Forum
Kako mi je lahko kaj takega storila? Kako mi je lahko skrivala kaj takega? Oprostite, nisem se vam predstavila. Sem Emily McMarry, stara sem 17 let. Rojena sem v Londonu, živim pa v Ljubljani, Sloveniji. Hodim v 2. letnik Ekonomske šole. Starši niso bogati, ampak niso ni revni, pravzaprav so SKORAJ bogati. V šoli me ne marajo in nimam nobene frendice. Nikoli me ne bodo marali in na to sem se že navadila. Pravkar sem izvedela da sem... ne morem verjet! oni niso moji pravi starši, moji pravi starši so najbrž nekje v Londonu kjer sem rojena... Našla jih bom! svoje prave starše! Pa če me bo to stalo življenja! Oprostite najbrž me je malo zaneslo...

To je Emily:

Za nadaljevanje rabim najmanj 1 next.
upam da vam je začetek ušeč...

Ali ti je začetek zgodbice všeč? in ali boš bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2013
u125821
u125821
next
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
hvala za next <3
in za to ker bereta mojo zgodbico! <3

03. julij 2013
next pride mal kasnej kr zle morm it na vaje tko da next pride tam nekje okol 22.00
03. julij 2013
u27814
u27814
Neeext
03. julij 2013
Hvala <3

03. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
hvala ti ker bereš to zgodbico, hvala za next <3
hvala usem! I Love You! <3

NEXT:

Oh ne! To ni res! Reci mi da to ni res! Nimam kaj za obleč! Umiri se.. umiri se.. saj boš našla kaj... išči išči, preden te ubijejo ker zamujaš! Oh končno kaj lepega! Popolna izbira!
Oblekla bom to! To je popolno!

Zdaj pa na zajtrk!

Mmm to je blo pa dobro! Nekdo zvoni! To je sigurno ona! Moja mama! Ja ona je!

Zdaj pa, gremo... u avto! Pravkar se peljem proti najlepšem mestu! prelepi dvorani kjer bom gledala koncert mojega najljubšega pevca! Nekromanta! To bo nepozaben dan! In prispeli smo! Komaj čakam da vidim tega sexy dobrega sladkega finega lepega... in še bi lahko naštevala! Najboljšega pevca kar jih poznam! Upam da bom dobila podpis! Kaj podpis! Njegovo sliko! Na kateri sem tudi jaz! Upam da bo vse vredu in da ne bom kej uničila ker sem znana kot kajbolj nerodna punca na celem svetu!

________________________________________________________________________________
Upam da vam je next ušeč... men se zdi beden... naslednji bo boljši, daljši in zanimivejši!
03. julij 2013
aja, next?
03. julij 2013
kot najbolj*
03. julij 2013
Emily je punca ki ima trenutno dobro življenje in njen najljubši pevec je Nekromant ko bo odšla na njegov koncert se bodo začele stvari spreminjat, na njegovem koncertu bo spoznala fanta Erika, ta skrivnostni fant ima sestro katero je v preteklosti izgubil ker so njegovi starši bili prerevni da bi preživljali dva otroka, tako je njegova sestra dvojčica nekje najbrž v drugi državi in ima druge starše, njegovi starši so postali zeloo bogati, morda celo najbogatejši starši, in Emily bo izvedela resnico o svojih pravih starših kot tudi o tem da ima dva brata. Eden je Erik, a drugi? več v nadaljevanju. drugi brat je povezan z One Direction. ni nujno da je to član iz One Direction ampak povezan pa je z njimi. več v zgodbici, to je en mini kratek opis ali bolje rečen začetni opis, ker to je še le začetek prave zgodbice, polne presenečenj, zapletov, izzivov in skrivnosti...
03. julij 2013
u125821
u125821
next
03. julij 2013
u27814
u27814
Neext
04. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2013
Hvala za nexte <3
<3<3

Ne morem verjet! Pravkar stojim pred najboljšo stavbo kar jih poznam! Tu bo koncert? Omg! Komi čakam! To je res cool! Ni boljšega pevca Nekromanta! Res cool!
...........................
V DVORANI
...........................
Sedim zraven nekega Erika, pravkar sva se spoznala in povedal mi je da je to tudi njegov najljubši pevec in da posluša tudi One Direction,

To je on:

povedal mi je da ima brata in sestro katero ne pozna, saj so jo dali v sirotišnico še ko sta se rodila, njegova dvojčica je in takrat starša nista mogla preživljat vseh saj sta bila prerevna in zdaj jo iščejo, rekel mi je da živijo v Londonu in še marsikaj drugega mi je rekel enako kot sem jaz njemu povedala vse o meni, mislim da sem končno spoznala enega in edinega prijatelja! Ful sem vesela! Trenutno poslušava Nekromanta in njegove pesmi so res cool! Prva pesem je bila brez mene ti bo lažje, druga pa je bila moja najljubša pesem pišem pesem zate!

Še druge pesmi so ble, zdaj pa se je vse končal, tega dne se bom spominjala do konca življenja! Nemorem verjet da so mi starši dovolili pridet na najboljši koncert v mojem življenju! Pa še Erika sem spoznala!
Erik-E, jaz-j

E: hej grema na kavo? Pa še lačn sm...
j: ja lahk ja, jst sm tut lačna... sam blo je cool!
E: ja res je, blo je cool! Še vedn nemorm vrjet da mi je uspel starše pregovorit da prijem na koncert! Ko živim v Londonu...
j: kdaj pa greš nazaj?
E: čez en mesec... staršem sem obljubil da bom pogledal če je slučajno kje tu moja sestra dvojčica... Emily ji je ime, enako kot tebi...
J: upam da jo boš našel, lahko bi ti pomagala pri iskanju!
E: bi mi res?
J: ja! Zakaj pa ne? Poznam vsako mesto!
E: hvala ti! Res!
J: veš... moj edini prijatelj si...
E: in vedno tudi bom tvoj prijatelj! Najboljši! Nisem pa vedel da sem edini... nimaš nobene frendice?
J: ne... nisem lih priljubljena u šoli in me nemarajo... včasih sem mela eno frendico ki je bla tut rojena v Londonu tk kot jz sam je pol odšla nazaj u london in se nisma več slišale...
E: sej bo... js ko bom šou nazaj u London te ne bom pozabo... klico te bom, pa še skype obstaja
J: omg! Nemorm vrjet! Grema v drugo restavracijo...
E: zakaj?
J: kr je tu ena moja sošolka...
E: ok...

________________________________________________________________________________
Next? Kaj se bo zgodilo?
04. julij 2013
u27814
u27814
em mogoče bota mogla it u bolnico ko se jima bo neki nrdilo in pol bota spoznala da mata ito krvno skupino alpa gene, nwm in pol bosta vidla da sta brat pa sestra zraun bojo še pa zapleti ko bojo še 1D se nekje zraun pridružli...
neext
04. julij 2013
hvala za next <3
si fuul blizu, povem pa da bodo 1D prišli mal kasnej pol ko se bo use izvedel da sta Erik pa Emily brat pa sestra bojo pol usi skup šli živet u London in tam bodo 1D prišli not, ko sm prej v opisu povedla da je njen drugi brat povezan z 1D
04. julij 2013
aja, pa hvala za odgovor tud <3<3
04. julij 2013
mislim da sm mal preveč povedla?
04. julij 2013
u27814
u27814
eh, ne nisi
04. julij 2013
u125821
u125821
next
04. julij 2013
Nisi
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2013
hvala za nexte <3
__________________________________________________________________________________
NEXT:

J: ka pa če bi šli v BlackBarry? Tam majo tut za jest, tam sem najraje
E: lahk ja  cool
J: kak se pa imenuje tvoj brat?
E: Denny, imenujem ga kar Deni al pa tut Dani
J: fajno ime
E: ja
J: in u keroo šolo hodiš?
E: Ekonomsko
J: js tut
E: res? Fajn!
J: ja carska šola!
E: res je
E: js hodim za ekonomskega tehnika, ti tut?
J: ja!
E: cool
J: no, pa smo tuki

E: waaau kak je dobra!
J: ja! Najnovejša!
E: kaj boš?
J: nwm še.. ti?
E: nwm... morm videt ka sploh majo!
J: ni da ni! haha
E: jst bom tole, ti?

J: nevem.. jst bom tut to...
E: ka pa za pit?
J: nevem še...
E: jst bom tole

J: cool! jst tut!
E: haha isto oba

Men ni bolj bednega nexta kot je pa ta...
Next?
04. julij 2013
najkrajši next do zdej, sorry kr ni bolj dolg in zanimivejši sam morm it na vaje in sm to na hitr neki spacala skup
04. julij 2013
u125821
u125821
next
04. julij 2013
u27814
u27814
nexxt
05. julij 2013
upam da je ta next vsaj mal daljši
NEXT:

J: in kaj misliš? Je tvoja sestra tu v Sloveniji al ne? Saj veš da bi lahk bla kjerkoli v svetu ne?
E: nevem... starši pravijo da mora bit tu ker sta šla gledat v sirotišnico kjer sta jo pustila in so rekli da sta jo posvojila starša ki sta mela sam enga otroka in sta si želela met več ostok sam nista mogla met več svojih otrok zaradi zdravstvenih problemov zato sta posvojila njo in da živita v Sloveniji, rekla sta da bosta najbrž vedno živela v Sloveniji, v sirotišnici jima je gospa ki je še vedno tam, pač še vedno tam dela ne, jima je povedala (posvojiteljem) da če bo nekoč ta deklica hotela živet pri svojih pravih starših da lahko to zahteva in da lahko gre živet svojim pravim staršem če se oni s tem strinjajo in da če jo bosta moja starša hotela najti ko bosta postala bolj bogata kot takrat ko sta jo dala v sirotišnico da to lahko zahtevata od njenih novih staršev sam če se ona ne bo hotela vrnit da nesmeta vstrajat...
J: sigurno ju boma našla... je ta gospa iz sirotišnice dala priimek posvojiteljev?
E: je ja... McMarry
J: tak se prezivam jst...
E: pa še ime ti je Emily in brata maš!
J: ja, zakaj?
E: ker sta posvojitelja povedala da imata fantka...
J: ja sam to je sigurno kakšno slučajno naključje, kr jst nism ta... jitri morm it po izvide v bolnišnico kr sm bla bolana pa da vidim pač če se stanje kej izboljšalo, ka greš zmano?
E: ja lahk ja...
J: cool!
J: ka prebivaš v hotelu?
E: ja..
J: nč več! Pr nas doma mamo kr neki prostih sob tko da greš z mano domov!
E: am... ka starša bosta mela kej proti?
J: eh ne zakaj bi mela kej proti če si moj edini frend?
E: nevem no... pa naj bo...
J: grema zdaj
E: čak da plačam...
J: jst sm že plačala za oba
E: ej! Jst sm mislu plačat za oba!
J: sm te prehitela haha
E: drugič plačam jst!
J: če bo drugič
E: bo!
J: grema zej!
E: ok...
Bla bi vesela če bi mela brata kot je on... sam to sigurno ni naključje da se boji podatki ujemajo z podatki posvojiteljev... to da se enako prezivam, da mam brata, enako ime mam... hm... to sigurno ni nobeno naključje! Morm mal raziskat to... vem da ni naključje... res je da mam rada svoje starpe in brata in use to, sam... useen bi bla bolj vesela če bi živela in če bi spoznala svoje prave starše... upam... pa saj bom jutri videla vse ko bom šla po izvide bom zahtevala testiranje... res bi rada vedela kaj se dogaja... upam da mami ne bo mela nč proti če bo Erik spal znami... pa sej smo tk že tu!

Next?
05. julij 2013
se opravičujem za napake katerih je preveč...
sm hitr pisala in sm se pol večkrat zatipkala
05. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg