je ubil mamo je imel zelo grdo saj jo je tepel in se družil zraven jankijev..mama seveda ni morala zdržati zraven njega odločila se je da ga bo pustila saj ni imela druge izbire .mama je takrat bila stara 17 let ko je že živela zraven njega ...ampak v življenju ji je res žav .Roy je zelo napeto gledal in začela sem jokati Roy me je potolažil tako da me je poljubil na usta in vse je bilo dobro tako kot prej ..Mami je biu roj zelo všeč ko sem ga ji predstavila pomagal ji je in use in tudi očimu je bil toplo sta ga sprejela v družino ..no tukaj pa sta moja naboljš a mama in očim kličem ga ata

21. junij 2012
NEXT????????
21. junij 2012
neeext!
21. junij 2012
next
22. junij 2012
zdaj nimam novih idej bo pa next..a bi lahko prosim delili mojo zgodbico naprej tudi vi?.....prosim. hvala
24. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg