Forum
Živjo! Ime mi je Miha. Star sem 12 let. Imam bff - ja Tima. Tudi on je star 12. Skupaj z dvema bratoma, ki sta oba starejšša, Rokom, ki je star 20 in Aešem, ki je star 17 živimo v ogromnem dvorcu, ki smo ga podedovai po našem stricu, ki je umrl v tem dvorcu. Aja, v dvorcu sta seveda tudi naša mama in oče. Strica nisem nikoli poznal, ker je umrl še preden sem se rodil. Umrl je v dvorcu brez kakršnih koli znakov za umor ali bolezni. V roki je držal listek s čudnimi črkami. To sem izvedel od mame. Ampak mi je povedaa, da je bil stric zelo skrivnosten. Zato sem vsak dan ponoči v dvorcu bil prestrašen. Aja, še to: stric je umrl v Torek 26. Oktobra ob 1 zjutraj in 50 minut in 6 sekund. Točno takrat... In do tega dneva je bil sao še en teden.....................

next?

A pišem naprej če se vam bo dal brat?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. oktober 2010

JAZ
27. oktober 2010

ROK
27. oktober 2010
http://quizilla.teennick.com/user_images/1/13/133/133YUKI133/1245659512_7474_full.jpeg

ALEŠ. (Z Alešem se ne razumeva najbolje)
27. oktober 2010

ALEŠ. (Z Alešem se ne razumeva najbolje)
27. oktober 2010

TIM. (Moj bff)
27. oktober 2010
next?????? a kdo bere?????
27. oktober 2010
u24355
u24355
ok pa dej
27. oktober 2010
Zadnji teden pred dnevom smrti mojega strica, sem imel prosto, ker je bil na šoli azbest. JUPIII!!! Dobil sem se s Timom da sva šla v kino. Gledala sva film z naslovom How to kill YOURSELF, ki je bila zelo grozna grozljivka in oba sva bila prestrašena. Po filmu sva šla v Mc Donald' s. Žal pa je čas tekel prehitro in ura je bila že osem zvečer! Zmenila sva se da s tudi ju3 dobiva pri njegovi hiši. Šel sem domov. Ko je bila ura 11 je bil čas za spanje. Nisem mogel zaspati, kar naprej sem mislil na film How to kill YOURSELF. V filmu je bil nek krvavi manijak ki je na nagravžen način pobijal druge ljudi. Bilo je prav grozljivo, zato sem si mislil, da bi manijak lahko prišel skozi moje okno. TUMP!!! TUMP!!!! TRASK!!!!! Nekaj je ropotalo po kopalnici. Šel sem notri, odprl vrata in videl....

next?
27. oktober 2010
nexttt
29. julij 2013
NEXT!
22. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg