Forum
hy sem katy stara sem 20 let no to je moja slika:

prej sem bila bol no grdo rečeno zelo debela.in saj veste če je punca pač pri 13 14 15 letih predebela od svoji sovrstnic in na splošno od useh..saj veste padajo takšne in drugačne žajlivke seveda iz strani tistih ki imajo za svoja leta čisto dobro postavo.če vas zanima kako sem prišla do svoje suhe postave vam bom pač povedala ampak prosim ne delajte take napake kot sem jo nardeila jaz iščite boljš pot da postanete suhe če že mmorate biti....
že kot majhna deklica sem bila bol okroglastega videza kar me sploh ni motilo seveda v 1 2 3 in 4 razredu me še ni doletela vsem znana puberteta.imela sem tudi bff amy tudi ona je bila istega videza kot jaz.skupaj sve se vsak petek dobivali pri meni doma,gledali TV in grizljali čips.nikoli nisva pomislili da bi šli v park teči ali pa da bi šli na zelo dolge sprehode za naju je bilo dovoj priti do hladilnika in nazaj v dnevno sobo.kar seveda zelo obžalujem.bila sem ravno v letih ko bi morala kaj narediti za svoj videz pa mi kakšno tekanje po parku sploh ni prišlo na misel.in ja z amy sva bile edine v našem razredu ki sva bile bol debeli vse druge punce so bile kot deske le katera je imela malo večji trebuh ampak ni bilo tako kritično kot pri naju....

5 nextov rabm
29. september 2013
u110901
u110901
Isabella je našla svojo izgubljeno sestro in izvedela,da je čarovnica.
V tem delu se bo morala spopasti z grozno izdajo.
Isabella želi spoznati svoje prave starše. Toda pred tem se jim zgodijo še številne dogodivščine. Med tem ugotovi tudi,da je ples njena skrivna strast. Toda ... za koga se bo odločila? Bo našla svoje starše? Bo lahko plesala?
Izveš,če odpreš 2 del zgodbe.
V zgodbi Vampirska pot boš izvedel/a vse.
http://www.igre123.com/forum/tema/vampirska-pot-(the-vampire-path)/61337/

Vračam oglaševanje
29. september 2013
next
29. september 2013
a lohka prosim brez oglaševanja
29. september 2013
neext
30. september 2013
prosim mal oglašujte
30. september 2013
u148477
u148477
next
30. september 2013
next
30. september 2013
next
01. oktober 2013
next
02. oktober 2013
______________________2.next_________________________________________________
no ja ker sva bili pač najbolj debeli v razredu se pač tise druge niso hotele družiti z nama tako sva morali biti pač sami.N o ja začelo se je novo šolsko leto(zdaj grem v 7.razred) za nekatere zelo fino ker bodo videli svoje prijateljice in prijatelje jaz pa nikogar amy se je namreč odselila njeni starši so ločeni in živi pri mami ker pa si je njena mami na počitnicah našla nekega dalmatinca sta se seveda julia preselili k njemu.žalostna sem hodila do postaje ker sem vedela da zdaj ne bom imela nobene družbe.in ja seveda imoamo tudi na naši šoli punce ki mislijo da so nekaj več in ko sem stopila na bus in se usedla na desno stran avtobusa so one rekleolje da se usedemo na levo stran da ne bo avtobusa vrglo na desno stran.in seveda so se usi smejali nisem jih poslušala v ušesa sem si dala slušalke in poslušala glasbo.in po 10 min. vožnje sm končno prišli do šole.vsi so se objemali in pogovarjali jaz pa sem se preobula in sedla na klop bila sem čisto sama in končno je zvonilo prvi dan smo imeli najprej razredno uro usi so se usedli eden zraven drugega le jaz sem bila sama v zadnji klopi.učiteljica je oznanila da amy ni več in potem začela govoriti.brez amy so se uminute vlekle kot ure in nikakor ni bilo konec pouka.ko je zvovilo konec pouka končo sem si rekla in potem je prišla spet tista punca sarah ji je bilo ime in rekla no bajsa se boš primajala preden bo avtobus speljal zraven nej je bila njena bff jenny obe sta se smejali kot nori nisem se ozirala nanju samo odšla sem na avtobus.pripla sem domov torbo vrgla na posteljo in...

5 nextov?
02. oktober 2013
next
02. oktober 2013
nekšttttt
02. oktober 2013
u148477
u148477
next
02. oktober 2013
next
02. oktober 2013
5. next!!!
02. oktober 2013
next
03. oktober 2013
u150693
u150693
Sorri ker uglasujm
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~♡✝♡~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
List of missing (Action)
http://www.igre123.com/forum/tema/list-of-missing-(action)/62468/
03. oktober 2013
ju3 nextam dons nism mela cajta dn pa učenje
03. oktober 2013
____________________________3.next_________________________________________
prišla sem domov torbo vrgla na posteljo in se začela jokati zakaj se je morala amy odseliti zakaj sem tako debela zakaj se vsi norčujejo iz mene čeprav sem malo no ne malo ampak debela saj nimam kake hude bolezni.solze so mi tekle po licuv srcu me je zaskelelo nisem vedela kaj naj počnem naredila sem nalogo in šla na fb ki ga imam na skrivaj ker mi mami ne dovoli imeti fb-ja.amy ni bilo zato sem zaprla fb.ulegla sem se na posteljo in brala knjigo zaradi branja so me pekle oči tako da nisem veliko prebrala ko sem pogledala na uro sem videla da sem se zamotila samo za 5 min.kaj naj počnem kaj naj počnem tako dougač mi še ni bilo.prav skeli te v srcu ko skozi okno gledaš svoje sovrstnice kako tekajo po parku igrajo nogomet se smejijo ti pa sediš v hiši sama ker te zaradi postave in morda nasploh zaradu videza noben ne mara.šla sem gledat tv in s seboj uzela vrečko čipsa jedla sem pojedla sem pol vrečke potem pa sem pogledala svoj trebuh kako debela sem in da moram nehati jesti čips ampak lakota me je premagala saj veste en kos pa še en kos in teh kosov zmanjka.stehtala sem se pri nas je imela najtežja punca če mene odštejete 46 kil jaz pa 58.malo sem brala knjige malo sem gledala tv malo bila na računalniki in ura je bila končno 20. šla sem spat čeprav grem ponavadi ub 22 in naslednji dan v šoli..

10 nextov če bo ratal
04. oktober 2013
u148477
u148477
next
04. oktober 2013
next
04. oktober 2013
next
04. oktober 2013
Nexxxtttttt
15. oktober 2013
neexttt
15. oktober 2013
Dej plis next
16. oktober 2013
next plis
16. oktober 2013
_____________________________3.next______________________________________
in naslednji dan v šoli ni bilo nič drugače spet sem bila tarča posmeha in čisto sama.sarah je imela spet neke žaljivke bajsa bajsa in seveda ne gre brez ljubezi zaljubila sem se v mojega sošolca kterega sem komaj zdej v puberteti opazila kako je luštkan *__*.ampak kaj mi bo če sem jaz grda zavaljena debela punca on pa visok lušt suh fant z six-packi(oprostit če sm narobe napisala)in ja kot vedno ga je opazila tzdi sarah z pomočjo nenih prijateljic ga je pripravila do tega da jo je opazil in potem se je začela z njim pogovarjati..kaj pa sledi pa sami veste čez 3 dni sta bila ža par.prav skelelo me je ko sem jih gledala kako se držita za roke in se mogoče na kakem skrivnem mestu objamet in naredita krtek poljub.nevem zakaj ampak vedno ko me je sarah zafarkavala sem si v mislih reklaretty, pretty please, don't you ever, ever feel
Like you're less than, you are perfect.ampak tudi če sem si v glavi to govorila ni bilo bolje. po nekaj mesecih sem postala bolj zatežena bila sem v sobi za računalnikom jedla čips in z nikoer se nisem pogovarjala. tudi v poli je bilo isto.mami je bila zelo zaskerbljena glede mojega obnašanja mapka se ni prav veliko meila zame saj je bilo mami in očetu parv vseno zame. mami je delala v baru in kadila mot turk oče isto le da se je ob vikendih ali pa clo med tednom zapil do onemoglosti.ja takšna j bila moja družina. jaz pa sem postala vase zaprta punca začela sem s mazati z maskaro in črni senčilom in začela se poslušati metal glasbo.in nekega dne ko sem odšla v kuhonjo...

5 nextov??
16. oktober 2013
verz iz te muzke:
16. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg