Forum
evo nextam
----------------
Ta zadnji Alicin krik je zbudil vse v hiši. ''Hej fantje in dekleta. Nekateri bi radi še spali'' je zgoraj zavpil Liam. ''Ne moremo. Pravkar smo dobili novico dneva'' je nazaj zavpil Louis, ki je končno lahko zaprl svoja usta. Takrat se je na stopnicah pojavil Niall. ''Novice? Nič ni boljše od jutranjih novic, sploh, če so novice dneva.'' Se je zasmejal in se nam pridružil na kavču. Zasmejali smo se mu. Čez nekaj minut so bili na kavču vsi v tej hiši. ''Noo. Rad bi slišal novice.'' Je zahteval Liam. ''Naj ti povesta Jess ali Harry.'' Je rekel Zayn. Vsi so se obrnili k nama. Alice je sedaj sedela zraven mene in se veselo smejala. Gotovo je v sebi kričala od veselja. Obrnila sem se k Harryju z obrazom' kdo naj pove?' Harry je začel. ''No Zayn je naju z Jess zasačil…'' ''..Ko sva počela tole.'' Sem ga dopolnila in ga poljubila. Vse punce so zakričale fantje pa so se vsi zasmejali. Ko se je poljub končal sva se zasmejala. Louis je pripomnil: ''Čakaj grem po riž, da vaju potresemo'' in je izginil. Prišel je z vrečko in vsi so zapodili k njemu, da bi vzeli riž. Midva s Harry-jem pa sva se prijela za roke, da bi zbežala. Hotela sva steči v Harryjevo sobo ali naj rečem Najino? Saj je vseeno. Tekla sva a so naju še vseeno posuli z rižom. Louis je bil še extra nesramen saj je na koncu na naju usul še ves riž, ki je ostal v vrečki. Vsi smo se zasmejali. ''No kar se mene tiče hočem še en poljub.'' Je pripomnila Anna. Vsi so ji pritrdili in sledil je še en poljub.
04. julij 2012
hvala kr si nextala ob zmenjeni uri
NNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXT
04. julij 2012
haha nzk.
04. julij 2012
pa čim prej nexti kr res umiram
a eš to je isto k d ne morš jest čokolade al pa sladoleda, drug ti pa to stvar pred učmi kaže
pa se ti slina cedi
no ja to je tko
04. julij 2012
hahah ja vem kako je to. ok nextam ka nimam kaj za počet
-------------------------------------------------------------------------------------
Ko se je novica o najini zvezi končno pomirila, smo se morali zmeniti, kaj bi počeli danes. Niall je predlagal, da gremo v zabaviščni park. Vsi smo se strinjali. Odšli smo v najbližjega. Tako se že doooolgo nisem zabavala. Na koncu, ko smo se odpravljali domov je Anna rekla, da mora iti na WC. Odšla je in mi smo jo čakali. Čakali smo in čakali. Odšla sem pogledat kje se obira tako dolgo a je nisem našla. Ven sem prišla vsa bleda. ''Hey nikjer ne najdem Anne.'' Takrat mi je zapiskal telefon. Ko sem prebrala sporočilo, se mi je začelo megliti pred očmi. Iskala sem zid, da bi se naslonila. Harry je videl mojo omotičnost in me je prijel. Nato sem omedlela.

next?
04. julij 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttt
04. julij 2012
ed koga je sporočil?
04. julij 2012
Next!
04. julij 2012
NEEEEEEEEXT
04. julij 2012
JΞSS hahha boš vidla v naslednjem delu
04. julij 2012
u63958
u63958
neeext
04. julij 2012
dej no nexti hudiča
a se hočte z duham pogovarjat (hočte d crknem od vznemerjenja)
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
no če nočeš bit kriva za mojo smrt hit napiš kak next
aja lhka bi ga celo men posvetila ka pa jst vem***
04. julij 2012
next .!!!
04. julij 2012
oprostite nisem mohla nextat sm bla pr prjatlci
---------------------------------------------------------------------

Bil je on. Moj bivši fant, ki me je zapustil, ker je misli, da sem bila zaljubljena v Harry-ja. Takrat še nisem bila, zdaj pa sem bila. V sporočilu je pisalo.

Če ne boš pustila Harry-ja
ne boš nikoli več videla Anne.
Opazujem te. Zapomni si. Harry ali Anna?

Ko sem prišla nazaj k sebi sem ležala na kavču v hiši v Harry-jevem naročju. Ko je videl, da sem prišla k meni me je objel in mi rekel ''Vse bo še v redu, nič ne skrbi.'' Stisnila sem se mu v objem in začela jokati. ''Ne razumeš. Ne morem biti s tabo, zaradi mojega bivšega.'' ''Saj vem, saj vem. Prebral sem sporočilo. A našli bomo Anno, boš videla. Saj smo ja 1D.''

nextam???
04. julij 2012
jaa valda. next
04. julij 2012
u63958
u63958
neeext
04. julij 2012
normaln d nexti
in to čim prej
04. julij 2012
u88990
u88990
neexttttttttttttttt!!! Nujno sporočilo vlade Slovenije:
Nextejjjjjjjjjj!
05. julij 2012
dej no Nika&Vid nexti prosssssssssssssim?!
05. julij 2012
Neeextttt
05. julij 2012
next .!
05. julij 2012
juj vse zdaj prebrala & neext! aja pa ko naj bi 'prespali' pri 1D zaj tam živijo al kak?
06. julij 2012
joj. oprostite. insem mogla nextat. Zadnjič ko je grmel nam je internet crknu. Res mi je žau. aja FιɴιѕнLine:3 ja ker so vsi ratal tko par so zdej kr tm
nextam čez neki sekund miunt al ne vem kaj&uglavnem nextam zdele
09. julij 2012
evo en ogromn next
---------------------------------
Ko je rekel zadnji stavek sem se malo pomirila ''Obljubiš?'' sem vprašala. ''Obljubim.'' Mi je odgovoril. In res so se lotili dela. Sploh Niall. Ubožec. Ne predstavljam si kako mora trpeti. Poklicali so policijo, ki so takoj začeli iskati, mi pa smo sedeli doma in čakali na novice. Vsako minuto sem gledala na telefon a ni bilo nobenega sporočila. Vsi smo v tišini sedeli na kavču. Kar naenkrat mi je zazvonil telefon. Nekdo me je klical. Hitro sem se oglasila:
J:js G:Glas na drugi strani linije

J: Prosim?
G: Kar si naredila je bilo zelo neumno veš!
J: Nate? (tako je ime mojemu bivšemu)
Vse punce so se zdrznile, ko sem izrekla to ime.
G: Kdo pa drug draga.
J: Kaj hočeš?
G: očem, da rečeš policiji, da naj nehajo iskati.
J: Ne ne bom, zato, ker si ukradel mojo sestro.
G: Potem pa se poslovi od nje, saj je ne boš nikoli več videla. NIKOLI
J: Pazi, da ti nikoli več ne boš videl svojega gobca. Zda pa spusti mojo sestro drugače se me pazi, ko te najdem..
G: (se smeje) ahhh Jess vedno si bila tako ognjevita.
J: Ne kliči me Jess. Zate sem samo Jessica. Ti je to jasno???!!!
Harry me je pobožal po roki. S tem mi je hotel povedati, da naj se pomirim.
Ampak se nisem. Kako se bom pomirila, če mi je moj bivši ,ki je postal pravi IDIOT ipd. ukradel sestro. Nate je še naprej govoril.
G: Prav JESSICA, kako naj te prepričam, da… O ŠIT. POLICIJA.
Zvito sem se nasmehnila.
J: Adijo Nate. Uživaj v zaporu.
Nato sem prekinila z nasmeškom na obrazu. Čez 2 minuti je Harry dobil klic, da so aretirali mojega bivšega in dobili Anno. Rekli so, da bodo čez eno uro pri nas. Ta ura se je vlekla zelo dolgo. Harry me je objemal jaz pa sem imela glavo naslonjeno na njegove prsi. Ko je pri vratih končno pozvonilo smo vsi stekli do njih. Odprla sem vrata in vsi smo se vrgli Anni v objem.
Ko nas je Anna videla je začela jokati. ''Tako sem vesela, da vas vidim'' je zahlipala. Nato smo se zahvalili policiji. Nato je imel Niall z Anno svojih nekaj minut. Kar ni je nehal poljubljati. Ampak nihče mu ni zameril. Tudi jaz sem se stisnila k Harry-ju od olajšanja. Nato smo šli spat saj je bilo že zelo pozno. S Harry-jem sva zaspala v objemu. Zjutraj me je zbudil Harry, ko se je igral z mojimi lasmi. ''Jutro moja princeska.'' Mi je zašepetal na uho. Nasmehnila sem se mu in ga poljubila. Še nekaj časa sva ležala v postelji objeta. Na kncu sva se le oblekla in odšla v dnevno sobo, kjer so že vsi veselo kramljali. ''Hey zaspanca'' nama je zavpil Zayn. Pogledala sem na uro in bila je že 12.46. OMG. Kako dolgo sva s Harry-jem spala. Louis se mi e zasmejala, ko je videl moj obraz. ''Hahha Jess. Še nikoli nisi spala tako dolgo?'' ''Ne nisem'' sem rekla v šoku. ''No vse mora biti enkrat prvič' je rekel Niall.
Zasmejala sem se in se usedla v Harry-jevo naročje. Glavo sm mu naslonila na glavo in skupaj sva gledala, kako ostali kartajo.
Ko so končali eno igro kart sva se jim s Harry-jem pridružila. Veselo smo kartali in se smejali bolnim šalam Louisa in Zayna. Nato smo se šli flašo resnice. Prvi je vrtele Harry in pokazalo je na Liama. ''izziv'' ''res?'' ga je z nasmehom vprašal Harry. ''Da si ne drzneš vmešati žlic.'' Se je razjezil Liam. ''Prav potem pa kaj drugega. ''hmmm… Haaaaaaaaa pa te imam. Pojdi poljubit Nialla. Na usta. '' Liam je samo zavil z očmi in prekrižal roke. ''Hey če ne boš šel ti bom dal kazen.'' Je rekel Harry. ''Prav pa mi jo daj'' ''V redu sam si prosil. Sleci si majico in hlače.'' Je rekel Harry in se zasmejal. ''Prav. Ampak, da ne boš potem ljubosumen, ko me bo tvoja punca gledala.'' Se mu je nazaj zasmejal Liam. ''Ne bom.'' Mu je Harry rekel in pokazal jezik. Liam si je slekel majico in hlače in nobena punca ga ni gledala razen Vann. Liam se je hotel že sleči a mu je Harry rekel. ''Ne tak moreš biti pet krogov.'' Vsi smo se začeli smejati Liam pa je spet jezno gledal okoli sebe.
09. julij 2012
NEXT
09. julij 2012
u88990
u88990
neext!!!
09. julij 2012
u63958
u63958
neeeext
09. julij 2012
no hvL da še skos beret. nextam mal kasnej.
09. julij 2012
u88990
u88990
nzk
09. julij 2012
tale z liamom nakonc tuk užge
hehehhe...neeeeext
09. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg