Forum
živjo!
sm missdoorchy in pisala bom zgodbo ki ni resnična, a jo bom vseeno pripovedovala v prvi osebi.
če vam je zgodba ušeč napišite NEXT, tudi če imate kakšen komentar ga prosim delite z mano.
sedaj bom pa začela ...
08. februar 2011
Bila je sobota in Teja je s svojo dvojčico Anjo odhajala na rojstni dan njune sošolke. Deklici sta stari 10 let. Ula se je že veselila njunega odhoda, saj bo celo popoldne sama doma. Ula je visoka deklica z črnimi lasmi, živi pri svoji teti Rozaliji skupaj s sesticama. Stara je 15 let. Mama in oče sta ji umrla v pometni nesreči prejšni mesec. Ula je bila pretresena kot še nikoli. Sedaj pa bo prvič po smrti svojih staršev sama doma celo popoldne.
08. februar 2011
u35205
u35205
Next
08. februar 2011
tnx
če je še komu ušeč naj da next
08. februar 2011
takoj ko so dekleta odšle se je Ula že začela oblačiti v svojo novo jopico. Vohija je takoj privezala na povodec in odšla sta. ko je zavila ven iz domačega vrta se je nendoma ustavila. zagledala je svojo edino prijateljico, ki jo je imela v razredu. ime ji je Tisa in na videz izgleda zelo piflarska. niti slučajno ni bila prostitutka in nikoli nebi poljubila fanta, ki ga ne pozna dovolj dolgo. Ula je le stmela predse, kjer se je Tisa poljubljala z Damjanom iz sosednjega razreda. ko se je dodobra zavedla, kaj je pavkar videla, je pograbila psa in stekla domov.
09. februar 2011
next nujno!
09. februar 2011
tnx
09. februar 2011
u35205
u35205
Next Next Next Next Next Next Next
09. februar 2011
10. februar 2011
zaprla se je v svojo sobo in komaj je dihala. take pedstave o svoji najboljši pijateljici res ni nikoli imela. pograbila je svoj dnevnik in vanj začela pisati slabe dogotke dneva. kar naenkrat jo je postalo močno strah. premišlevala je, kaj če se Tisi kaj zgodi?, kaj če bo potrebovala pomoč?, kaj če bo ula potrebovala pomoč?, še lahko zaupa Tisi?
10. februar 2011
u34842
u34842
nextiii!!!!!!!
11. februar 2011
u35205
u35205
Next!!!!!
11. februar 2011
nekaj časa ni vedel kaj naj stori. premišljevala je o dogotku, ki mu je bila priča in si poskušala zbistriti misli. takat pa je zazvonil telefon. Ula je pobrala svojega mobilca s police na katero, ga je pospravila. na telefonskem ekranu je z velikimi črkami pisalo TISA. Ula ni vedela ali naj se oglasi ali naj zavrne klic. telefon je še kar brnel in piskal in Vohi je nestrpno skakal po postelji. Ula je malo pomislila nato pa pitisnila tipko ...
11. februar 2011
če vas zanima kateo tipko je pritisnila napište next
15. februar 2011
u34842
u34842
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiii
15. februar 2011
tnx, če je še kdo za next naj pliss napiše
15. februar 2011
u36406
u36406
next
16. februar 2011
uaauu next
16. februar 2011
tnx
16. februar 2011
Ula je malo pomislila nato pa pitisnila tipko ... ... spejmi klic. že nasljednji trenutek je to obžalovala. tisa je namreč rekla " Ula, živjo. ali mi prosim posodiš 20 eur. morm kupit zveske za matematiko." Ula ni vedela kaj naj reče. ali bo njena "prijateljica" , ki ji je vse skozi prekrivala, da ima fanta es kupila zvezke, ali pa bo morda kupila alkohol ali mamila??'
tisa je dejala" Ula, si še tam ?" " jaja sem" je nervozno odgovorila Ula. " veš, mislim, da mi nekaj prekrivaš. če je to res mi prosim piznaj, saj veš da nemaram laži." je zajeclala Ula. Tisa je malo odlašala nato pa odgovorila " saj veš da ti nebi ničesar prekivala. zakaj tako misliš ? " ula je rekla" prav imaš. oprosti, bila sem res neumna da sem te obtožila." in nato odložila telefon. sedaj ni več vedela ali naj verjame Tisi ali svojim lastnim očem.
16. februar 2011
kak je to fajin
16. februar 2011
nextt ♥
16. februar 2011
hvala
16. februar 2011
u34842
u34842
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
16. februar 2011
u37159
u37159
next ful dobra zgodba
16. februar 2011
Ula se je vrgla na posteljo in ni vedela kaj bi. pomislila je, da bi poklicala teto, pomoslila je tudi, da bi poklicala Tiso in ji povedala kaj je videla a nekako ni mogla. mekaj globoko v njej ji je reklo " to reši sama, saj zmoreš".
problekla se je v pižamo čepav je bila ura šele 19.00. kmalu za tem je zaspala.
16. februar 2011
ko se je zjutraj zbudila je bila ura že osem. hitro se je peoblekla in pozajtrkovala, takoj zatem pa je Vohija odpeljala na spehod. počutila se je pusto. ko bi bila njena mama vsaj živa.
17. februar 2011
u35205
u35205
Cool
Next
17. februar 2011
hvala
17. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg