Forum
u62547
u62547
Zgodba je izmišljena.Pisala pa jo bom kot dnevnik...Pa začnimo....

30.6.**

Živjo!,ime mi je Bella,pišem se Swan.Hmmm...
Jst~

Postavila si bom nekaj uprašanj in nanje tud odgovorila...

1.Kaj rada počnem?
Dougočasm se...Mami dela,oči živi na drugem koncu sveta...In nimam prjatlu tku da moj LIFE je BEDEN...

2.Si zalublena?
Nej razmislm...NE,NE,NE, In še enkrat NE!

3.Kakšna sm?
Bl bele barve,imam rdečkastu-oranžne lase,svetlu zelene oči..še kej o men NE!

4.Kakšne so moje sanje?
Da b spoznala enga fanta,k bi biu...(Lep)...VAMPIR,k b s želu moje krvi..in jst da bi pol postala VAMPIR (hudooo)... Mau preveč vampirskih knig ampak booo!

No tu je skor use o men...No moja starša sta ločena pa še edinka sm...
Čez 3 dni odhajam k očit u majhno mesto imenovano Forks...Tu je deževno mesto in tam skoraj da ni življenja...
Ampak usenu kumi čakam kr tam lahku sprostim svoje misli in razmišlam o svojih sanjah...

P.S.Zdej je nočka in sm sama u svoji sobi...

Šššš nekdu ustopa u našo hišo...

Rabm 3 nexte...
04. november 2011
u52003
u52003
next
04. november 2011
NEXT
04. november 2011
u62547
u62547
še en next
04. november 2011
u60819
u60819
http://www.igre123.com/forum/tema/divje-zivljenje/24052/3 nextttttttttttt&obveščaj me prosim
05. november 2011
u62547
u62547
Šššš nekdu ustopa u našo hišo...

Hitro se obujem copate in grem pogledat če kdo res prihaja...ampak na srečo ni bilo nikogar biu je le veter ki je potihoma a dovolj naglas odpiral vrata...Hotela sm iti nadrt mami naj se že enkrat za božjo voljo nauči zaklepati vrata.ampak sm jo šla samo pogledat če še spi...ja spala je kot vreča krompirja...na lica sem ji pritisnila poljub in odšla...sedaj pa sm že zlo zaspana tko da GooD Night!

31.6.**

KAJ?!Mami mi je ravnokar povedala naj si grem spakirat kovčke,saj grem že dns u Forks k očitu...UH...pa glih dns k se mi ne da jit...k bi tko rada ležala u postli...ampak morm it.u 5 minutah sm spakirala (rekordno zato omenjam),oblekla,pozajtrkovala,se umila in umila pa sem se u pou ure (rekord!!!JEJ!).No z mami sve zdej že na letališču.Mami dns tud odpotuje ampak k prjatlci u NEW YORK!!!Kuk si želim jit tja samo,da tega nobenmu ne povem...
Sedej pa že sedim u letalu in čakam,da vzletimo...Kmal bom vidla očita še kar se veselim, oba sva bolj tihe narave...Zdej sm pa že na toplem pri očitu doma...U avtu sva bila celo pot tiho....Spoznala pa sem tudi že enega fanta,po imenu....hmm...JACOB!!!ampak ni vampir škoda... hahaha ja no knjige....
no malo sva poklepetala oči me že kliče...(kaj je zdej?!)no oči mi je povedu,da mi bo zvečer pokazal eno veliko presenečenje,če grem mu sedej pomagat...ČAU!!!

To je on (Jacob)
06. november 2011
u62547
u62547
tam kjer je še enkrat umila nadomestite z besedo-Obula!*
06. november 2011
u60819
u60819
next hitro
06. november 2011
u52003
u52003
next,next,next
07. november 2011
NEXT
08. november 2011
u62547
u62547
oki hmau nextam...
10. november 2011
u52003
u52003
nexti
12. november 2011
u62547
u62547
Nextam
_____________________________________________________________________-

1.7.**

OMG!!!
Oči mi je za presenečenje kupu A-V-T-O!!!Tko sm vesela kr ga do zdej nism imela...
Čez 2 mesca bom imela izpit od avta narjen in ta-da KuŁ to bo moje roj.darilo...
I'm so HAPPY!!!Ne vem kaj nej vam še povem sploh ni nč kej tackga za povedat...no FANTA še nimam...moj oči pa je D'Best oči EVER!!!mami me kr naprej kliče in ji kr naprej prekinjam kr je 100% najbl tečna do zdej u mojm life-u... OMG še zdej nism dojela,da imam svoj avto...Tko me je sram kr k sm zagledala tist avto sm Jacobu kr skočila u objem on sam unu ''ojej''...Pol se grem hitr zapret u sobo on sam za mano in pol dobesedn UDRE u mojo sobo in pol reče:''Bella pa kaj če si me objela sej jst bi te tud če bi dubu nek če bi si tu ful doug cajta že želu...''Jst ga unu pogledam postran in pol sam u smeh padem in on skoč na postlo in me začne ŽEČKAT in jst sm se skor polulala kr sm FUL žečkljiva...
Pol pa pride oči in se še on začne preganjat z nama obdva sta me žgečkala in..!!JOJ!
Pol počas smo se poslovil in to je najbulš sej sm dobila nouga frenda! ful sm happy...

In u Forks je blu tud mau sonca!!
NO u glavnm zdej je nuč in usa sm vesela jutr pa greva z JAcobom na počitnce nekam z letalam in pol se vrneva šele čez tri dni...Zaupou m je pa tu da greva nekam kjer je ful vročeee!to pomen da greva na MORJE!!!
no zdej pa lahko noč!
moj sanjski kraj:

BAHAMI
17. november 2011
u62547
u62547
še dva next!
17. november 2011
next
04. januar 2012
u52003
u52003