Forum
OK tuki bom napisala novo fantazijsko zgodbo in zlo upam da vam bo všeč
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
file:///C:/Users/DRA%C5%BDEN/Downloads/NOBODY.png
PROLOG:
"Zakaj mora biti svet razdeljen na zlobne in dobre ljudi, nikoli ne bom razumela zakaj se nekateri pobijajo med sabo, ker radi vidijo, da drugi trpijo." Sem razmišljala, medtem, ko sem k sebi stiskala scafranega medvedka s par krat že prišitima gumbama, ki sta služila za oči. "Ah... Zakaj pa niso na svetu samo dobri ljudje? Ker verjamejo v svoja prepričanja tako zelo, da bi drugimi škodili." Sem sama sebi odgovorila. "Jooj te vojne pa teroristični napadi" Sem naglas zastokala. Sedela sem na prašni postelji in premišljevala.
15. avgust 2016
Nexttt super si začela
15. avgust 2016
hvala še enkrat
15. avgust 2016
Next
15. avgust 2016
"Sky prejela si pošto iz akademije za čarovništvo!"je iz kuhinje zaklicala gospa Kendrick. "Iz Zedore je!" je dodala zraven. "Ampak jaz želim iti na Bradavičarko. Ah, saj verjetno bo tudi tam super... " Sem zavzdihnila. Gospa Kendrick in njen mož sta šla na večerjo meni pa sta, kot vedno naročila naj naredim par opravil po hiši ter zaklenila, da slučajno ne bi kam ušla. Pa saj sem stara komaj 9 let! Ah! Najbolj sovraži, kadar se name zadereta in mi prisolita klofuto, če opazita par prašnih delcev, ki zatava v našo hišo. Woow, kako sta občutljiva! Zdaj bom lahko šla vsaj proč od njiju saj sem se ju naveličala, onadva pa mene. Vedno pravita, da sta me starša zapustila, ker me nista imela rada, ker sem izmeček. Ponoči vedno odmeva tisti stavek, ki ga ne bom nikoli pozabila- Ne zaslužiš si ljubezni, ne zaslužiš si matere, ne zaslužiš si materinske ljubezni. Počasi začenjam misliti, da je to res... Sita sem njunega nakladanja!! Komal čakam, da grem na Zedoro. Upam, da bom tam spoznala koga, ki me bo zares cenil. "Drin, drin, drin." Je zazvonil zvonec. "Kendrickova sta prišla, upam samo, da sem dobro opravila" sem upala. Vedno me imata na piki! Vstopila sta in začela s strogim izrazom na obrazu ocenjevati čistost hiše. "Pozabila si tukaj" je rekel gospod Kendrick in stresočim prstom kazal v tla. "Ampak to sta vidva naredila, ko sta prišla noter" sem se zagovarjala. Naslednji trenutek sem bila v modricah. Zaklenila sta me na podstrešje, jaz pa sem lahko spet z mislimi šla v svoj svet. Naslednji dan sem se jima pritoževala, kako ne bi rada šla na akademijo za čarovništvo. Ha! Finta je vžgala, vztrajno sta ponavljala, da grem, zato da bi mi >>zagrenila življenje<<. Sploh nimata pojma.
16. avgust 2016
Next svetovno
16. avgust 2016
Next, res je fajn zgodba
17. avgust 2016
u214265
u214265
Next
22. avgust 2016
jutr napišem
22. avgust 2016
Next
22. avgust 2016
Next full zanimiv
23. avgust 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Sama vsebina je sicer zanimiva, a saj veš da sem stroga bralka in ne morem iz svoje kože. Moti me, ker si šla pisat in omenila nekaj stvari (Bradavičarka, čarovniška šola,), ki jih je zapisal že nekdo drug. Resnično upam, da bo zgodba v nadaljevanju bolj originalna.
Next
23. avgust 2016
Jaaa ok... Sj vem Hvala za kritiko zdj vsaj vem
23. avgust 2016
Kdaj pride Next??????????????
24. avgust 2016
jaaa js bi ga tut
24. avgust 2016
neext<3
30. avgust 2016
Jutr nadaljujem
01. september 2016
Next res me zanima kaj se bo zgodilo
07. september 2016
Kdaj bo Next??
13. september 2016
U petk pa res prsežm, obljubm
13. september 2016
Next
26. september 2016
Hahaha petek je že mimo
26. september 2016
Ah sj bo zdj še en petk
27. september 2016
hi hi bo ja Next Next Next
28. september 2016
Imamo srečo, da živimo le nekaj ulic stran od mestnega trga Svobode, ki je sam tudi center. Bil je poletni večer, ko smo šli kupovati šolske potrebščine, kljub vročini sem imela majico z dolgimi rokavi. Gospa Kendrick je bila ta dan zelo dobre volje... verjetno zato, ker se me bosta rešila... BEDAAA. Tlakovci se še niso shladili in ljudje so se kar kupičili na trgu. Polno otrok, ki so bili skupaj s starši... Starši... Aaah. Samo sanjam lahko, kako smo skupaj ter se smejemo in veselimo, ko potujem stran od doma. Namesto tega pa... onadva. Kendrickova sta mi nakupila čarobno palico, kristalno kroglo, učbenike: 1. Del Enciklopedije Vil- priložene slike, Magični Uroki, Delo Z Napoji, 2. Del Enciklopedije Rastlin- priložene slike ter neki priročnik v primeru, kadar srečaš sovražnika. Kupila sta mi tudi navadne zvezke, sama sem si pa kupila dnevnik. Ah... veliko je tega!! Preveč!! Ampak dosti pritoževanja, to je vendarle šola. Razgledovali smo si male trgovinice z izložbami, nakar so moje oči oplazile neko žensko... Najine oči so se srečale, čas se je ustavil. Bila je tako lepa in kar naenkrat sem imela željo, da jo primer za roko... Zagotova je moja mami nekje tam, na koncu sveta, kjer me išče... Zagotovo je točno taka, kot ta ženska. Spet sanjam!! Ko smo šli domov sem spakirala potrebščine in obleke, medtem pa sta Kendrickova kuhala večerjo... Čakaj malo. Onadva?
Počasi sem hodila po škripajočih se stopnicah navzdol, medtem ko me je želodec prosil za hrano ter previdno vprašala "Lačna sem... Ali lahko še jaz kaj pojem?" Gospa Kendrick je zabičala nazaj "Ne nič ni ostalo zate! Zdaj pa izgini ven iz kuhinje, saj tukaj nimaš kaj delati!" Očitni sta se vrnila. Njen mož je izdavil "Če si lačna lahko poješ salamo." "Ampak ta je že pokvarjena." sem potiho odgovorila. Vstal je z mize in začel pomivati krožnike medtem pa se jezil name. "Potem pa nič!! Zdaj pa odidi, ker sem te že sit! No, kaj še čakaš, hočeš spet pristati v modricah!"
27. oktober 2016
Jutr bo nasledn Next
27. oktober 2016
Next
27. oktober 2016
Next
29. oktober 2016
u215961
u215961
Next
29. oktober 2016
Next