Forum
OK, to je moja 3. zgodba. In začetek bo opisala oseba o kateri se zgodba gre, drugo bo pa napisano v tretji osebi. Tule je začetek. Upam, da vam bo všeč. Čav!

Halloween je moj najljubši dan v letu. Na ta dan se končno lahko pokažem brez, da bi pazila na mojo moč. Vsi bi mislili, da to spada h kostumu,... pa ne.
Naj se vam predstavim. Ime mi je Anabella, ampak vsi me kličejo Ann. Stara sem 15 let. Imam skrivnost, ki jo je imela že moja mama in moja babica in moja prababica in moja praprapraprababica. Na žalost, sem se morala te skrivnosti naučiti sama. Namreč jaz sem preživela mojih prvih nekaj let v sirotišnici in nato pri mojih krušnih starših. Vse kar mi je ostalo od mojih staršev je mamin dnevnik. V njem sem izvedela mojo skrivnost. Izvedela sem tudi, da sem ena najmočnejših čarovnic in da je moja praprapraprapraprababica prišla in Salema. Moje življenje je vse prej kot enostavno. Ne vem komu naj zaupam.

Naj pišem naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. oktober 2013
next!
01. november 2013
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. april 2014
next
11. april 2014
Ojoj cist sm puzabla da sm pisala tole!) bom pol dala next kr sm zdele na fonu)
12. april 2014
Spet se je zbudila popolnoma prepotena in kriki čarovnic, ki so jih žive zažgali so ji še vedno odmevali v ušesih. Včasih je bila njena moč in dediščina pravo prekletstvo. Ko se je spet umirila je vstala in si šla v kuhinjo natočit vodo. Hodila je tiho, da ne bi zbudila svojih krušnih staršev. Kljub temu, da je vedela, da bi lahko kozarec samo začarala, da bi priletel k njej, je raje počela nekatere reči kot navadni ljudje. Ni bila kot večina čarovnic, ki so se na vsakem koraku izdale z kakšno majhno coprnijo. Vedela je, da njena mama ne bi bila preveč ponosna nanjo če bi. Stresla je z glavo, da bi si zbistrila misli, ki nekako niso mogle nehati misliti na uboge ljudi, ki so umrli zaradi napak drugih. Misli so ji uhajale k vojnam, revolucijam in,... pokolu čarovnic. Toliko nedolžnih ljudi je takrat umrlo, nedolžnih ljudi. Pa tudi zdaj umirajo nedolžni ljudje. 'Mama' je pomislila nesrečno. Vroče solze so ji spolzele po licu. "Ann, si vredu?" se je zaslišal glas. Preden se je Ann obrnila, si je hitro obrisala solze. "Ja, ja. Vredu sem." se je zlagala že stotič. Ko ji je njena krušna mati pogledala v obraz pa je videla, da ni tako. "Ann-" "Rekla sem, da sem vredu, Clara!" je nehote malo glasneje rekla. Clara jo je samo žalostno pogledala in nato skomignila z rameni. Vedno je hotela, da bi si bili z Ann bližji, a jo je vedno na nek čuden način zavračala. Ampak Clara ni vedela, da si Ann obupno želi nekoga s katerim bi lahko delila svoje breme. Clara je še enkrat skomignila z rameni, Ann zaželela 'lahko noč' in se nato počasi odpravila po hodniku v spalnico. Ann si je še enkrat obrisala solze in v sebi tiho zakričala. Vedno je hotela povedati kdo in kaj je, a ni mogla. Ni smela. Od njenega obupa in jeze je nevede zdrobila skodelico, ki jo je prej vzela iz police. A ni je zdrobila z rokami. Zavzdihnila je od pogledu na počeno skodelico, ki jo je sedaj spominjala nanjo. Z enim kratim zamahom roke jo je spet sestavila. Ko bi le bilo tako lahko sestaviti tudi njo. Počasi se je odvlekla nazaj proti njeni sobi in trdo zaprla vrata za sabo. Ni hotela, da bi kdo slišal njene boleče krike, ko bo spala.

12. april 2014
Next?
12. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeexxxxttttt!!!! OMG siiiit booggaa Ann!
12. april 2014
ooo novi bralec! AJA pa prejšnji next je posvečen: мoυƨтɒнɔɘ :3 ƊαυηтƖєѕѕ in A big dreamer! Tale torej naslednji bo pa posvečen,... kristinici* in,... še nekomu! Tisti ki bo prvi napisal next se pravi!
12. april 2014
next
12. april 2014
u165758
u165758
Hvala za posvečen next!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. april 2014
Zbudila se je kot vedno: utrujena, prepotena in zadihana, kot bi pretekla nekaj milj. Z roko si je šla skozi lase in vstala. Obula se je v tople copate in se zehaje odpravila proti kopalnici. Njena soba je bila sestavljena iz treh delov: spalnice, kopalnice in njene skrivne sobe, ki jo ustvarila sama. V njej je imela mamin dnevnik, svoje risbe in klavir, razne knjige, ki so ali pa tudi niso govorile o čarovnicah. Ena njenih najljubših knjig je bila Divergent, saj se je lahko nekako poosebila z junakinjo Tris, ki se je vedno počutila, kot da ne spada v njen dom. Preden je Ann stopila v kopalnico je vzela hitro v roke to knjigo, ki jo je brala že vsaj desetič. Zanimivo je, kako spustiš nekatere podrobnosti, ko knjigo prvič bereš in se ti nato zdijo te podrobnosti tako pomembne. Sama pri sebi se je rahlo nasmehnila in si odločno rekla, da bo kot Tris; pogumna in nič ne bo obstajalo, da bi jo zaustavilo. Z novo odločnostjo se je odpravila v kopalnico. Umila se je in se potem pogumno odločila, da bo končno dala nase nekaj maskare. Nikoli je še ni uporabila, kar je bilo pri njenih letih prava redkost, ampak vedno jo je imela na zalogi. Tudi tedaj ni hotela pretiravati, zato si je le na rahlo namazala zgornje trepalnice ostalo pa je pustila kot je. Njene oči so bile sedaj videti malenkost večje in temnejše. Pogledala se je kot, da bi se prvič videla v življenju. Imela je rdečkasto-rjave lase, ki so ji segali do pasu in točno take barve tudi oči. Včasih je imela celo zlate, a takšne je imela le tedaj, ko je uporabila malo več njene moči. Imela je polne ustnice, ki so se njej vedno zdele malo preveč velike, a so se popolno prilegale njenemu obrazu. Nikoli ni hotela imeti temnih oči, vedno si je želela modre ali vsaj zelene, ampak dekle ne more imeti vsega. Še polovice vsega ne. Zavzdihnila je in se odpravila nazaj v spalnico. Odprla je omaro in iz nje vzela navadno majico, sprane kavbojke in jakno. Bila je že jesen, zato je bilo precej mrzlo. Hitro se je oblekla in vzela torbo. Hitro je vanjo zmetala vse zvezke in učbenike ter peresnico. Nato pa je hitro odletela po stopnicah. Spodaj sta jo že čakala Clare in Jake, njena krušna starša. "Jutro ljubica!" je pozdravila Clare. Ann je odzdravila nazaj z prisiljenem nasmeškom. No, in s kančkom pravega. "Kava?" je upajoče vprašala Ann in Clare ji je z nasmeškom nalila skodelico. Hitro jo je spila. Zelo jo je poživila. "Hvala." se je zahvalila Clare in se počasi odpravila proti vrati. "Amm, Ann?" je rekla Clare in Ann se je zavrtela. "Lep dan." je končala, čeprav je Ann vedela, da je hotel reči nekaj drugega. Clarin pogled je bil zaskrbljen; čelo je imela nagubano in oči so se ji svetlikale, kot se človeku svetijo, kadar je tik pred tem, da se zjoče. "Lep dan." je Ann tiho odvrnila in se hitro odpravila ven v sveže (torej mrzlo) jutro.
Ta next je bil namenjen kristinici* in A big dreamer-ju! Opraosti Dauntless sam te je prehitel za 25 minut.
Aja! Pa še slikce! Čez par sekund!
12. april 2014
u165758
u165758
Sej nič hudega! Pa lahko me kličeš kar Laura.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. april 2014
Ann:

Clare:

Jake:

Njena spalnica:

Njena kopalnica:

Njena skrivna soba:
....
12. april 2014
hvala za posvečen next,in to dvakrat ne.Se mi zdi
no in next
13. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttt! Sori ful dolgo me ni bilo na netu!
26. april 2014
Aja kristinica* ni panike!!

-Anino oko

Večkrat sem se spraševala, kako je možno, da so ljudje tako slepi za kar se dogaja okoli njih. To sem se spraševala tudi, ko sem vzela svoj pladenj s hrano in ga postavila na prazno mizico v kotu jedilnice, kjer sem vedno sedela. Zdelo se mi je neumno kako nihče ne opazi, da je Clancy nesramna, vzvišena in napihnjena krava. Na skrivaj sem pogled usmerila na sredino jedilnice, kjer je s svojimi kurami kraljevala. Vsi so se ji praktično klanjali. Dobesedno. Imela je dolge svetlo blond lase in velike modre oči. To, da je bila lepa sem morala priznati. A to, da so vsi bili tako navdušeni nad njo nikakor nisem mogla razumeti. Seveda se je vse začelo s smrtjo njenega očeta. Vsi so bili zelo mili in ljubezni ter sočutni z njo, ki se je zdela s svojimi vijugastimi blond lasmi kot angelček in ona je to seveda izkoristila. Do vseh se je delala zelo ubogo in ponižno. Razen pred mano. Nobeden se nikoli ne pretvarja pred mano. Ali pa se mi samo tako zdi. Mislim, da vidim dušo v njih, no, če jo imajo. Sama pri sebi sem se nasmehnila. A to majhno dejanje je videti vzbudilo pozornost. Proti meni se je obrnil Justin, tisti fant, saj veste, ki je na vsaki šoli, 'ta glavni kreten'. Če se ne bi vedno nekomu nesramno režal, bi bil,... Nisem mogla dokončati te misli, saj mi je že zavpil čez celo jedilnico: "Jo, rdečka pridi k meni!" in pokazal na prazen sedež poleg svojega. Zgroženo sem hitro preletela možne verjetnosti; Lahko ga prijazno zavrnem in me bodo zasovražili in me zaničevali, ali pa sprejmem, me spoznajo, moja skrivnost razkrita,... Ustavila sem se pri mišlenju. Saj je bil samo sedež in tako ali tako bom tam sedela samo enkrat. Opogumila sem se in vstala z pladnjem. Roke so se mi rahlo tresle, ko sem odšla do njihove mize. "Tako ja, pridi k meni." se je sladko nasmehnil. Rahlo sem se sprostila in se usedla. Uspel mi je celo majhen nasmešek. Videla sem kako so vse punce presenečeno gledale. Verjetno so si mislile, kaj počenja punca kot jaz med popularne fante tule. Toliko sem se upogumila, da sem Just-a (tako ga kličemo) pogledala v oči. Dobila sem neznan občutek kot, da se bom stopila. Imel je svetlo modre oči, ki so se mi presenetljivo smehljale. A nisem bila edina, ki je otrpnila. Otrpnil je tudi Just in z njim tudi praktično vsa jedilnica. Vprašala sem se, če so prvič videli moj obraz razkrit izpod dolgih pramenov las. Sem res tako grozna na pogled? Justin se je od-trpnil in se rahlo odkašljal. "Torej,... si novinka?" me je vprašal. Zasmejala sem se in kar naenkrat se je zasmejal tudi Just, čeprav se je videlo, da nima pojma o čem se smeji. "Amm, ne nisem. Tvoja sošolka sem že od drugega razreda, skratka od takrat ko si se preselil sem." moj spomin je deloval perfektno. "Aja." se je v smehu zasmejal. "Mhm." sem pritrdila. Njegovi lasje so mu začeli siliti na obraz, zato si jih je z roko popravil navzgor. Prijel me je nek nagon, da bi roke dala v njegove lase. "Bi, khm, bi rada, amm, se še kdaj, am po šoli mislim, amm, dobila tako, nevem naprimer na kavi,..." me je zatikajoče spraševal. Nasmehnila sem se in prikimala. "Super! Mislim, amm, kul. Torej smem izvedeti tvoje ime?" je upajoče vprašal. "Ann. Anabelle. No, kliči me kar Ann." sem se živčno nasmehnila. On pa je vzel mojo roko v svojo in cela jedilnica (no, samo punce) je zajela sapo. "Ann." je rekel nežno. "Lepo, da sva se končno spoznala." Se je nasmehnil. Ojoj, imela sem občutek, da bom padla. Kaj se dogaja z mano? A sem se mu nasmehnila nazaj in stisnila njegovo toplo roko. In pozabila sem jesti.

OMG kk bedn next sam no to je to! Hhahah Čau!
27. april 2014
u165758
u165758
To že ni beden! To je carsko!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!
27. april 2014
Aja Just:

Clancy:

Aja pa še en spoiler za naprej;

"Justin kaj delaš? Kot moj brat mi ne smeš delati takšne sramote, s tem ko se družiš z,.. njo." je Clancy zahtevala in zadnjo besedo je rekla tako zaničevano, da sem se pogreznila sama vase. Nemogoče! Justin in Clancy? Brat in sestra? Nič si nista podobna. No, razen,... modre oči.
27. april 2014
u165758
u165758
Kaj je to spoiler?
27. april 2014
Ma neki za naprej, da ti malo pokaže kaj se bo pol dogajalo

Se mi zdi,... ahhaha al pa je neki kar ti neki spoila (to spoil - pokvariti, najpogosteje kakšno razpoloženje) hahhahhaaha sam sklepam tole tazadnjo
27. april 2014
u165758
u165758
hahaha ok....
27. april 2014
next in next sploh ni beden
27. april 2014
omfg neeeeeeeeeeeeee napačno slikko za Justa sm dala gor! Hitro sem poštudirala! ŠIT!
NO TO JE JUST!:

In če ga prepoznate ste carji!
28. april 2014
No ok bom napisala next

"Justin kaj delaš? Kot moj brat mi ne smeš delati takšne sramote, s tem ko se družiš z,.. njo." je Clancy zahtevala in zadnjo besedo je rekla tako zaničevano, da sem se pogreznila sama vase. Nemogoče! Justin in Clancy? Brat in sestra? Nič si nista podobna. No, razen,... modre oči. Zajela sem sapo in hotela pobegniti iz prizorišča. Vsi pogledi so bili na nas. "O ne princeska. Kar tukaj boš ostala, da se pomenim s tabo!" je teatralno rekla in zelo naglas, da nas je še tistih par ljudi, ki nas prej ni pozorno opazovalo začelo. Moje razpoloženje se je iz prestrašenega spremenilo v jeznega. "No, govori." sem rekla mirno, čeprav me je od znotraj kar razganjalo. Clancy je bila presenečena. Ni bila vajena, da je bil z njo kdo predrzen. Začela je igrati na drugo karto. "Justin, ali si slišal kaj mi je rekla?" je rekla z glasom nekoga, ki je v strašnih bolečinah. Najraje bi ji povzročila takšne bolečine. "Seveda sem slišal. Saj nisem gluh." je hladno odgovoril. "Ann, si pojedla? Greva ven?" me je vprašal. Bila sem presunjena, a sem vstala in rahlo butnila ob Clancy-ino ramo, ko sem šla mimo. Ko sva z Justom odložila pladnja, me je prijel za roko in skupaj sva se odpravila ven.

..........................................
Naslednji dan.,............................................

A ste opazili, da je nekaj pripovedovala Ann, nekaj pa je opazovalec? No zdaj bo spet opazovalec
Ann se je zbudila zjutraj prerojena. Spomnila se je na občutek Justove roke na njeni in njegovi nasmehi z izjemno belimi zobmi. Nasmehnila se je in vstala. V mislih si je rekla, da bo od zdaj naprej drugače. S to mislijo se je oblekla v črno obleko, ki ji je zdaj bila veliko premajhna in v zlate pajkice. Nase je še dala zlato verižico in in obula se je v edine čevlje z visoko peto, ki jih je imela; črne barve z pentljo spredaj.

Nase je potem še dala malce maskare in prvič v življenju je uporabila šminko.

Zadovoljna se je pogledala v ogledalu, čeprav se ji je zdela njena obleka-majica preveč prostaška zanjo. Ampak treba je bilo narediti preobrat. Dovolj ji je bilo vzvišenih besed in zaničevanja. Iz hiše je odšla preden bi ji lahko kdo kaj rekel in samo zavpila: "Adijo!" za slovo. Globoko je vdihnila in nato izdihnila. Hodila je počasi po pločniku in med hojo je pazila, da si ne bi zvila noge. "Hej!" se je zaslišal dekliški glas za njenim hrbtom. Ann se je obrnila. "Ti si Ann, kajne? Jaz sem Isabelle!" je rekla in ponudila roko. Bila je nekoliko majhna, a še vedno večja od Ann, kadar ni bila v visokih petah. Torej vedno. Imela je temne lase in ljubek obraz. Ann se ji je nasmehnila in vzela njeno roko. "Me veseli." Isabelle se je nasmehnila. "Torej, videla sem te, kako si se postavila po robu Clancy! Zelo si pogumna. Vesela sem, da je končno nekdo to ji naredil." je rekla medtem ko sta hodili. Ann jo je presenečeno pogledala. Isabelle ni bila videti nesramna. Po Ann-inem je že verjetno imela razlog za to. In tudi ga je imela. "Veš, do smrti njenega očeta sva bili najboljši prijateljici! Nato pa me je pred vsem ponižala. Nehala sem sprejemati njene kritike in komentarje o meni in se preprosto odtujila od nje." je razlagala. Ann-i se je zasmilila. "Moralo je biti hudo." je rekla sočutno. Isabelle je prikimala. Do šole sta hodili v tišini. Ko sta prispeli pa je Isabelle prijela Ann za roko. "Obljubi mi nekaj prosim. Pokaži ji hudiča!" se ji je nasmehnila. Ann pa je z nasmehom prikimala in z njo vstopila. Videla je kako ju je pogledala vsa množica zbrana na stopnicah. Ann pa je zajela sapo in z odločnim korakom odšla po stopnicah navzgor. Spodaj pa se je Isabelle nasmehnila sama pri sebi, ker je videla kako so se vsem fantom začele cediti sline. In nato se je še sama odpravila za njo.

CLICK!
28. april 2014
Zdej pa 3 nexte če ne ne nadaljujem!
28. april 2014
Im a mixer so what? You're not the only one so let them criticize, You're untouchable when you realize,
28. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!
29. april 2014
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Zdj so on zdj nexti
29. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg