Forum
u140453
u140453
>>NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!<<. Slišim krik iz sosednje sobe. Hitro stečem do sobe. A šele potem se spomnim da v tisto sobo nimam vstopa. Žalostna sem odšla nazaj v svojo sobo. Začela sem razmišljati v svoji družini. Nikoli mi ne bodo odpustili. Kaznovana bom za celo življenje. Sploh pa tisto kar sem naredila ni bilo nič narobe saj smo zaradi tega potem zmagali. ( Na družinskem tekmovanju. Uglavnem kr neki ). Res še zdaj mi ni jasno. Mojo napako sem popravila ampak sem še vedno kaznovana. To se lahko zgodi samo meni. Nevem zakaj ampak starši me ne marajo. Delajo se kot da sem njihova daljna prednica ubistvu pa sem njihova hčerka. Imeli so me radi vse dokler se ni rodila moja neumna strahopetna sestrica Perrie. Ona staršem ukazuje ona je kriva da so starši postali taki. Sedaj pa pričakujemo še tretjega otroka. Oh le kaj se bo zgodilo takrat z mano. Ampak nisem si mogla pomagati. Že tako smo bili več ali manj revni. Živeli smo tako rečeno v ''divjini''. Jaz sem morala vsak dan zjutraj vstajati in iti na lov. Vsak dan se pomislila da ko bom stara 18 bom imela pravico do samostojnega življenja. Kar me pa še najbolj moti starši mi pravijo da sem ničvredna, grda hčerka. Le kdo potem hodi na lov, in kdo pomiva če ne jaz. Imam pa srečo da imam v šoli dosti prijateljev. Ne fanta nimam. In ga zdaj še nočem imet. Vzrok? : Haha, zaradi staršev ki bi mi ga prepovedali. Že tako se na skrivaj dobivam s prijateljicami zjutraj ko grem na lov in pač druženje v šoli. In ja če me bodo zasačili bom imela hišni pripor in bog ve kaj mi bo oče naredil. Za njega nikoli ne veš. Včasih pride domov ob polnoči ves zadet od pijače in nas VSE pretepa. Tudi svojo ljubljeno hčerko in ženo. Ko bi mela vsaj kaj svojega denarja da bi si lahko privoščila kakšno lepo obleko. Običajno mi obleke sešije kar babica. Ampak najlepše obleke dobim od svoje najboljše prijateljice. Saj sem jaz bolj drobčkena in nase spravim veliko njenih oblek čeprav sem malo večja od nje. Bojim se da se bom prej ubila preden se rodi še tretji otrok. Ampak prijateljice me potpirajo. Kar mi pomeni res največ.

Sem Ella Primrose Grey. Sošolke me kličejo Eli ali Prim. Stara sem 16. Običajno cele dneve preživljam samo v šoli in šolski knjižnici ker doma nikoli nimam miru.

( Čevlji od Jenny(BFF) )
Moja zaveznica je Jenny. Stara je 16. Iz bogate družine.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Danes je že tretji dan 2.letnika in sem dobila že pet ucen. Na srečo dokaj uspešnih. V šoli sicer nisem med najboljšimi vednar pa nisem med najslabšimi. Pač nekaj umes kokr jih je večina učencev. Res me žalosti da se nekatere punce iz sosednjih razredov norčujejo iz mene saj prihajam iz revne družine. A jaz jih ignoriram kakor lahko. Ta dan je bil zame najbolj naporen dan v tednu. Prišla sem domov z eno trojko. Takoj ko sem to povedala staršema se je oče razjezil kot še nikoli prej in me porinil k steni. Prijel me je za vrat in me začel dušiti. Še v tistem trenutku sem že pomislila na smrt. Na srečo je nekdo pozvonil na vrata. Omg bila je policija. Prijeli so mojega očeta in ga odpeljali. Mama je takoj prišla do mene in me začela kriviti. Šlo mi je na jok in zbežala sem iz trdnega objema njenih rok in stekla v svojo sobo. Vrata so zaloputnila. Šla sem jih zaklenit. Bil je močen prepih zato sem zaprla še svoje okno in ga zagrnila z zavesami. Ulegla sem se na svojo bogo škripajočo posteljo in spet začela premišljevati. A tokrat v pobegu od doma. Poznala sem neko zavetišče kjer bi lahko začasno živela in me nebi nihče našel. Pripravila sem si vse potrebno za pobeg. Obleke, šolsko torbo s potrebščinami in nazadnje sem splezala čez okno in si pod okno dala še kolo. nato sem splezala nazaj v svojo sobo. in vse je bilo pripravljeno. hrano pa bom tako ali tako našla v gozdu vodo pa isto. Na srečo tam ni nobenih zveri. Odločila sem se da bom zvečer ko bodo vsi že spali pobegnila v svoje zavetišče...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
N E X T? ;* prosim vas res vam prosim da berete ker vam ne bo žal.
23. julij 2013
u59329
u59329
neeeeext!!
23. julij 2013
u145146
u145146
next<3
23. julij 2013
u146036
u146036
next
23. julij 2013
u140453
u140453
Še mal nextou pol pa next.
23. julij 2013
u145117
u145117
Next
23. julij 2013
u108028
u108028
neeeeeext <3 mal ampak res čist mal je podobno the hunger games in zato mi je še bolj ušeč ;D
23. julij 2013
u108028
u108028
neeeeeext <3 mal ampak res čist mal je podobno the hunger games in zato mi je še bolj ušeč ;D
23. julij 2013
u108028
u108028
ups o.O
23. julij 2013
u140453
u140453
aja hahah vem ja ;Đ
23. julij 2013
u140453
u140453
NEXT...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odločila sem se da bom zvečer ko bodo vsi že spali pobegnila v svoje zavetišče...

Kmalu se je začelo temniti. Malce sem še počakala da sem se lahko prepričala da mama in Perrie ne bedita več. Potem sem potihoma splezala čez okno in za sabo povlekla še vse druge stvari. In šele potem sem se spomnila da bom rabila tudi odejo in blazino za spat. hitro sem šla nazaj in vzela še to dvoje. Ko sem bila pripravljena sem vse stvari privezala na kolo, torbo pa sem si nadela čez rame. Pot do mojega zavetišča je bila dolga zato sem morala pohiteti, da se ne bo prehitro vs gozd stemnil. Strah me je bilo. Ampak ne narave kot same ampak staršev ki me bodo iskali in me bodo objavili kot pogrešano. A to sem morala storiti. Nekaj se mi je zdelo kot da bi to nekdo pravil v meni. Po dolgi uri sem končno prišla do tja. Zdaj do mojega začasnega doma. Šla sem v votlino in si zakurila ogenj. Danes nisem bila več lačna, je pa res da me je zelo zeblo. Ogrnila sem si pulover in šla bližje plamenu ognja, da bi se ogrela.

Kmalu sem se ogrela. Napihnila sem še blazino in se nanjo namestila ter poskušala počasi zadremati.
Zjutraj sem že kot ponavadi zgodaj vstala, da bi šla na lov. A naletela sem na oviro. Po gozdu sem slišala glasove ''Priiiiiiiiiiiiiiiim!''. Hotela sem se čimbolj utišati. Nekdo me je skoraj najdel sem si mislila. Skrila sem se globoko v votlino in počakala da glas utihne. Na srečo glasu kmalu ni bilo slišati več. Ker časa ni bilo več da bi šla na lov sem hitro pohitela v šolo. Na srečo je bila Perrie še dosti mlajša od mene da nisve hodile na isto šolo. V šoli so rekli da sem pogrešala. Bila sem v šoku. Hitro sem si morala domisliti nečesa. Rekla sem jim kot da sem pri babici. In po šoli sem šla res k babici. Ona je bila malo bolj premožna kot naša družina. Babica mi je naredila svoj čaj jaz pa sem ji povedala svojo zgodbo. In sem jo prosila če je lahko moja zaveznica. Seveda mi je ustregla. Takrat sem si oddahnila.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
N E X T? Prosim berite. :$ Rabim čim več nextov:3
24. julij 2013
u57082
u57082
Next.
24. julij 2013
u140011
u140011
Neeext <3
24. julij 2013
u146036
u146036