Forum
Heej! ;D

Pač odločla sm se da bom pisala zgodbico. Do zdej nism še nobene dokončala, ampak bom pridna in jo bom poskusla ;Đ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Živjo. Ime mi je Rochelle. Nisem popolna, niti najlepša, niti najboljša. Nimam popolnega življenja. In to me je učasih mučilo. Sem to, kar sem in nikoli ne bom nekaj drugega samo zaradi drugih. Nimam veliko prijateljev, vendar tisti ki so, so pravi. Zaljubljena sem. Trenutno vse ostaja le na tistemu - Všečmijejazpanjemukajzdaj? . Imam družino, ki prav tako ni popolna. Kdaj se skregamo, kdaj se razumemo, vendar jih nikoli ne bi zamenjala. Pri fantih ne vzbujam zelo velike pozornosti. Ko se zgodi se pač zgodi. Nekatera dekleta se zato oblačijo v upadljive hlačke in mini krilca ter v majičke, ki več razkrivajo, kot prikrivajo in se okoli ustnic in oči ličijo z vpadljivimi barvami. Takšne pri fantih ponavadi pritegnejo večjo pozornost. Moram priznati, da jim včasih malo zavidam. Priznam. Tudi jaz, sem nekaj časa tole počela. Tudi k meni so včasih leteli fantje in tako dalje. Vendar ugotovila sem, da to pač ni to. Ampak takšna dekleta ponavadi pri fantih pritegnejo večjo pozornost. Priznam, da jim včasih kar malo zavidam. Bodi to kar si in če te takšne ne sprejme, potem že ni pravi. YOU WERE BORN AS ORIGINAL, SO DON'T BE A COPY NOW! Vsak je edinstven. Ne kritiziram tistih deklet, ki poizornost privlačijo tako, kot sem omenila prej. Nimam tele pravice. Tudi sama osebno poznam nekaj takih deklet in nekatera so prav kul. Z nekaterimi sem bila dobra prijateljica in še ohranjamo stike. Vsi smo ljudje. Vsi smo male figurice, ki se iščejo v tem krutem svetu. Vsi imamo priložnost, da z življenja naredimo, kar želimo. Vsi ljubimo, se smejimo, jočemo in sovražimo. Vsi se počutimo enako, vendar ne ob istem času. Nevem, zakaj, vendar vem, da niti dva človeka na svetu nista enaka. Tako da se moram sprijazniti sama s seboj, saj nikoli ne bom nekaj drugega.

Jaz:

On:

Moja BFF Diana:

Moja družina:

Ja, haha. Dost velika je. Mislim, ni nas veliko, ampak učasih tamala dva delata več hrupa kot ceu vrtec. (:

prosimprosimprosimprosim koment&read :*

Vam je všeč? Nextam? n.n

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. september 2011
u46345
u46345
next..
29. september 2011
next
29. september 2011
hvala < 3

nextam:

Zjutraj sem vstala. Sonce mi je posvetilo skozi špranje oken in z rjuho sem se pokrila čez glavo. Nato je začel zvoniti moj mobitel. Bila sem tako jezna in si z blazino pokrila ušesa, vendar zvonjenje je bilo glasnejše: "I'M ABOUT TO LOSE CONTROL & I THINK I LIKE IT...." končno sem dvignila slušalko in zarrenčala: "Kaj je, Diana?"

D= Stara nauš verjela. Ti sam pridi u park.... Aja, pa lepo se obleči, da mi nauš u pižami hodila.
J= Ja, okej, a zdejle?
D= Če ne prideš u četrt ure lahko kr pozabiš na presenečenje.

Poklopila sem. Le kaj ima Diana za presenečenje? Zadnjič me je prisilila plezati po skalni steni v jeans krilu. Le zavzdihnila sem. Oblekla sem se tako:

Oči sem si obrobila s svinčinom in naredila na hitro vtis "smokey eyes". Pograbila sem torbo in se poslovila od mojih ter rekla, da pridem čez kakšno urico. Tekla sem do parka. Tam je bila Diana z našo družbo in *omojbog*. Skoraj bi me kap. ON je bil. Na obraz sem si nadela vesel nasmešek in Diana in drugi so mi pomahali, on se je pa nasmehnil. Opotekla sem se do klopce. Diana mi je ponudila cigareto. Nekoč sem kadila. Začela sem v osmem razredu. Končala sem pa, ko sem ugotovila da mi po cigaretih smrdi iz ust in to me je spomnil tudi moj takratnji fant. Le zakaj sva šla narazen? Ah, ja. Daleč od oči, daleč od srca. Stari rek, ki bo vedno veljal.

Tam smo se malo zafrkavali in se pogovarjali o vsem možnem. Haha, tako jih imam rada. In pred njim mi ni bilo kaj preveč nerodno. Ko sem ujela njegov pogled, sem stresla z lasmi in se nasmehnila. *Mislim da postajam samozavestnejša oseba* xĐ

Ko smo žže hotel oditi, sem zaslišala moje ime. Srce mi je zarpotalo. Nisem mogla verjeti svojim ušesom....

next? n.n
30. september 2011
u46345
u46345
next..
01. oktober 2011
u32025
u32025
next pa kaj pol si kadila?
01. oktober 2011
u60375
u60375
nextej pikej (:
< 33
02. oktober 2011
u40293
u40293
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..... pa plis po zsju k boš nextala okey'????
04. oktober 2011
hvala usem : D

emilyb. : okej bom < 3 hvala (:
07. oktober 2011
u60375
u60375
nextej takoj :* < 333
09. oktober 2011
u62337
u62337
EmilyB.----------------->rememba???
12. oktober 2011
u15702
u15702
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt!!!!!!!!!!
15. oktober 2011
u60375
u60375
kaja next :*
15. oktober 2011
u60375
u60375
next nooooooooooooo :*
19. oktober 2011
uvod je popolno napisan c: < 3. Nextej
20. oktober 2011
u62816