Forum
u97932
u97932
nexttt
03. julij 2012
neeeeextt
03. julij 2012
ok nextam.
------------------
Po nekaj minutah iskanja sva obupala. Prav ničesar ni bilo za jest. Takrat se je zaslišalo, kako so se odprla vrata. Zakričala sem. ''Hej a bi lahko dobila nekaj za jest. STRADAM!!!!!'' sem zakričala. Zaslišala sem kako si je nekdo nekaj šepetal. Nato sem zaslišala Anno ''Kako si lahko pozabil na hrano, ti BUMBAR?'' Louis ji je nekaj zasikal nazaj. Nisem slišala kaj. Nato se je skozi vrata zaslišalo Zayna. ''Prinesel bom nekaj.'' Čez par minut je skozi vrata prišel Louis, ki se je smehljal. To že ne more biti dobro. ''Dali vama bomo hrano, če se bosta poljubila.'' Se je zasmejal. ''Pff'' sem vzkliknila. ''Bom pa umrla.''sem zagodrnjala. Jezilo me je, da je bilo pred vrati vse več ljudi. ''Prej ali slej bosta morala to naredit. Če se ne bosta zdaj, se bosta pa pri flaši resnice.'' Se je od zadaj zaslišalo Anna. ''Anna kako si drzneš izdati svojo lastno sestro???!!!'' ''Ah daj no. Vsi vemo, da si od nas petih ravno ti najbolj zatreskana v 1D in nasploh Harry-ja'' ''Ne bi rekla. Le kdo je prvi našel fanta?'' ''Ah dajte no. Lačen sem.'' je zagodrnjal Harry se obrnil k meni in me poljubil.
03. julij 2012
nextam?
03. julij 2012
AAAAA next!
03. julij 2012
evo next
-------------------
Uau. Ta poljub je bil zame popoln šok. Te njegove ustnice. Bile so tako mehke. In nasploh se je poljubljal nepopisno. Samo šokirano sem gledala, ko je nehal, dokler nisem v glavo dobila nektarine. Stresla sem glavo in pogledala okoli. Vsi so se nama smejali, Harry pa je že veselo jedel. Tudi jaz sem vzela nektarino in začela jesti. Oh. Hrana končno. Saj umrla ne bom. Potem se je zaslišalo kako so se zaprla vrata in s Harryjem sva bila spet zaprta. Pogledala sem na uro. Bila je 10.30. Še eno uro in pol pa bom zunaj. Pri vratih sem vzela skledo v kateri je bilo sadje se usedla zraven postelje in začela jesti jagode. Sadje sem ponudila tudi Harry-ju ,ki se je v sedel zraven in začela sva jesti. Že čez 5 minut je sadja zmanjkalo zato sem skledo dala nazaj pred vrata. Nato je nastala tišina. Ker mi je bilo nerodno sem odšla v kopalnico, kjer sem se počesala, ker se danes še nisem. Prav zavlačevala sem, da mi ne bi bilo treba nazaj. Bilo mi je prav nerodno. A vseeno sem morala iti. In sem tudi šla.
03. julij 2012
next takoj
03. julij 2012
ahaha ok.
--------------
Ko sem prišla v sobo sem videla, da je tudi Harryju nerodno. Tiho sem se v sedla na posteljo in pogledala skozi okno. ''Saj veš, da je bilo le zaradi hrane kaj ne?'' ''Ja vem ja'' sem mu odgovorila. ''Ampak, če ti bo kaj lažje… precej dobro se poljubljaš'' zardela sem '' Hvala. Imela sem že kar nekaj fantov za sabo'' ''To se,da predvidevati, saj si lepa. Imaš kakšnega zdaj? '' ''Ne. Odkar obstaja 1D ne. Zadnji me je pustil, ker je mislil, da sem zaljubljena vate'' ''Si bila?'' ''Ne.'' ''Kaj pa zdaj?'' Tokrat sem ostala tiho. Mislim, da sem le še bolj postala rdeča in rekla sem nekaj v smislu ''moram na WC'' Odhitela sem v kopalnico in se sesedla na tla. ''No seveda, da te ljubim Harry'' sem si mislila. Odločila sem se, da ne grem več iz kopalnice. Ko je minilo nekaj časa, verjetno kakšnih 10 minut, je Harry potrkal na vrata. ''Si v redu?'' ''Ja… samo…, no v sobi je zelo vroče tukaj pa je hladno pa sem ostala tu'' Sem mu odgovorila. Seveda sem lagala. Nisem se hotela spet pogovarjati z njim. A vrata so se počasi začela odpirati…
03. julij 2012
u88990
u88990
neeexti zdejle plisss
03. julij 2012
Neeeeeeeeeext prosim!
03. julij 2012
pa napiši malo več
03. julij 2012
hudiča jst tuki crkujem ud firbca...
a bi lhk čim prej napisala nou next?!
03. julij 2012
uau. nov bralec nextam:
---------------------------------------

'Te potem moti, če se ti pridružim'' je vprašal. Seveda ne morem reči ne zato sem se morala vdati usodi. A k sreči me ni več vprašal tistega, kar me je prej. Tiho sva se pogovarjati o drugih stvareh, recimo o najljubši hrani, barvi… Seveda je bila Louisova najljubša hrana korenje. Veselo sva se smejala, ko se je kar na enkrat se je zaslišalo odklepanje vrat. Obnemela sva nato pa stekla iz kopalnice in počasi šla k vratom. Pritisnila sem na kljuko in vrata so se odprla. Obstala sva pred vrati in Harry je rekel. '' no bilo je zabavno s tabo preživljati dopoldne'' nato sva oba stopila skozi vrata vesela, da sva končno prosta. Ko sva prišla v dnevno se je začela moja pridiga. ''Da mi nikoli ne naredite česa takega. Sploh ne ti Anna, ki naj bi bila moja sestra, vidve Vann in Alice pa moji BFF. Še celo od vicki, ki je moja dobra prijateljica ne bi pričakovala tega!!!!!...'' No potem mi je Anna, ki je stekla k meni zamašila usta dokler nisem nehala kričati v njeno dlan. Louis in Zayn sta se smejala kot nora, Liama in Nailla pa je vleklo skupaj od zadrževanja smeha. Na koncu so se vsi štirje valjali po tleh. Jezno sem se usedla na kavč in jih ignorirala. No.. kaj novega? '' sem vprašala Alice in Vann. ''o jaa. Vann je dobila novega fanta'' se je zasmejala Alice
. ''Verjetno mi ni treba vprašati koga'' sem rekla. Vse štiri, Vicki, Anna, Alice in Vann so se zasmejale, jaz pa sem se jim pridružila. ''No kaj pa je to? Jess, ki se celo smeji?'' se je zasmejal Zayn. Jezno sem zaškrtala z zobmi in fante še naprej ignorirala. A mi še vseeno niso dali miru. '' Hej Jess boš od zdaj spala pri Harry, da te bo poljubil za lahko noč?'' ''Tiho bodi Louis, drugače bom našla kakšen korenček in ti ga zatlačila v usta,, da boš le tiho.'' Sem jezno odgovorila in bila še bolj huda sama nase, ker sem spregovorila. Jaz res ne znam ignorirati ljudi. Sploh ne takih kot sta Zayn in Louis. ''Ah daj no Louis in Zayn pustita jo na miru. Poljubil sem jo le zaradi hrane.'' Je Harry zagodrnjal na drugem koncu kavča. '' No poljub je bil precej dolg gleda na razlog poljubljanja'' se je zarežal Niall. Jezno sem se dvignila s kavča in vzela moje čevlje se obula in odšla skozi vrata
Briga me kaj si mislijo. Sploh ne grem več nazaj. Zanalašč se zafrkavajo iz moje ljubezni do Harry-ja. Pa kaj bi radi no. Tako ali tako on ne čuti enako. Vem da ne. Napotila sem se proti moji najljubši trgovini z oblačili, ko sem se spomnila, da sem torbico pozabila v hiši. Vraga. Kam na grem zdaj? Spomnila sem se lepe plaže, ki je bila blizu. Nisem premišljevala. Odhitela sem tja, preden bi me kdo videl. Ko sem prišla na plažo sem se v sedla na mivko tako, da mi je vsak val, ki je prišel od morja zalil noge. Gledala sem v sončni zahod. Ta kraj je bil zame zelo boleč, saj sva tukaj z očetom včasih lovila ribe oz on jih je jaz pa sem gledala. Ne, da bi vedela so mi zaradi spominov začele teči solze. Pustila sem, da so tekle. Dovolj sem imela vsega v tem trenutku. Sovražim kadar se kdo zafrkava iz mene. Zdaj sem na vse stvari gledala jezno. Spet so me preplavili spomini, kako je točno pred našo hišo, ko sta starša prišla iz potovanja, ki sta ga imela sama vsako leto. Ravno sta hotela zaviti na odcep k naši hiši, ko je iz ovinka priletel tovornjak in ju zbil. Midve z Anno sva to videli saj sva stali zunaj, kot vsako leto, ko sta najina starša vrnila. Anna je zmrznila na mestu, jaz pa sem k sreči lahko iz žepa potegnila telefon in poklicala rešilce. Voznik tovornjaka je preživel saj je imel le lažje poškodbe a pri mojih starših je bilo drugače. Očetu se je zlomil tilnik, mama pa ni mogla dihati, saj so se ji pljuča stisnila. Nisem več mogla nadaljevati spomini. Glavo sem zakopala v kolena in jokala naprej. Še dobro, da je bila plaža zapuščena in na njej ni bilo skoraj nikogar. Kar na enkrat sem za sabo zaslišala glas. ''Jess si v redu?''
03. julij 2012
next?
03. julij 2012
u88990
u88990
nextii nujno!!!!
03. julij 2012
Next prosim tkooj
03. julij 2012
ok nextam
-------------------
Seveda bil je Harry. Hotela sem mu odgovoriti a nisem mogla, le še več solz je priteklo. ''Hej Jess saj je v redu'' je zašepetal Harry in me objel. ''Louis, Zayn, Niall in Liam so se le hecali'' '' Saj ne jokam zaradi tega'' sem zašepetala. ''Samo… ta kraj ima toliko lepih spominov na moje starše'' ''Kje pa sta tvoja starša?'' ''Umrla sta.'' Sem zahlipala. ''Pred našo hišo ju je zbil tovornjak in midve z Anno sva to le nemočno gledali…'' sem začela hlipati Harry pa me je začel mirit in me še bolj objel. Stisnila sem se mu v objem. Bilo mi je vseeno, če sem mu všeč ali ne, potrebovala sem nekoga za v oporo. Jokala sem in jokala in, ko sem se končno umirila, mi je Harry pomagal iti proti njihovi hiši. Na poti smo srečali Anno, Vicki, Vann in Alice, ki me očitno iskale skupaj. Anna je brž stekla k meni in me objela, saj je videla, da imam objokan obraz. Verjetno je vedela, da jokam zaradi staršev, saj od njune smrti skoraj nikoli nisem jokala. Postala sem glavna in nisem si dovolila jokati. Pred vsemi sem se delala, da sem v redu čeprav nisem bila. Zato jaz v sebi nikoli nisem prebolela smrti mojih staršev Anna pa je saj je izrazila svoja čustva in verjetno ji je bilo lažje. Skupaj so me pospremili do hiše, kjer so čakali ostali fantje. Ko me je Zayn videl, je hotel nekaj pripomniti a ga je Harry očitno grdo pogledal in je raje utihnil. Pospremili so me do Harry-jeve sobe, kjer so me polegli na posteljo in me pokrili. Nato so vsi odšli v dnevno razen Harryja, ki je res iz gledal zaskrbljen. Kar naenkrat sem postala zelo zaspana in začelo me je zebsti. Začela sem se zelo tresti in Harry me je objel, da bi mi bilo topleje. Vse je bilo zelo čudno saj smo bili sredi poletja in me ne bi smelo zebsti, ker je bilo več kot 35°C. Počutila sem se zelo slabo in kar naenkrat se mi je začelo vrteti. Nekaj sem zamrmrala nato pa padla v nezavest.

Ko sem odprla oči sem nad sabo zagledala prestrašeno Anno in Harry-ja Olajšano sta vzdihnila, ko sta videla,da sem se zbudila. Anna me je le stisnila in zašepetala'' saj je v redu Jess. Moraš pokazati kako se počutiš zaradi nesreče, drugače ne boš nikoli prebolela. Le še bolj sem začela smrkati in spet so mi začele teči solze. Anna je prosila Harry-ja, če me lahko malo gleda in, da mi gre le pripraviti čaj. Harry je prikimal in spustil Anno, da je odšla iz sobe. Nato me je objel in mi začel lase umikati iz pred oči. Ne vem kako je Anna lahko preživela tako bolečino. Luknja v meni, ki sem jo ves čas zatirala se je začela večati jaz pa sem vse bolj jokala. Čez nekaj časa se je Anna vrnila s skodelico čaja v roki. Prisilila me je, da pijem nato pa se spet v sedla na posteljo. Pustila je, ad me Harry objema, da se je lahko ona pogovarjala z mano. Spraševala me je vse mogoče o starših jaz pa sem ji morala odgovoriti. Ko me je vprašala, kaj si mislim o vozniku tovornjaka sem ji naredila tako pridigo a ona me ni ustavila. Dovolila je, da sem izrazila svoja čustva in počutila sem se vse bolje. Vsake toliko časa so punce prišle, da bi me pogledale. Videti je bilo kako so zaradi mene trpele. Vsakič, ko so me videle jokati so začele jokati tudi one in niso mogle več zdržati v sobi. Trpele so ravno tako kot jaz. Bile so prave prijateljice. Anna me je zasliševala cel dan in zvečer sem bila tako izčrpana, da sem v Harry-jevem objemu zaspala.
03. julij 2012
u88990
u88990
next!!!
03. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *_*
03. julij 2012
next takoiii ! hihi
03. julij 2012
ok. še zadnji next dons ( no sej pomojem da je zadnji) drgač bom vso zalogo, kar mam za naprej napisan porabla
-----------------------------------------------------------------------------

Ko sem se naslednje jutro zbudila sem bil v postelji sama. Pogledala sem na uro in bila j že kar 13.08 Vse me je bolelo a sem se le nekako spravila v sedeč položaj. Ravno, ko sem hotel vstati je skozi vrata pogledal Harry. Ko je videl,da sem zbujena je počasi prišel k meni. ''Kako se počutiš?'' Me je previdno vprašal. Bolje. ''Le vse me boli'' sem zagodrnjala in poskušala vstati ''Potem je bolje, da ležiš v postelji'' je odgovoril in me potegnil nazaj na posteljo. ''Si lačna?'' je vprašal. ''Sestradana'' sem odgovorila. Odšel je iz sobe in čez nekaj sekund so bile pri meni punce. Vse zaskrbljene so me spraševale kako se počutim. Povedala sem jim isto, kot sem Harry-ju. Pogovarjale smo se o dekliških stvareh in bila sem zelo hvaležna Anni. ''Nikoli nisem videla kako si postala odrasla.'' Sem se je hvaležno nasmehnila. ''Saj moraš, ko ostaneš brez staršev'' je odgovorila in me nežno objela. Nato je v sobo prišel Harry z juho v roki. Podal mi jo je in jaz sem začela jesti. Res sem bila lačna. Pustili so mi, da sem pojedla nato so mi celo dovolili v dnevno sobo. Ko sem se najedla sem se počutila veliko bolje in lažje sem hodila. V dnevni sem se posedla na kavč. Gledali so nekakšen film zato sem ga začela gledati tudi jaz. Bila je neka grozljivka, ki sem jo nekoč gleda. Zaradi nje sem bila tako prestrašena,da mesece nisem spala. Fantje so bili celo za čuda tiho. Nisem vedela, kaj naj počnem. Nisem hotela spet gledati tega filma, zato sem se začela igrati z rokami. Punce so videle kaj delam zato so hitro vprašale, če se gremo flašo resnice.
Vsi so rekli,da se gredo zato sem se šla tudi jaz. Fantje so se veselo smejali. Flaša k sreči ni pokazala name oz. če je so mi dali lažje izzive. Prav tako Harryju. Kmalu sem postala boljše volje in sem se celo začela smejati kakšnim šalam Louisa in Zayna. Opazila sem, da sta včeraj zaradi moje bolezni par postala celo Vicki in Zayn. Za kosilo smo naročili pico saj se nam ni dalo kuhati. Nato smo šli na sprehod po mestu. Bilo je zabavno čeprav smo hodili po samotnih krajih, saj fantje niso hoteli, da jih vidijo. S Harry-jem se nisva veliko pogovarjala. Sprehajali smo se kar nekaj časa. V hiši smo se vsi smejali Liamu in Louisu. Liam je namreč pred Louisa vrgel banani olupek, in Loius se je spotaknil in padel po tleh kakor je dolg in širok. Do večera sta se lovila dokler Louis ni končno ujel Liama in ga polil z vodo, ki jo med tekom že pol polil. Vsi so odhajali v svoje sobe in jaz sem hotela spet spati na kavču a Harry me je potegnil v svojo sobo. ''Nočem, da bi te zjutraj zaradi kavča bolel hrbet'' je rekel. Nisem se hotela prepirati zato sem raje šla. Zaspala sem zelo hitro. Imela sem zelo lepe sanje. Sanje o poljubu s Harryjem Stylesom.
03. julij 2012
u88990
u88990
neeext pa komi čakam da se onadva zalubta(če se sploh bosta, ampak upam da!)!!
03. julij 2012
next . ful dobr pišeš.. če nemoreš danes, pač nextii ju3 hehe
03. julij 2012
(hahah se bosta ja. Ampak še ne takoj Drgač sta pr men že par (ka js že vnaprej pč pišem )
03. julij 2012
dvojciica* hvala. take pohvale še nikol nisem dobila. bom zdele sm za vaju nextala.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem se zbudila je Harry še spal. Potiho sem odšla v kopalnico. Najprej sem si umila zobe. Nato sem si rekla, da se najprej naličim in nato oblečem. Naprej sem si namazala usta in nase dala senčila. Na koncu sem si šla čez le še s pudrom. Nato sem si slekla pižamo in si mislila obleči lepo oblekico. A ravno takrat je v kopalnico vstopil Harry. Zakričala sem in se hitro pokrila z brisačo, ki je bila na polici. ''Oprosti, oprosti. Nisem vedel, da si notri..Jaz bom samo… počakal bom zunaj'' je rekel Harry in hitro zaprl vrata. Hitro sem se oblekla in si počesala lase. Nato sem odšla iz kopalnice in Harryju pustila, da je šel v njo on. Pogledala sem na uro in bila je 10.10. Odšla sem iz sobe in v dnevni sobi so že bili Zayn in Louis. Smejala sta se mi. '' Ni kaj kričiš kar glasno'' se je zasmejal Louis. ''Ja'' se je zasmejal še Zayn. ''Še dobro, da nisi zbudila cele hiše ampak le naju.'' Jezno sem ju pogledala. ''Louis, če ne boš tiho ti bom skrila vse korenčke, Vicki pa bom rekla kako nesramen si Zayn.'' Louisa sem utišala Zayna pa ne. ''Vicki bi me ljubila tako ali tako.'' Še preden bi mu lahko kaj zabrusila nazaj se je vmešal Louis. ''Vsi v tej hiši ste postali par. Še celo ti in Harry sta'' je rekel in se obrnil. Prhnila sem in hotela to zanikati a je Louis nadaljeval. ''Le jaz nikoli nimam punce, ki bi me ljubila'' je zagodrnjal. ''Kaj pa sanjaš Louis. Seveda jo imaš. Alice je že od začetka 1D-ja zaljubljena vate kot nora. Oh in mimogrede, jaz in Harry nisva par. '' sem rekla. ''Le zakaj bi bila?'' zadnji stavek sem zamrmrala čisto tiho a Zayn me je vseeno slišal.
''Čakaj. Alice? Zatreskana vame?'' je vprašal Louis preden bi lahko Zayn pripomnil na moj zadnji stavek. ''Ja Alice ja.'' Sem mu rekla. Louis se je le zagledal vame z obrazom polnim presenečenja. ''Emmm… Louis. Kaj še delaš tukaj? Ne bi raje šel v svojo sobo, kjer spi Alice?'' sem mu rekla. ''Točno'' je zašepetal in stekel v sobo. V dnevni sobi je nastala tišina. Hotela sem ravno prižgati televizijo, ko je Zayn odprl usta. ''Ali vidva s Harryjem res nista par?'' ''Ne. Zakaj bi bila?'' ''hmmm. Naj pomislim. Ker ljubita drug drugega?''
Spet sem prhnila. ''Harry me že ne ljubi''. ''Seveda, da te. Res ne vidiš tega? Ves čas, ko si bila bolna je bil ob tebi. Medtem, ko si pobegnila iz stanovanja so te punce odšle iskat mi pa smo vsi ostali tu. Vsi razen Harry-ja. No? Še verjameš, da te ne ljubi?'' Ta odgovor mi je zaprl usta. Kaj pa če me Harry mogoče res ljubi? Ahh kje pa. To je delal le zaradi prijaznosti, so rekli moji možgani a srce jim je takoj odgovorilo. Kaj pa če ne? In zakaj bi Harry Styles ljubil mene? Kaj pa sem? Le navadno dekle. Kdo pa je rekel, da zvezde ljubijo le zvezde? Oh ni se mi več dalo prepirati sama s sabo. Pogledala sem v Zayna in mu rekla ''Seveda, da me ne.''
Takrat je bilo pogovora konec saj je v sobo vstopil Harry. Prižgala sem televizijo in Zayn je v DVD predvajalnik vstavil nek CD. Ne vem naslova filma saj naslovov nikoli ne gleda.. Bil je zelo zanimiv film. Med filmom so v dnevno sobo začeli prihajati še ostali.
03. julij 2012
nextam?
03. julij 2012
hhhhhmmmmmmmmmmm ta ta zadn stauk je res dramatičn***
nexti jut
pa nočko
03. julij 2012
NEXT!
03. julij 2012
ok nextam jutr.
03. julij 2012
sej lahko tudi danes če se ti da sm postala odvisna od te zgodbe