Forum
Hej,sem nova na igre123 zato vas prosim da berete moje zgdobe in da me dodate za prijateljico ,pa da začnem.
/UVOD/
Pisala bom o fantu Roku,ki je doma iz Maribora in trenira nogomet.
IME:Rok
PRIIMEK:Grom
STAROST:17(23.10. ima rojstni dan)
KRAJ:Maribor
POZICIJA PRI NOGOMETU:Napadalec(špica)
ŠTEVILKA:10
BFFrijatelj Erik in prijateljica Nastja
Koliko let trenira nogomet:8

|1.DEL|
Spet ta bedna budilka,pomislim,ko mi zazvoni nad glavo.Vstanem in pogledam skozi okno.Sončno je vsaj 24 stopinj ura pa 09:30.Odidem v kopalnico in se stuširam ter mislimanes moramo premagati NK Olimpijo,ali pa smo 2.Oblečem si rumeno majico,bele kratke hlače in črne all-starke in odidem v kuhinjo,kjer me čakajo kosmiči.Pojem jih in se pripravim za tekmo.Na tekmo me pelje oče,zravn pa gre mami Sandra in sestrica Sara.Ob 11:00 smo na stadiono Ljudski vrt(odšli smo 10:50)Odidem v garderobo in se oblečemo v vijolične drese,vzamem kapetanski trak in se gremo ogrevat.Ob 12:00 imamo tekmo proti Olimpiji,ki so trenutko 1 če zmagamo smo prvaki mi.Po ogrevanju sledi masaža mišic in nato tekma do 14:00.Začela se je tekma.Po prvem polčasu je izid 0:0.V 80 minuti pa...
Več izveste če boste brali mojo zgodbo..

Nogomet rules next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. september 2012

Jaz

Nick(igra v obrambi,številka 2)

Nastja
09. september 2012
u84435
u84435
Nexxxt!
09. september 2012
hvala evo nextam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V 80 minuti pa zadanem gol iz 32 metrov.Veselimo se,saj je do konca samo še 5 minut.A v zadnji minuti se Luka Horvat vrže meni pod noge in me zadane v koleno,padem na tla in začutim ostro bolečino.Zlomiv mi je nogo,hitro se opraviči in dobi rumeni karton.Odpeljali so me v bolnišnico in me operirali.Ob 17:30 je operacija končana.Obišče me Nastja,ki mi je že dolgo všeč.Pogovor j-jaz n-nastja
N-Hej Rok a si vredo?
J-O mala vredo sm vredo,ti?
N-Dobro skrbi me zate...
J-Nastja nekaj ti moram povedati kar mi že dolgo leži na srcu.
N-Ja?
J-Ze dolgo sem zaljubljen vate in bi bil rad z tabo
N-Enako
J-Bi bila moja punca?
N-Jaaa itak.
Poljubila sva se in bila sva zelo srečna.
Poljub:

Medtem vstopi Erik,ki nama takoj čestita,veselimo se nato morata oditi.Čez 2 dni grem iz bolnišnice čez 4 dni pa nazaj v šolo -.-.Minil je 1 teden in počutim se odlično,Nastjo imam najraje in vsaki dan sva skupja.Danes imam prvi trening.Ko pridem na trening pa..
Sry za kratek next sam grem tv gleda,jutri napišem daljši next rtm
09. september 2012
u84435
u84435
Next!!!
13. september 2012
u26705
u26705
next
15. september 2012
u26705
u26705