Forum
PREDGOVOR

Nočni Svet...ljubezen ni bila nikoli tako srhljiva.

Nočni Svet ni prostor. Je vse okoli nas. Je skrivna skupnost vampirjev,volkodlakov,čarovnic in ostalih bitij teme,ki živijo okli nas.So čudoviti in smrtonosni in nepremagljivi za ljudi. Tvoja srednješolska učiteljica je lahko ena izmed njih,in prav tako tvoj fant.

Zakon Nočnega Sveta pravi,da je v redu loviti ljudi. V redu je,če se igrajo z njihovimi srci,v redu je celo,da jih ubijejo. Obstajata samo dve stvari,ki jih ne smeš narediti z njimi.

1) Nikoli ne dopusti,da izvejo za obstoj Nočnega Sveta.
2) Nikoli se ne zaljubi v enega od njih.

To je zgodba o tem,kaj se zgodi,ko sta ti pravili prekršeni.
──────────────────────── ησčηι ѕνєт (ηιgнт ωσяℓ∂) ───────────────────
No,to knjigo sem našla ang v knjižnici. Prebrala sem jo in se odločla,da jo prevedem. Nevem,če je zgodba že prevedena,če je mi prosim povejte. Upam,da vam bo všeč in da boste brali.
Lp,Laura
05. december 2013
nextiiii :3
05. december 2013
Ta next je za mojo prvo bralko in bff-cнσcσʟıмε ʚïɞ
───────────────────ησčηι ѕνєт (ηιgнт ωσяℓ∂)─────────────────────
Gillian Lennox si ni mislila,da bi ta dan lahko umrla.
Bila je jezna. Jezna,ker je zamudila prevoz domov iz šole in ker je bilo mrzlo in ker sta bila dva tedna pred božičem,ona pa je bila zelo,zelo osamljena.
S strani je hodila po prazni cesti,ki je bila približno tako zavijajoča in hribovita,kot vsaka druga v jugozahodni Pensilvaniji. Jezno je brcnila kepo snega s poti.
Bil je gnil dan. Nebo je bilo dolgočasno in sneg je izgledal utrujeno. In Amy Nowick,ki bi morala počakati Gillian,da dokonča svoj projekt,se je že odpeljala stran-z njenim novim fantom.
Seveda,morala je biti poštena napaka. In ni bila ljubosumna na Amy,čeprav sta bili pred enim tednom obe stari 16 in nikoli poljubljeni.
Gillian je samo želela domov.
Toje bilo,ko je zaslišala jok.
next?
05. december 2013
next :3
05. december 2013
Next
05. december 2013
bom napisala next verjetn jutr,prosim povejte še komu za zgodbico
08. december 2013
pišiii :3
11. december 2013