Forum
hahahaha JΞSS hvala
09. julij 2012
dej prosim že zdle nadaljuj
pllllllllosim
09. julij 2012
hah ok en kartek next zate
---------------------------------------------------

Vrteli smo naprej. Ko je vrtel Liam je steklenica pokazala na Louisa, in ta je moral skozi okno pljuniti na cesto. Ko je vrtel Louis je plastenka pokazala na Vann, ki je morala Liamu, sesti v naročje.. Nato, je steklenica, ki jo je vrtela Vann, pokazala name. ''Izziv'' sem rekla. ''Prav. Danes morata s Harry-jem spati v dnevni sobi na tleh v objemu, oba v spodnjem perilu.'' Samo zazijala sem nato pa sem se nasmehnila. ''Prav bom šla pa spat najpozneje zbudila pa se bom prva.'' Pokazala sem ji jezik. ''Nisem še končala.'' Se je hudomušno nasmehnila Vann. ''Ne smeta biti pokrita, spat pa morata iti že ob 22.00. in jaz vem, da bom šla verjetno spat čez 23.30.'' Smejala se je do ušes. ''Prav. Lahko vsaj spiva na kavču. Saj veš kako je moj hrbet občutljiv.'' Sem rekla in se prijela za hrbet. ''Prav.'' Je rekla Vann. Nato sem vrtela jaz. Steklenica je pokazala na Liama. Tokrat sem se jaz hudomušno nasmehnila.
09. julij 2012
next?
09. julij 2012
u63958
u63958
neeeext
09. julij 2012
u32953
u32953
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. julij 2012
neeeeeeeeeext
zihr bo liam reku izziv ne?
09. julij 2012
hahah JΞSS ja reku bo izziv
09. julij 2012
NEXT NOO HITR!
09. julij 2012
next"!
09. julij 2012
hehehhe sm vedla
kaj pa bo izzzzzzziv? (puppy eyes)
nnnnnnnnnnnnnnnnext zdle takoj zastopš?!
09. julij 2012
u99115
u99115
NEXT.!

Pa sori k oglašujem ampk a se kera prosm prjau:
http://www.igre123.com/forum/tema/summer-kiss-revija-ki-jo-bomo-napisale-skupaj/37232/
09. julij 2012
u88990
u88990
next!
09. julij 2012
u88990
u88990
neexti ress hitro! Ferbc me matra
09. julij 2012
hha. do zdele me ni blo doma. bom zdele enkrat nextala
09. julij 2012
u88990
u88990
tnxxxxx
09. julij 2012
evo nextam
---------------------------

''O,da ne bi Jess. Da si ne drzneš.'' Je zavpila Vann. ''Torej Liam. Resnica ali izziv?'' ''emmm. Ne maram resnic, zato izziv,'' je previdno rekel Liam. Vann pa je v glavo postala vsa rdeča. ''No pa poglejmo… sem se zamislila. 2 dni v kleti. V spodnjem perilu.'' Sem rekla in se zasmejala, Vann pa me je samo pogledala. ''Ne bom…'' ''Ah Vann pač. To je izziv. ''Hočem kazen'' ''Bi rada še kaj hujšega?'' sem vprašala in to je Vann zaprlo usta. ''Prav. Tako ali tako mene ne bo videl nihče tebe pa bojo.'' ''No pri tem se motiš.'' Sem rekla ''Ker ko boš šla noter in vn bosta v spodnjem perilu mi pa bomo z veseljem gledali'' sem se zasmejala.
Prhnila je nato pa rekla. ''Vredu, ampak hočem samo eno noč. Jaz sem tudi tebi popustila.'' ''Prav eno noč, zdaj pa se nehaj pritoževat, ker sem izziv dala Liamu ne tebi če prav se tiče obeh. Pri meni Harry tudi ni nič pripomnil.'' Sem rekla in podala steklenico Liamu, da bi zavrtel. ''Samo še eno vprašanje imam.'' ''Kaj?'' ''Ali lahko greva jutri? Danes bi rada gledala tebe in Harryja. ''Tudi prav'' Nato je Liam, ki se je oblekel (ja bil je že peti krog.) Končno zavrtel. Izzivi so se nadaljevali. To smo počeli še ves dan. Ko je bila ura 22.00 sva s Harry-jem v spodnjem perilu šla spat na kavč. V njegovem objemu sem zaspala.
nextam?
09. julij 2012
u63958
u63958
neeeeext
09. julij 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. julij 2012
normalno d nexti!!!
09. julij 2012
u88990
u88990
next!
09. julij 2012
u32953
u32953
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. julij 2012
jutr nextam
09. julij 2012
Hitr en nextttt
10. julij 2012
ok nextam
-----------------

Sicer nisem spala, kaj dobro ampak vseeno sem si malo odpočila. S Harryjem sva se zbudila okoli 9.00 zjutraj. Hitro sva se oblekla nato pa se poljubljala na kavču dokler se nam nista pridružila Anna in Niall. Sem že kdaj povedala, kako lepo iz gledata skupaj? No v resnici sta verjetno drugi najlepši par. Prva sva jaz in Harry . Ko so prišli vsi, smo se zmenili, da gremo danes po mestu. Fantje so se zamaskirali saj so hoteli dan preživeti brez oboževalk. Najprej smo šli v kino. Gledali smo film Dark Shadows (temne sence)Film je bil kar v redu. No v resnci mi je bil všeč a obstajajo tudi boljši. Nato smo punce hotele v shoping saj že dolgo nismo šle. Zato so fantje z nami obtičali med oblekami, čevlji in temi stvarmi. Jaz sem si kupila polno oblek, prav tako tudi Anna. Vann jih je kupila še več kot jaz, Vicki in Alice pa sta raje kupili Ličila in te stvari. Vs epa smo kupile čevlje. Jaz, Anna in Van, dvoje, Alice in Vicki pa ene. Nato sem si jaz kupila, še en lak, ter šminko. Ja kar veliko sem zapravila. Seveda smo se punce zelo zabavale. Ko smo prišle iz trgovine in so fantje tarnali kako grozno je bilo, sem Harryju, ko me ni gledal na lice narisala srce in vanj napisala črko J. To sem naredila s šminko in to zelo hitro. Harry je čisto ponorel ostali pa smo se mu režali. Poljubila sem ga in mu rekla ''
Saj gre dol, nič ne skrbi'' nato sem se spet začela smejati, Harry pa se nam je kmalu pridružil.

next?
10. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext
10. julij 2012
u97794
u97794
nextttttt
10. julij 2012
HEHEHEHE NEXT
10. julij 2012
neeext!!
11. julij 2012