Forum
Okej js sm se odločila da bom napisala eno zgodbico, v kateri bo uklučen 1D. Vem, da je že ogrom takih zgodbic ampak jo bom pač napisala še js :
-----------------------------------------------------------------
Nastopajo:
Jessica(okrajšano Jess) ~ 17let
Anna(Jessina sestra) ~ 15 let
Vannessa(okrajšano Vani, Jessina BFF)~17 let
Alice (tut Jessina BFF) ~17 let
Victoria(vicki Annina BFF) ~15 let
1D

Govorila bom v Jessinem imenu.

Heeyy js sm Jessica oz. okrajšano Jess Smojo BFF Anno živiva v Londonu. Tukaj živiva že vse življenje ampak lansko leto so nama starši umrli v prometni nesreči. Za Anno je bilo to še bolj boleče kot zame saj je 2 leti mlajša. V veliko oporo ij je bila njena BFF Vicki. Meni sta bili v opro Vani in Alice. Vse obožujemo 1D. Men je všeč Harry, Anni Nial, Vann je Liam, Alice je Louis Vicki pa Zayn. Pravimo si, da smo skupina deklet 1D-ja. Aja pozabila sem omenit, da sta Alice in Vicki sestri Vann pa je edinka. No dovolj opisovanja.Nekega poletnega dne dva dni po koncu šole smo se odločile, da gremo na sladoled. Hodile smo po londonu in lizale sladoled. Kar naenkrat pa sem zagledala…
Next?
29. junij 2012
zdej pa še slike:

To sm js Jess

Anna

Vannessa

Alice

Vicki
29. junij 2012
u63958
u63958
neeext
30. junij 2012
ok nextam
-------------------------

Ko sem kar naenkrat zagledala 1D. Habnila sm Anno ji jih pokazala oona je pokazala Vann Js pa še Alice ona pa Vicki. Hitro sem pogledala v torbico in našla listke in kuli. Stekle smo k njim in jih prosile za avtograme in prosile če bi se lahko slikali..
Vsi so nam zasmejali in nam jih dali. Ves čas sem gledala v Harryja. On je tako zelo lep. Kar naenkrat je tudi on pogledal mene. Zardela sem in pogledala stran. Kar naenkrat se je oglasil Liam. ''Hej punce. Ali pridete na naš koncert?''Odgovorila mu je Anna ''Seveda, da. Smo v prvi vrsti'' se je zasmejala. Tudi ostale punce mo se zasmejale. ''No potem se pa še vidimo'' je odgovoril Harry. Zahvalile smo se in odšle. Čez minuto, ko smo mislile, da smo dovolj stran smo začele kričati in objemati. Kričale smo '' videle smo 1D, videle smo 1D'' Od zadaj se je zaslišal smeh. Ko sem pogledala nazaj so se nam vsi fantje smejali.

30. junij 2012
next?
30. junij 2012
u88990
u88990
neext cool zgodbica
02. julij 2012
hvala nextam
-------------------------------------
Ker je bil koncert 1D-ja že čez dva dni smo šle v trgovino nakupovat oblačila. Po dolgih urah izbiranja smo končno vse zbrale svoje obleke

Moja je modra obleka desno spodaj, Anna ima modro z eno naramnico, Vann ima črno z rjavim pasom, Alice črno belo obleko, Vicki pa ima obleko levo zgoraj

Nato smo kupile še čevlje:

Torbice:

Kupile smo še tudi uhane, ogrlice ipd. V nakupovalnem centru smo bile od 11.00 do 15.00. Kar pet ur. Nato smo se spomnile, da moramo ob 16.00 biti na plesnih vajah (ja tudi med počitnicami imamo vaje a le enkrat na teden. Letos je to ob četrtkih. Tekle smo domov se preoblekle in odšle.
02. julij 2012
Kot vedno med počitnicami smo se morali dati v skupine sestaviti koreografijo in jo zaplesati trenerju. Seveda smo bile jaz, Anna, Vann, Alice in Vicki kot vedno skupaj. Tokrat smo zbrale pesem od 1D One thing in sestavile koreografijo. Trener je vedno navdušen nad nami in pravi, da bi lahko postale prave plesalke, ki bi bile slavne po celem svetu. S tem nam res laska. Tudi tokrat je bil navdušen. Ko je bilo konec smo bile razočarane saj vse rade plešemo. Drugi dan smo se dolgočasile. Hodil smo po ulicah in čakale na naslednji dan, ko bo bil 1D koncert.
02. julij 2012
next?
02. julij 2012
u63958
u63958
neeext
02. julij 2012
haha hvala za nexte. Res mi velik pomen, da saj nekdo bere zgodbico.
nextam(en velik del za vaju)
--------------------------------------------------------------
Ko sem se naslednji dan zbudila je bila ura 10.06. Koncert je bil ob 17.00. Nisem hotela zbuditi Anne, da ji ne bi bilo treba dolgo čakati zato sem šla čisto tiho v kuhinjo. Čez pol ure je dol prišla Anna. Ravno sem pojedla kosmiče zato sem se ponudila, da jih naredim še njej. Privolila je in naredila sem ji jih. Ko je pojedla sva se šli igrat monopoli, da nama ne bi bilo dolgčas. Čez nekaj časa je pri vratih pozvonilo. Šla sem odpret. Bile so Vicki, Alice in Vann. Ura je bila 12.00. Odločile smo se, da gremo nekam jest. Ko smo prišle nazaj je bila ura 13.25 Še enkrat smo zaplesale ples, ki smo ga včeraj sestavile. Šel nam je zelo dobro. Ko je bila ura 15.00 smo se začele pripravljati. Najprej smo se vse oblekle in obule nato smo si nadele še make up. Nato smo odhitele (kolikor hitro se le v petkah da) na koncert 1D-ja. Na koncertu smo bile čisto od spredaj. Bilo je tako zakon gledat 1D. Kar naenkrat pa je Harry začel nekaj govoriti:'' No dame, in seveda tudi gospodje. Imamo eno nagradno igro za vas. Narediti morate skupino v kateri bodo vsaj trije ljudje. Vsi boste prišli na oder in imeli 10 minut časa, da sestavite koreografijo na eno od naših pesmi. Nagrada je 1 dan z 1D. No kdo se javi?'' omg. OMG! Brez premišljevanja nas je vseh pet dvignilo roke. ''me smo skupina'' sem zavpila. Splezale smo na oder. '' No vidimo,da že imamo eno skupino. Še kdo?'' je v mikrofon zavpil Harry'' Javilo se je še kar nekaj deklet. Na koncu je bilo 7 skupin. Res smo imeli približno 10 minut ta čas so 1D peli. Seveda smo mi poslušale,saj smo točno vedele kaj bomo plesale, vaditi pa nam ni bilo treba saj smo danes že. Komaj sem čakala, da pridemo na vrsto. Na vrsti smo bile zadnje. Vse skupine so imele dobro koreografijo a plesali niso tako dobro. Nato smo na vrsto prišle me. Zajela sem sapo in si mislila: ''Dihaj. Saj bo. Zmagale boste in bile za en dan z 1D'' Povedale smo na katero skladbo bomo plesale in predvajali so nam jo. Me pa smo začele plesati. Kadar plešemo se prepustimo čustvom zato nisem gledala publika. Le plesala sem in plesala našo koreografijo. Ko je bilo konec smo bile vse zadihane. Vsi so začudeno gledali. Čez nekaj časa je Harry zavpil ''In mislim, da imamo zmagovalke.'' Zavpile smo in si skočile v objem. Bila sem tako vesela. Šle smo nazaj pred oder in čakale do konca koncerta. Ko ga je bilo končno konec, smo morale iti za fanti. Zmenili smo se, da se drug dan srečamo v parku ob 9.00 zjutraj. Samo pritrdile smo in šle ven vse srečne. Jutri bo najboljši dan mojega življenja. Drugi dan sen se zbudila že ob 5.00 zjutri. Groza js pa res ne morem spat. Očitno tudi Anna ne more saj se je iz kuhinje že slišal ropot, njena postelja pa je bila prazna. Oblekla sem se in odšla v kuhinjo. Anno je ravno pripravljala kosmiče zato jih je naredila še meni. Včeraj smo se s puncami zmenile, da vse prespijo pri nama z Anno zato sem šla pogledat v dnevno sobo. Vse so bile že zbujene. Pozdravila sem jih in se usedla na kavč poleg Vann in Alice. Kmalu je prišla še Anna.'' Se gremo flašo resnice?'' sem vprašala. Vse so se strinjale in prinesla sem plastenko. Zelo smo se zabavale. Smejale smo se smešnim izivom ipd. Kmalu je prišel čas, da se pripravimo. Vse smo se lepo oblekle in odšle v park. Tam so že čakali 1D
02. julij 2012
nextam?
02. julij 2012
u88990
u88990
nexti
03. julij 2012
u97932
u97932
ja valda
03. julij 2012
Neext
03. julij 2012
Next!
03. julij 2012
uau. Kok nextov. Hvala vam vsem.
--------------------------------------------------
Počasi smo odšle k njim in jih pozdravile, ko smo se srečali. Fantje so nam podarili svoje najlepše nasmehe. Nato je Harry rekel, da je bolje, če gremo v njihovo hišo, saj niso hoteli, da bi jih kakšne oboževalke motile. Odšli smo. Njihova hiša je bila božanska. Pustili so nam, da se razgledamo oni pa so nekam izginili. Rekli so le, da bodo čez pol ure nazaj. Mislim kako lahko… mah nič to je moj najboljši dan. Ko smo si vse ogledale smo se spet šle flašo resnice. Spet smo se zelo zabavale. Nato je vrtela Vann. Pokazala je name. ''Izziv'' sem zavpila. ''Okej pojdi poljubit Harry-jevo blazino'' Odšla sem k Harry-jevi sobi in vse punce so se nagnetle k vratom. Stopila sem k Harry.jevi blazini od zadaj pa se je kar naenkrat zaslišalo hihitanje. Poljubila sem blazino in se z nasmehom na obrazu obrnila nazaj. A nasmeh mi je zbledel. ''Hej Jees. Zakaj poljubljaš mojo blazino?''

next?
03. julij 2012
AAAAAAAAAAA OMGG...noba bralka in zato prooosim nextaj čimprj!
03. julij 2012
haha hvala. bom sam zdele zate nextala
--------------------------------------------------------

OMG. Bil je Harry in 1D. Videli so kako sem poljubila Harryjevo blazino. Postala sem rdeča kot kuhan rak. '' Flašo resnice se gremo'' je pojasnila Anna, ki me vedno brani. ''aaaa'' so se začeli smejati fantje. ''Se gremo lahko tudi mi?'' je vprašal Niall. ''Seveda'' je brž odgovorila Anna. Res je bila zatreskana v njega. Spet smo se usedli na tla in jaz sem zavrtela flašo. Pokazala je na Liama. Postavila sem mu zelo smešen izziv, da mora za 10 minut pod svojo posteljo, kjer se je kar gnetlo prahu. Tako smo se zabavali še naprej. Čez nekaj časa ko je vrtela Vicki, je steklenica pokazala na Nialla. ''Izziv'' je rekel. ''poljubi Anno'' se mu je v glavo zasmejala Vicki.
Vsi smo postali čisto tiho, da bi videli kaj bo naredil Niall. Ni imel druge možnosti, kot, da je šel do Anne in jo poljubil. Vsi 4 fantje so zažvižgali. Kar nista se nehala poljubljati in ko sta končno nehala je Zayn zavpil.'' Očitno imamo nov par'' Niall in Anna sta se zasmejala, jaz pa sem bila vesela za njo. Vsaj njej se je uresničila želja. Nato je bil čas za kosilo. Odšli smo v jedilnico in Liam je šel kuhat. Ta čas smo se pogovarjae s fanti. No Anna se je v resnici le poljubljala. Z Niallom. ''No punce in kaj bomo počeli potem'' je vprašal Harry
''Ne vem'' sem mu odgovorila. Louis se je zasmejal '' Boš šla poljubit še Harry-jevo odejo Jess?'' Tudi ostali fantje so se zasmejali iz kuhinje pa se je zaslišal Liamov smeh. ''hahahha. Zelo smešno. Saj lepo mu bo dišala postelja. Prej je namreč smrdela!'' ''UUUUUUUU'' sta zavpila Zayn in Louis, Niall in Anna pa sta se celo nehala klunčkati.

nextam?
03. julij 2012
next!
03. julij 2012
še vsaj en next plis. pa a bi lahko prosim mal oglaševal tole zgodbico hvala. Oɴє♥Dιrecтιoɴ•
če do 14.00. ne bo še vsaj enga nexta bom še vsen zate nextala, ker si do zdej zvesta bralka
03. julij 2012
''Ta je bila pa nesramna, da veš'' je rekel Harry a se je napol smejal. ''No taka pač sem'' mu odgovorim. ''Ja'' se zasmeje Anna. ''Kadar ji kdo gre na živce mu pač zabrusi kakšno grdo. Ampak v resnici nikogar ne sovraži. Sploh pa ne tebe Harry…''. Grdo sem jo pogledala. Mislim, da tako grdo nisem pogledala še nikogar, zato je raje utihnila preden bi jih dobila. ''Opa, Harry ima še eno oboževalko, ki ga ljubi'' se je prismejal Liam s krožnikom hrane v roki. Bila sem zelo užaljena. Nisem marala, če je kdo govoril tako o meni.
Pojedli smo in nato smo šli spet v dnevno. Gleali smo nek film. Ne spomnim se naslova. Kar naenkrat se je oglasil Niall. ''Hej punce. Bi želel prespati pri nas? Vem, da Anna zagotovo hoče a ne brez prijateljic. Vann, Alice in Vicki so veselo pritrdile, jaz pa sm se le namrščila. ''Tudi prav'' sem zagodrnjala. '' Ah daj no Jessica, preboli že'' se je oglasil Zayn, jaz pa sem mu namenila le jezen pogled. Louis pa je vprašal ''Ker nimamo dovolj spalnic si bomo morali deliti sobe. Zagotovo bosta Niall in Anna skupaj. A kera hoče bit z mano?'' Seveda se je oglasila Alice, Vicki pa se je javila, da spi pri Zaynu. Jah kaj moreš, me izkoristimo kar moremo. Sploh Vann, ki je vprašala Liama, če lahko spi pri njem. Seveda je rekel, da lahko. Izgledalo je kot, da bom spala z Harryjem, zato sem rekla. ''Prav, bom pa jaz spala na kavču''
''ah daj no Jess. Saj lahko spančkaš pri Harryju, se bosta malo stisnila..'' naprej ni mogel nadaljevati, saj sta v njega prileteli dve blazini. Ena moja in ena Harryjeva. Vsi so se nama začeli smejati, zdaj pa se je poleg mene mrščil še Harry. Ko je prišel večer in čas za spanje so šle vse punce k svojim fantom, jaz pa sem se ulegla na kavč. Harry je brez besed odšel v svojo sobo. Zaspala sem še kar hitro. Naslednjega jutra , ko sem bila že napol zbujena sem se obrnila. Kavč je kar naenkrat postal zelo mehak. Čakaj malo. Če bi ležala na kavču bi sedaj padla dol.

next?
03. julij 2012
NEEEXT TAKOOOJ! In hvala : ) bom oglaševala
03. julij 2012
oki. hvala. bom nextala.
--------------------------------

Hitro sem dvignila glavo in zraven sebe zagledala Harry, ki je spal. ''Kaj za… Kaj delam tukaj?'' sem rekla polglasno. Takrat se je zbudil tudi Harry in me začudeno pogledal. '' Kaj pa ti tu?'' '' Ne vem. Zbudila sem se tukaj.'' Obrnila sem se okoli in na polički zagledala listek. Na njem je pisalo:

HHAHAHAH, verjetno bosta začudena, ko se zbudita, ampak nismo si mogli pomagati. Upam, da bosta uživala v družbi drug drugega. Aja pa pozabili smo omeniti. Zaklenili smo vrata ne moreta ven hahaha. Zaprta bosta vse do 12.00. Uživajta.
Mwa.
Liam&Louis&Zayn&Niall&Anna&Vann&Alice&Vick

Ps. Jess tvoje obleke so v kopalnici.

Zakričala sem in pogledala na uro. Bila je 9.00. Še tri ure bom morala biti z Harryjem. Od zunaj se je zaslišal krohot. ''Vi se kar smejte boste že videli!!!'' sem zavpila in stekla v kopalnico, da bi se oblekla.
03. julij 2012
Nextaj
03. julij 2012
ok. lih čas mam. pa že kr neki mam za naprej napisan
---------------------------------------------------------------------------

Ko sem prišla nazaj je bil tudi Harry že oblečen. Stekla sem k vratom in jih poskušala odpret. Zaman. ''Sem že poskusil. Res so zaklenjena'' je rekel Harry. Skozi vrata sem zavpila. ''PAZITE SE ME. SPLOH TI ANNA KI NAJ BI BILA MOJA SESTRA IN ME KAR ZAKLENEŠ NOTER ANE. BOSTE ŽE VIDEL'' Zaslišal se je še večji krohot. Zarenčala sem brcnila vrata in se sedla na tla. Skozi vrata se je zaslišal Zaynov glas. ''Swetheart morala boš počakati še tri ure, da te spustimo. Uživajta.'' Jezno sem vstale in šla v kopalnico si umit zobe. Nato sem se v sedla na Harryjevo posteljo in v tišini čakala. ''No kaj bova delala?'' je vpraša Harry. Sedela in čakala'' sem jezno rekla. Spet ta krohot grrrr. A morejo res poslušat? Jezno sem gledala okoli, da bi videl, kaj ima Harry sploh v sobi. Zagledala em velikanski TV. ''Hvala bogu za TV. Imaš kakšne filme?''
''Ja imam.. Tukaj… Kaj za, Louis si se dotaknil mojih DVD-jev?'' Spet ta krohot dovolj imam. S prstom sem pokazala Harryju naj pride bližje in pristopil je. Zašepetala sem mu:
03. julij 2012
u97932
u97932
nexttttt
03. julij 2012
še en next?
03. julij 2012
NEXT. Super zgodb aje
03. julij 2012
hah hvala.
----------------

''Koliko visoko je tvoje okno?'' '' Ne toliko zakaj?'' ''Izmuznila se bom vn. Greš z mano?'' Rada bi videla njihove obraze, ko naju ne bo. Odšla sem k okno in hotela obrniti kljuko. Kar naenkrat sem jo držala v roki. Kaj za vraga. Sem si mislila. ''Emm. Harry mislim, da sem ti…'' Potem sem v prostoru kjer je bila kluka prej zagledala listek. Na njem je pisalo. Ups mogoče je Niall ponesreči polomil kljuko. . Grr. Pa kaj bi radi no. Da se grem zalizvat s Harryjem. Sploh mu nism všeč. Spet sem se usedla na posteljo in jezno gledala po sobi. Iskala sem predmet s katerim bi lahko razbila vrata. Nič. Čisto nič. ''Emmm se greš monopoli?'' je vprašal Harry. ''Seveda. Drugače bom še umrla tukaj notr'' sm rekla. Ko sva igrala monopoli sva se zraven še pogovarjala. Povedal je veliko smešnih stvari in zato sva se oba na glas smejala. Čez nekaj časa je Loius izzivalno zavpil skozi vrata.'' Hej golobčka Mi gremo vn. Gresta z nami? Uuuuu čakaj saj res. Vidva sta še dve uri zaklenjena tu notri'' zaslišal se je smeh jaz pa sem samo zavila z očmi. ''No kaj bova pa počela zdaj?'' sem vprašala, ko sva nehala. ''Ne vem kaj predlagaš?''
''Ne vem. Lačna sem in kadar sem lačna ne morem razmišljati''. Sem zagodrnjala. ''Hey verjetno so nama kje pustili hrano samo najti jo morava'' je odgovoril Harry. Brez vprašanje sem se pognala s postelje in začela iskati. Tako lačna nisem bila še nikoli.

next?
03. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg