Forum
u108792
u108792
z∂яανσ ѕєм кαтє мσяgαη яσѕє. ѕσνяαžιм ѕνσנє ∂яυgσ ιмє. ιмαм ρα тυ∂ι νz∂єνєк кαт. žινιм ν ℓση∂σηυ ν мαנcєηєм ѕтαησναηנυ. ѕтαяšι ѕσ мє zαρυѕтιℓι кσ ѕєм вιℓα ѕтαяα ΙЧ. ℓєт ιη ѕє∂αנ žινιм ѕαмα. ѕтαяα ρα ѕєм Ιל ℓєт ιη ρσℓ. σвσžυנєм ιgяαηנє ιηšтяυмєηтσν ιη ρєтנє.

тσ ѕєм נαz:

ιмαм ρα тυ∂ι ηαנвσℓנšσ ρяιנαтєℓנιcσ.
נα тσ נє σηα,мσנα ρσρσυηιcα:

ιмє נι נє αηη яσѕє нαтєναу. ѕтαяα נє Ιȣ ℓєт. ιη ιмα вσgαтσ ∂яυžιησ.
ησ νяηιмσ ѕє к zgσ∂вι. čυ∂ησ נє ∂α ѕє вσgαтαšι ∂яυžιנσ z яєνєžι кσт ѕєм נαz. νєη∂αя αηη ιмα мєнкσ ιη ρяιѕяčησ ѕяcє ιη šє мυнι ηє вι ηαяє∂ιℓα žαℓєgα.
29. oktober 2012
u110311
u110311
Next..saj wem da sm js Ann..sej se zezam..
29. oktober 2012
u108792
u108792
Hahhahahhaha Annie kaj pa ves :-)
30. oktober 2012
u108899
u108899
Nexxtt!
31. oktober 2012
u108792
u108792
šσℓα,ѕαмσ šє Ι ∂αη. ρσтєм ρα νιкєη∂. νѕαנ мαℓσ σ∂ιнα. zנυтяαנ мє נє zвυ∂ιℓα вυ∂ιℓкα. ѕкσčιℓα ѕєм ιz ρσѕтєℓנє. υяє∂ιℓα ѕєм ѕє ιη ѕι ρяιρяανιℓα тσявσ. νzєℓα ѕєм тυ∂ι šρσятησ тσявσ ιη ν ηנєנ ηανιנαšкι ∂яєѕ. נα ρяαν ѕтє ѕℓιšαℓι. ηανιנαčιcα ѕєм. ѕєм кαρєтαηкα ηαšє ѕкυριηє. кαя ηαנνєčנι ανšι ηα šσℓι. ανєηѕ נι נє ιмє. čυ∂ησ ιмє. zαтσ נιм נє νšєč. נαz вι ѕє ρяєιмєησναℓα ν αℓєχ яσѕє мcℓιƒηу. αηη ѕι ѕρℓσн ηє мσяє ρяє∂ѕтανℓנαтι кαкσ ѕι нσčєм zαмєηנαтι ιмє. σηα σвσžυנє мσנє ιмє. ησ ∂α ηє вσм ρяєνєč вℓєƒιяαℓα. z яσℓкσ ѕєм ѕє ''σ∂ρєℓנαℓα'' ν šσℓσ. ρσ ρσтι ѕєм ρσвяαℓα šє αηη. σηα נє νzєℓα ѕνσנσ яσℓкσ. ρяιšℓє ѕνα ρσℓ υяє ρяє∂ zαčєткσм. υčιℓє ѕνα ѕє šє ηємščιησ. αηη тσ ηє gяє ∂σвяσ zαтσ נι ρσηανα∂ι ρσмαgαм. кмαℓυ נє zνσηιℓσ. ιмєℓι ѕмσ ѕαмσ Ч υяє. ιмєℓα ѕєм Ι υяσ ρяσѕтσ ѕαנ ιмαм šєℓє б υяσ тяєηιηg. αηη ιѕтσ нσ∂ι к ηανιנαčιčαм. נє ρσ∂ кαρєтαηкα кαя נι zєℓσ υgαנα ѕαנ ηє мαяα zєℓσ νєℓιкσ ρσzσяησѕтι. тσ∂α ηє υѕρєνα נι яανησ ѕαנ נє тяєтנα ηαנρяιℓנυвℓנєηα ρυηcα ηα ηαšι šσℓι. ησ тσяєנ z∂αנℓє נє zνσηιℓσ zα кσηєc Ƽ υяє. ρσнιтєℓα ѕєм ν gαя∂єяσвσ ιη тαм ηι вιℓσ šє ησвєηє. čєz Ƽ ѕєкυη∂ נє ρяι∂яνєℓα šє αηη. ρяєσвℓєкℓє ѕνα ѕє ιη ѕє žє σ∂ρяανιℓє ν тєℓσνα∂ηιcσ. кσт ρσηανα∂ι ѕмσ ѕє z тяєηєякσ zмєηιℓє кαנ вσмσ ρσčєℓє. кмαℓυ вσмσ ιмєℓι тєкмσ ιη тυ∂ι ηαѕтσρ. ρяєנ вσ ηαѕтσρ. čєz Э тє∂ηє тσяєנ ιмαмσ ρяєנ šє Ιθ ∂ηι. נα ѕαмσ ν ηє∂єℓנσ ηιмαмσ ναנ. σzιяσмα к∂αנ ιмαмσ єη ∂αη 2 υяι αℓι ρα Ч ιη ρσтєм ιмαмσ ѕαмσ Ƽ-кяαт ηα тє∂єη. zєℓσ gαяαмσ α тσ ιмα νєℓιкσ cєησ ѕαנ ιмαм žє νѕαנ Ιθ мє∂αℓנ ιη šє νєℓιкσ ρσкαℓσν. ησ тяєηιηg ѕє נє zαčєℓ. ηαρяєנ σgяєναηנє ηαтσ ναנα. ѕєνє∂α נє тυ тυ∂ι ανєηѕ. ∂єℓαℓє ѕмσ zαнтєνησ ναנσ ιη ѕєνє∂α נє мσяαℓα ηєкαנ ηαяєѕтι ρяσтι мєηι. ∂єℓαℓє ѕмσ ριяαмι∂σ ιη נαz вι мσgℓα ѕкσčιт ηα νян кσ ѕє נє ѕρυѕтιℓα ιη ѕкσčιℓα ∂σℓ тαкσ ∂α ѕєм ρα∂ℓα ∂ιяєктησ ηα яσкσ. вσℓєℓσ נє кσт ρяα●●●α ιη zαкℓєℓα ѕє ρяιנєℓα zα яσкσ. ''ανєηѕ кαנ ѕє נє zgσ∂ιℓσ ѕ тαвσ؟ נє zαčєℓα νριтι. σηα נє ѕкσмιgηιℓα z яαмєηι. ''кαкσ ѕι ∂яzηєš؟ кαנ вσмσ вяєz кαρєтαηкє؟ кмαℓυ נє ηαѕтσρ!!!!'' ѕє נє ∂яℓα. ''αηη ѕкσčι ρσ ρяνσ ρσмσč,ανєηѕ тι ρα ѕι ѕυѕρєη∂ιяαηα ιz єкιρє ∂σ кσηcα σzιяσмα ρσ кσηčαηι тєкмι'' נє šє яєкℓα. ανєηѕ נє σ∂ρяℓα υѕтα ιη ѕкσяαנ נι נє мυнα σ∂ℓєтєℓα ν υѕтα. νѕє ѕмσ ѕє ѕмєנαℓє. σηα ѕє נє zנσкαℓα ιη ѕтєкℓα νєη. ''ℓυzєякα!!!'' ѕσ ηєкαтєяє ρσкℓιcαℓє zα ηנσ.

Ι∂ šє ηєкι čαѕα ηє вσ∂σ νкℓנυčєηι.
31. oktober 2012
nekšt
31. oktober 2012
u110311
u110311
nextš.!
31. oktober 2012
next.!
31. oktober 2012
u108899
u108899
Neeexxxtttt
01. november 2012
u40877
u40877
next.!
01. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!!!
02. november 2012
u108899
u108899
Lahko prosim pišeš z navadnimi črkami, ker je full težko brat (vsaj men)? Pa še enkrat en velik neeexxxtt!
02. november 2012
u108792
u108792
Okej bom- hvala da poveš
02. november 2012
neexxt
02. november 2012
u40877
u40877
neeeext
02. november 2012
u108792
u108792
eko zdele nextam za vaaaaaaaaaaas
02. november 2012
u108792
u108792
al pa tud ne kr morm it spat : (((((((((((((((((((((
02. november 2012
u108792
u108792
Bolečina je minila dva dni po padcu. Nič ni bilo hujšega. Z puncami smo se pripravljale na nastop. Danes je nedelja. Jutri pišemo anglo in nemščino pa še predstavtiev pri likovni imamo. In vse to za oceno. Bedela sem pred zveskom in se učila. Angleščina mi gre dobro od rok in seveda tudi nemščina. Skratka obožujem vse jezike. Ko je ura odbila 23.45 sem odšla pod tuš in ''padla' v posteljo. Zjutraj me je zbudila budilka. Vstala sem in odšla v kopalnico. Malo make-upa sem dodala. Uredila frizuro ter se po ograji zapeljala do kuhinje. Tam me je že čakal zajtrk. Pojedla sem kosmiče z mlekom ter spet odšla gor. Vzela sem torbo ter si notri nametala zvezke in potrebščine za šolo. Odšla sem dol (tokrat po stopnicah) ter vzela rolko in se odpravila. Ustavila sem se še pr Ann. Ona je vzela kolo. Tako sva dirkali po pločniku. Prispeli sva do šole. ''Ann pazi zdej to kaj sm se naučla!'' ji vzkliknem. Skočim in v tem se rolka zavrti in pristane spet na njej. ''Yeaaaaaaaaaaaaah!!! To Kat!!!'' je bila navdušena Ann. Kmalu sva padli v smeh. Minilo je nekaj sekund ko se je pripeljal čisto nov in neznan prečudovit avto. Vsi smo pogledali tja še jaz. Ven je stopilo pet fantov. ''Tukaj smo!'' vzklikne en in se medtem dere drugemu na uho. ''N nehaj!'' mu zavpije nazaj tisti kdorkoli. ''ONE DIRECTION!!!!!!!!!!!'' zavpije gruča deklet in se zapodi mimo mene. Jaz skomignem z rameni. ''Ann??!?!??!'' čez minuto zvoni in prvo uro pišemo sej ji klicala v mislih. Eden od tistih kretenov je pristopil. ''Ammmmm Hey!'' reče. Zvignem roko ter ga pozdravim. ''Si na tej šoli že dolgo?'' vpraša. Pokimam. ''Mi jo lahko razkažeš?'' spet sprašuje. Skomignem z rameni nato pa prikimam. ''Fantje! Dobili smo pomoč! Ne bomo se izgubili na šoli!!'' je zaklical. Še štirje so pritekli k nama. ''Hey!'' rečejo v en glas. Spet v pozdrav dvignem roko. ''Greste z mano do ravnatelce?'' vprašam. Začudeno me pogledajo. ''Prvo uro imamo predstavitev izdelka pri likovni,drugo uro pišemo anglo in treto pišemo nemščino. Če vam morem razkazati celo šolo se moram opravičiti'' rečem. ''Tri predmete v enem dnevu?'' vpraša blondinec. Pokimam. Nato se odpravimo do ravnateljice. Ta mi vse opraviči ter me prosi naj jim razkažen tudi oblikovno ne ssamo športne. Torej en dan z fanti..... idiotsko! ''Torej najprej športna ali oblikovna stran?'' vprašam. Spogledajo se in vsi rečejo: Oblikovna najprej. Razkazala sem jim ta del šole nato pa še športnega. Zvonilo je za konec 6 ure kar pomeni 15 min prosto. ''Torej 15 min imamo prosto potem nadaljujemo ogled'' jim povem oni pa prestrašeno gledajo. ''Nas lahko kam skriješ?????!?!?'' vpraša rjavolasec. Nisem vedela kako jim je ime zato jih ne morem poimenovati. ''Ja lahko gremo v kuhinjo in jemo sladoled'' rečem ter se nasmehnem. Tisti rjavolasec prestrašeno pogleda. ''Z-z-z- ž-ž-licami??'' vpraša čisto prestrašeno in glas se mu je tresel. ''Liam ima strah pred žlicami'' reče drugi rjavolasec. Torej Liam. Tisti kravžlasti bo pudelj črnolasec ko gel blondindice pa N. Okej samo še brez imenka imamo. x D
''Torej ti bomo dali pa kej druzga. Imajo tudi čips palačinke,......'' hočem naštevati ko me brez imenko prekine. ''Ne naštevaj če ne boste bili brez hrane her vam bo Niall vse pojedel'' reče ter pokaže na Nialla?? AAaaaaaaaaa pšokimam in potiho se odpravimo v n ajbolši del kuhinje kjer imajo vse te reči. Tam tudi ne hodijo pogosto krat

Muahahahhaha zdej bofo pa hrano pokradl
09. november 2012
neeeeeexxt
09. november 2012
u108899
u108899
nexxxxxtt
09. november 2012
hrana je moja.! tiste male žlice preklemanske (moja nova žaljivka: usazga k ga ne maram bom klicala žlica).! NEXT.!
09. november 2012
u108792
u108792
Lol Lara hvala bom se tebe dodala v zgodbo...... pa Sisi tud
09. november 2012
jej
09. november 2012
u40877
u40877
neeeeeeeeeeeeext
10. november 2012
u40877