Forum
xHey Ime mi je Ana jap moja prva zgodba :** (oprostite ce bo malo takšna)
XNo to bo FF sem jih že nekatere prebrala in so res super!!!<33

xUvodx

Ime mi je Sky Rose. Sem navvadno 17 letno dekle in komaj cakam da bom 18 (sej veste polnoletna pa too)...Imam edino frendico Genesis Hart.Spoznali sma se v vrcu in potem v srednji šoli sma postali BFF.Doben naju ni maral ker sma bolj za Metal Rock in Punk.. Ja in sma velki fenici 5sos.Imam službo v Star bucku.(Kak se že napieše x''D)Genesis pa ima službo kot knižniarka vem ja BORING ampak vseeno spoštujem x''D

Me and Her:

js sem rjava x''D nena se radi slikama
28. november 2015
neext
28. november 2015
hvala še nekaj-
28. november 2015
u201129
u201129
neext <33
cool začetek (;
28. november 2015
u200824
u200824
Neeeext
se strinjam z beuty
28. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!
29. november 2015
Danes nadaljujem ob 4-ih
29. november 2015
neext
29. november 2015
Neext
29. november 2015
OMG danke vam x''D za tolko nextov predstavljala sem si da bo samo 1 ali 2 next x''D

----------
Sedela sem za mizo z mojo najboljšo prijateljico Genesis.Kot ponavadi sma vedno sedeli vzadaj.Bila je pr*kleta slovenščina in kot vedno nisem poslušala profesorico slovenščine.''Hey zbudi se iz sanj...'' Se je oglasila Genesis, ki se je držala nevem zakaj kislo.. ''Ja pa kaj sej nebo nič pametnega povedala'' Sem rekla malo preglasno -.- Joj pa li dans no ''Aha če pa tako misliš pa pridi pred tablo'' In že sem predirkala do table saj me je bilo dokaj strah profesorice ''Ok no povej mi kaj je Premi govor'' Začela sem zavlačeati ''Okej 1 USEDI SE'' Se mi zadere v obraz.In ja zopet se mi vsi posmehajo.Grdo sem pogledala Genesis in se usedla zraven nje. ''Ok sori Sky nekaj še ti hočem povedati..'' ''oK Ok kaj je?'' Nastala je smrtna tišina ''Genesis povej mi'' Sem zašepetala nazaj ter je začela ''UM....um...jutri se sselim'' Js sem jo samo gledala ''KAJ!!!'' Zavzdihnila sem.
“Ne morem verjeti, da jutri odhajaš.” sem ji šepnila.
“Vem. Pogrešala te bom. Ampak mama je rekla, da moram za nekaj časa k očetu.” je rekla.
“Ok se boma saj čuli po fb-ju'' Rečem žalostno ter jo objemem okoli rame še sreča da profesorica ni to videla.Sem zavzdihnila in kr naenkrat začela poslušat učitelco ali profesorco ali kaj je...
“čez 2 dni gremo v šolo v naravi in to za en teden v Australijo in potem še en teden gremo na morje v poreč'' ''KAJ!!''
Se zaderemo učenci in je že zvonil zvonec ''Pa daj no'' reče Genesis ''Samo nemorem verjeti da greš nekam v afriko''
''Oprosti komaj danes sem izvededela'' Je rekla žalostno. ''Adijo Sky'' So bile njene zadnje besede in je šla domov.''Joj zakaj se vedno meni naredi nekaj slabega zakaj se nena komu drugemo zakaj??''
Počasi sem šla v park in sedla pod veliko drevo z debelo krošnjo in začela nabijati 5sos pesmi v slušalke.
Ok prvo vprašanje kako se vam zdi zgodba??
29. november 2015
.... Kako se mi zdi
ZAKONNNNN
WOWWWWW
NEXTTTTTTTTTTT
29. november 2015
hvala oglašuj da bo next x'' D
29. november 2015
kok nextov pa se rabs
29. november 2015
ŠE 3 ALI 2
29. november 2015
oky
29. november 2015
to j faking the bestt
next
29. november 2015
HVAla še 1 ali 2
29. november 2015
Neeeeeeext
29. november 2015
Ahh dj next to bo še zanimiu
29. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!
30. november 2015
Danke za nexte in danka tebi αѕнтση'ѕ gιggƖє ker si oglaševala x''D

------------------------
Čez čas sem dobila sporočilo ''Oh kaj zdaj...'' Pogledala sem na fon in zagledala vsaj 2 sporočili od mame nekaj so govorila da kje sem pa take joj kk mi gre na živce ja moja mama zame skrbi ker jo je tako strah... Ja ampak res morem iti domov noči se že in čeprav sem tako bolj temačna punca me je fhul strah teme. No kakor koli moje življenje se bo končalo jutri ko nebo Genesis pa zelo sovražim šolo kdo jo nebi ane ampak pri meni je drugače vsi me obnetavajo z žavljivkami (prasica,kurba,lejsbika) pa sploh lejsbika nisem vse sovražim komaj čakam da gremo. In ob teh mislih sem že bila doma končno sem si mislila ''Kje si bila?!?'' Je zacvla mama ko sem prišla ''V parku,tam ko sem vedno''
Ji odgovorim ''Aja mami pa še enko sem dobila pa še Genesis se seli pa še čez dva dni gremo za 1 teden v australijo in potm še za 1 teden na plažo''
''Vredi za enko se še boma zmenili,OJOJ Gensesis se res seli in takoj grema na nakupe''
''Ok,Ja,IN JOJ!''
''jA JA pridi kopalke rabiš in oblačila grema'' ''Ja samo brez pinki oblačila samo črna in modra jasno!!''
In že 123 sma bili pred stotimi trgovinami in že mama je začela ''Kaj pa toto ali pa ono''
''ne ne in ne mami kaj sem rekla brez pinki stvari samo daj mi 800 evrov da si nekaj kupim ti pa idi na kavico v starbucks tam dobiš vedno popust ker delam tam...''
''Vredu'' In je že odkorakala Končno si mislim.
Kupila sem si:

In 3 kopalke ki so zledale bolj tako:

Mogla sem si jih... Ko sma z mamo prišle domov sem šla spat in pripravila kovčke.
----------------------------
Ja vem mali next ogromno slik in ni se mi dalo pisat pa to...
Mnenje?
Mogoe kritika?
30. november 2015
Neext
30. november 2015
u201129
u201129
neext <33
30. november 2015
Neext c:
30. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. november 2015
dajte še 2 nexta oglašujte :**
30. november 2015
Next
30. november 2015
gawwwdd
amejzinggg
next
30. november 2015
DANKE DANKE in kot veste vam bom rekla hvala vsakič ko bom nextala in res bi vam morala dati ime tak kot ime pewdiepie bros x''D NVM ZAKAJ SEM GA IZBRALA
--------------------------------------------------------------------
In 2 dneva sta minila tako hitro in enako tako počasno x''D jp jp...Ja no nebom vam zdaj neki blebletala o mojem vstajanju umivanju zob pa zajterku.Sej veste kako je to ''Sky!'' Se zadere mama iz kuhinje medtem ko sem si prala zobe x''D ''Ja'' Rečem z peno v ustih ''Ljubica avtobus bi zamudila čež 3 minute pride'' ''Kaj že!!'' Hitro sem izpljunila peno in se obrisala ter pobrala torbo z vsemi stvarmi pa take sej veste kaj mam not.. ''Adijo mami'' ''Adijo zabavaj se na 2 tedni avanturi'' Ja jaz pa se bom lih zabavala. Kovčke sem imela tako težke da JoJ še sreča da mi nebo dolgčas na avtobusu imam telefon hah seveda sem še vzela slušalke sej bi poslušala metal in deklata na moji šoli pa fantje tud poslušajo rap in pop mogoče kdo rock ampak kdo ve... In končno že sem bila pred šolo in tam je bila naša profesorica Gos. Kosovec ja sej je prijazna ampak se skoz dere in že sem bila ob njej ''Sky Rose?''
''Ja tu sem'' Sem se zadrla nazaj...
''Ok ok'' Reče nazaj z malo pomanjšanim glasom.Ok gremo na bus je bila zadnja beseda.In kot vedno sem sedela vzadaj ja kaj pa seveda taka kot sem jaz ne dobijo prijatelc sovražim moj lajf...
Dokler se ni zraven mene usedla podobna punca meni..
''Hey'' Sem počasi začela pogovor
''Hey moje ime je Loti'' ''Zdravo loti kak si?'' ''Vredu ti'' ''Gre gre bi bile skupaj v hišici?''
''Seveda'' Mi je odgovorila in ji dala za poslušat metal.''Obožujem tako vrst glasbe'' ''Res prepričana sem da boma dobri prijateljici'' sem rekla nazaj in sm se naslonila na stov in prepustila glasbi.

Jaz: (in ona zgorna slika ne ozirajte se nanjo)

Ona:

In za poslastek ena slikco sem pozabila dati pred zgodbo:

------------
Mnenje
kritika
kako vam bi bilo ime?
01. december 2015
Super c:
Kako to misliš?
01. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike