Forum
u24206
u24206
Jaz sem Mia .Živim z tečnim bratom Maticom in mamo . Oče nas je zapustil.

Nek ponedeljek sem bila u svoji sobi ura je bila 23.30. mame ni bilo doma le matic ki je smrčal u sosednji sobi.nisem mogla zaspat . ko zaslišim smeh pogledam čez okno bil mi je tako znan glas zagledla sem mamo smejala se je na vs glas in to u družbi z ...

Nadeljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. julij 2010
u24206
u24206
coomentt-
08. julij 2010
u24206
u24206
al naj nadeljujem al ne?
08. julij 2010
u24302
u24302
nadeljuj
08. julij 2010
u24206
u24206
ok.-

moškim??? moškim sem si rekla mami že ni mela moškega od kar nas je oče zapustil nisem mogla videti nnjgoveja obraza videla pa sem njegov telefon LG!! z počenim steklom onee. mami je prišla v naše stnovanje(ŽIVIM U BLOKU U STANOVANJU št. 7)Pospremil jo je čula sem kako je odprla vrata skočila sm k vratom in pokukala skozi špranju nisem mogla videti obraza neznanca? nekdo je prihajal mama je bila vrgla sem se u posteljo naredila kod da spim ops luč sem pozabila ugasnit majhno nočno lučko!! mama je vstopila o ne prepozno dejala je oh spita že matic je spet pustil prižgano luč... in odšla vn nisem se hotela ustati da me nebi čula sem ju slišala pogovor je bil takšen:

M(moški)
Ma(mami)

Ma ridi na kavo
M oh ne zdajle se drugič slišima in rekel da mora it
Ma kam se ti mudi no prav se vidima

kaajj kaj je zdaj too se vidim???...
nato sem zaspala
08. julij 2010
XXL
neprej
08. julij 2010
u24206
u24206
comment?
08. julij 2010
u24206
u24206
ok
zjutraj sem si zaspala ura je bil 7:20 o nee ! hitro sem se oblekla naličila in počesala uvezla torbo notri sem nametala nekaj zveskou za slovko matko pa za ang in za kemijo. Uzela sem še kovček za likvno. in odhitela u šolo matic je že bil u šoli saj ga je mami zjutraj peljala . Srečala sm mojo BFF Majo uprašala me je kaj je na rniku prvo uro rekla sm da je slovka . ok ker nas ma dans sm jo upšrašala mislim da TrontL tak k vedn . aha zazvonilo je stopili smo u razred pouk je potekal normalno le pri slovki mi je bilo tako čudno pa nevem zakaj. nakoncu pouka sma z majo odšle na igrala gugale sva se in zagledale g. trontla z žesnko zasmejali sva se saj je to nekaj čudnega zanj, povedali sva sošolcu andreju usi smo planili u smeh. stopila sem k učitelju na parkirišče hotela sem ga uprašat (jutri pišemo slouko) če bo na njem tutdi snov 1 šolskega obdobja a na enkrat je učitelju padel iz žepa mobilec pobrala sem ga in mu ga dala takrtat me je zmrazilo in nevem zakaj imel je LGja z počenim ekranom to me je na nekaj spolnilo a se nespomnim .točno na kaj.----
08. julij 2010
u24206
u24206
naprej'
08. julij 2010
u24206
u24206
cometiriteee pol js pišem
08. julij 2010
u23844
u23844
naprejjjjjj
08. julij 2010
u20892
u20892
jp jp naprej
08. julij 2010
u24206
u24206
ko sem prišla domov me je mama poklicala u kuhinjo rekla mi je usedi se nekaj ti morem povedat ja (zelo nerada poslušam njene pridige) veš mogoče bomo odšli od... zazvonil mi je mobilc stekla sm u sobo p se oglasla

bla je maja

o žiujo maja
živjo mija

Mija: kaj je'
Maja ; a bi šla dans z mano na Basket letko?
Mija ; amm ja lahka ja ob kokih se dobima
Maja; ob 7 pred kulturnim domičom??
Mija ; ja vela , ker iz osmih pa še bo tam (mija je 8 razred)
Maja ja Andreju pa matiju bom še rekla pa Lukcu TaJda pride je sama rekla pa dvojčici....
Mijaa ; ja ok ja bayy
Maja ; baayyy

Pridrvim dol ja mami lahka zej puveš!!!Aja mamii jz grem dans vnta prijem kakih 12 dumov!!
Pa mi mami reče vela eh ni pomebno bom drugič povedla pridi zaj jest

Ob 7 pred kulturnim domom

Oj maja
Oj mija
maja mi je začela neki blebletat js pa sm se zagledala.- V......
08. julij 2010
eh neho sm stekat bom probo nekot
08. julij 2010
u24206
u24206
Črno lasega rednje velikega fanta oblečenme je mel kaubojke in DC majcooo oh kako je lep.

Maja ; aloo aloo aloooo ka gledaš mijaaa!!!!!!!!(in mi skakala pred oči)
Imm jaa sem rekla kua ti je me je uprašala eh nič nič odšle sma do reestavracije kjer sva si naročile pico. celo pot sem bila tiho dokler maja ni rekla kaj mi je učasih sem preveč zgovorna daj pa tako tiho. povedala sem i da imam metulčke po celem telesu dokler nisem utrpnila nekdo se me je dotaknil obrnila sem se nazaj bil je on..on. rekel je da mu je ime >Jan kako lepo ime sem rekla jaz sem mmija in to je moja BFF Maja. Metulčke sem videla pred seboj pa je rekel Jan ali vesta kdaj nastopajo Nude'
08. julij 2010
u24206
u24206
ob pol devetih sem rekla rekla sem mu naj se usede k nama saj je lep razgled na nastopajoče pili smo sok in se smejali izmenjala sma si telefonsko številko.
Ko sem prišla domov sem se okopala in zaspala ko sem se zbudila sem odšla v kopalnico oh danes pišemo slovko saj znam to je moj najbolši predmet .
po zajtrju sem se odpravila v šolo-test mi je šol od rok maja je malce štrajkala ah saj je v redu. po koncu poouka se odšla na hodnik kjer sem zagledala mamo da se pogovarja z učiteeljem slovenščine ali je kaj narobe sem uprašala ne nilčč ni narobe miška nekaj vama morema povedat pojdi po matica! oh on je 3 razreduu.ko sem se vrnila sem rekla jaa. no am.. am.. povejta že (učitelj in mami) midva midva.... Vidva kej sem rekla ? profič je reku da gremo u prak kjer bomo na sammem tam sta nama z mojim bratom povedala da sta par tako sem se razjezila da sem sama peš odvihrala domov maticu se je pa use to zdelo zanjimivo mama je stekla zza menoj a meni dobila kajjj Moja mama in fćitl slovke.!!!!!!!. neee ne in neeeee!!!
08. julij 2010
u15323
u15323
kaj je blo pol??
08. julij 2010
u24206
u24206
itq so se zaj začele počitnce zato sm poklicala jana če bi šla u kino pa bi šla zran maja pa da na j zran prpela enga frenda. strinju se je da se dubimo pred čuričem ob 8 ih- po klicu svojga frend js pa majo .
Šla sm u šping z majo kupla sma si v NY- ju 2 majci js rumeno z mikimiško ona pa rdečo z ustnicami. dali sma si gor kavbojke js ful temno modre ona pa rozaste. ura je 15 do 7 in midvej sva odpraavleni za pred čuriča sam mami še puvem keda prijem pa kam grema in bom spet vidla jana.

res povedla sm mmami rekla je da morm bit usaj 15 ćez pol enajsto doma.- ok in sma šle

neda se mi več pisat vi zaj komentirit kk se vam zdi?
08. julij 2010
u24206
u24206
tam na začetku sm spustla en stavek ; ker sm bla žalostna sm se poklicala jana za ukino..

Neki se mi je zmešalo v vordu
08. julij 2010
u8038
u8038
coool
08. julij 2010
u24206
u24206
tnx NexT?
08. julij 2010
next!
08. julij 2010
u24206
u24206
po kinu mi je mami povedala da se bodta z učitlom poročila, In omgf je to za mene.....čez 1leto. sta se res poročena jst pa si še vedno nism prišla k sebi od tega je že zdaj 7 let.......zej sm stara 20 let in sm sama noseča z janom....in vem kako je to če si zaljubljen..

THE AND
(se nadeljuje)
04. avgust 2010
u24206
u24206
sam pod drugo temo,in ampak pot toto temo more bit ena strn razlićnih oseb (komentaRJOV)
04. avgust 2010
u8242
u8242
sori da oglašujem ampak je moja prva zgodbica berte
https://www.igre123.com/forum/tema/samo-povem-vam-da-je-zivljenje-nepravicno........./53083/1
03. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg