Forum
Eleanor Lee
Eleanor Lee
Hello!
Joj, ja spet ena zgodba od mene
Imam nekaj želj ()
1. želim dokončati vsaj eno prekleto zgodbo
2. ne smetite, ne spamajte, ne oglasujete (ce ze pa prej vprasajte)
3. ne kregajte se in ne zalite
4. bodite iskreno glede zgodbe.

Preidimo zdaj k zgodbi.
Navdih za to sem dobila od enega filma, katerega se trenutno ne spomnim naslova. Na začetku bo normalna zgodba, nato bo postajala depresivna.
Pozor, v tej zgodbi bodo nastopali 1D, vendar ne bodo znani.
Torej, pojdimo naprej

(slaba kvaliteta je, vem -.-)

PROLOG

Mesto večnega dežja. Dobrodošli v Londonu, kjer se je začela in končala moja zgodba. Tragična, žalostna zgodba, ki se konča tudi žalostno. Vse se začne na en običajen dan v šoli...
lost it all
lost it all
ohhh thanks god (and me lol) da si to objaula *0* ze vidim da bo to perfekcija *0* NEEEKST
18. oktober 2017
rosi.rr
rosi.rr
Next zanimivoo to bo perfektnoo
18. oktober 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
OMG, že zdj vidim da bo tole prfekcijaaa *OOOO*
Čim prej Next!
18. oktober 2017
opip
opip
piši Next
18. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
nexttt se strinjam *=* Londonnn obsesed *_* pa naslovnica je super ka ti bluziš, super je!!! x'd
18. oktober 2017
nextt
18. oktober 2017
Eleanor Lee
Eleanor Lee
Hvala vsem Next verjetno pride jutri c: medtem pa se ne bi branila še kakšnih novih bralk
18. oktober 2017
Hanna Blair
Hanna Blair
Next!!! pomojem bo superrr!!
18. oktober 2017
nexxxt!!!
18. oktober 2017
HannaSem
HannaSem
bored -.-
18. oktober 2017
HannaSem
HannaSem
bored -.-
18. oktober 2017
HannaSem
HannaSem
bored -.-
18. oktober 2017
HannaSem
HannaSem
ne zasluži
18. oktober 2017
HannaSem
HannaSem
kako lahko vete da je perfecttttt po treh povedih ki so čist osnovne?
18. oktober 2017
Eleanor Lee
Eleanor Lee
Hej Nextek je tukaj Uživajte, upam, da vam bo všeč c:
''Kako pa veš, da ni? Mogoče pa je, '' sem ji odvrnila in zasanjano gledala v Harryja. Videla sem, da je Lauren globoko zavzdihnila, ampak je potem pokimala. Šli sva v razred, na uro zgodovine. Posedli smo se in pogledala sem proti Harryju. Obrnil je glavo in svoje oči zapičil v moje. Moje srce je začelo hitreje utripati, lica so bila verjetno rdeča. Nato sem začutila ostro bolečino v rebrih.
''Učiteljica je prišla, vstani!'' mi je šepnila Lauren in me je najbrž ona dregnila v rebra, da me je bolelo. Hm, ja močna je bila in to zelo, saj je trenirala boks. Jaz pa sem bila šibko dekle, brez športa. Zavzdihnila sem in vstala, sploh nisem opazila, da so se vsi že usedli. Lauren se je prijela za glavo in me potegnila na stol, jaz pa sem bila v hipu rdeča v obraz.
''No, kot sem nameravala povedati, boste delali v parih za referat. Navodila vam bo razdelil Louis. Tomlinson, pridi sem in razdeli te liste, na katerih so navodila, '' je rekla in po priimku poklicala Louisa, Harryjevega najboljšega prijatelja. Medtem, ko je delil, je učiteljica govorila o referatu. Kmalu je bil Louis pri moji mizi in mi podal papir. Zahvalila sem se mu in prebrala, kar je pisalo na listu :

Izberita si en zelo pomemben dogodek, ki se je zgodil v preteklosti in o njem pripravita referat. Zapišita, kaj, kdaj, zakaj se je to zgodilo, kdo je bil udeleženec in kako se je potem končalo. Referat pripravita v programu Power Point. Časa imata dva tedna

Bog, brezveze.
''Ne, ne, nikakor. Ne boste si sami izbrali para. Jaz vam jih bom določila. Louis in Lauren, Beatrice in Harry, Sophia in Jay, Leah in Patricija, Lola in Bella, Glenn in Olive…'' dalje nisem poslušala. Kar je bilo pomembno, v paru sem z Taylorjem! To ne bo dobro. Saj, všeč mi je in zato ne bo dobro. Ne bom mogla biti osredotočena. Zavzdihnila sem in šla iz razreda, saj je ravnokar zazvonilo. Med hojo po hodniku sem začutila nežen udarec v ramo, ki je bil stoodsotno od Lauren. Obrnila sem se in videla, da imam prav.
''Veš kaj?! Ples bo!'' je vzliknila Lauren.
Hanna Blair
waw super je in ful zanimivo!! mi je všeč da nisi vsega izdala pa to

Next Next Next Next Next
19. oktober 2017
rosi.rr
rosi.rr
Next perfektno kot sm vedlaa
19. oktober 2017
Next
Zakaj mi nisi povedala, da boš pisala zgodbo z 1D???!!!!!
19. oktober 2017
neext
19. oktober 2017
Eleanor Lee
Eleanor Lee
Še kakšen Next? Mnenja, kritike?
20. oktober 2017
neext super je
20. oktober 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Neextt+ Coool
20. oktober 2017
Next
20. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
PERRRRRRRRFECTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Človek, ti Eleanor, to bo noro!!!!!!!!!!!!!!! I'm in love *=====================*
Nadaljuj!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. oktober 2017
Eleanor Lee
Eleanor Lee
Next pride jutri ^^ bi katera rada imela posvecen Next? c:
22. oktober 2017
lost it all
lost it all
jaz ce lahko? ^^
23. oktober 2017
Eleanor Lee
Eleanor Lee
Next posvečam lost it all ^^ upam, da vam bo všeč c:
''Ne, ne grem! Ne boste mi ukazovali. Če že, pa itak nimam spremljevalca,'' v tem trenutku sem bila hvaležna, da nimam spremljevalca.
''Komaj izvedeli ste za ples. Ne skrbi, poklicala sem že za obleko. Čudovita boš!'' je veselo vzkliknila mama.
''Zakaj me siliš, da grem na ples? Če hočeš, pojdi ti,'' sem ji sarkastično rekla.
''Beatrice! Ne zafkravaj se z menoj! Ta ples je zelo pomemben, saj si iz ugledne družine in sramoto nam boš naredila, če se hčerka uglednih staršev ne bo udeležila plesa. Zatorej, šla boš in pika. Zdaj pa v svojo sobo,'' mi je zabrusila mama.
Res je, iz ugledne družine sem in to sem sovražila! Sovražila! Mama vedno pridiga o eleganci, vljudnosti in tako dalje. Nikoli je nisem preveč poslušala. Zahtevala je, da sem se oblačila v eleganta krila, tista krila ki so za v službe in bluzo. Nekaj časa sem jo ubogala, nato sem imela vsega dovolj. Uprla sem se in se oblačila po svoje. Zdaj pa me sili, da grem na ples. Odlično res.
---------------------------
Minila je ena noč in s tem je prišlo novo jutro. Vstala sem iz svoje postelje in se šla uredit, preoblekla sem se v črne strgane kavbojke in belo majico. Moja najljubša kombinacija. Šla sem dol v kuhinjo na zajtrk, ki ga je pripravila Lucy, naša služkinja in moja najboljša prijateljica v tej hiši. Opazila je moj mrk pogled in me vprašala: ''Kaj pa se je tokrat zgodilo?''
''Kaj misliš? Mama me sili, da grem na ples. In celo obleko mi je že priskrbela,'' sem razjarjeno rekla.
''Ljubica, ne skrbi. Bo že, nekako. Dober tek, moram naprej delat,'' je rekla, nato pa izginila. Pojedla sem palačinke in šla v garažo po avto. Odklenila sem ga, se usedla in odpeljala v šolo.
Next
Ihihi kot jaz in plesne
Drugače jaz bi posvečenega nextyja
24. oktober 2017
Eleanor Lee
Eleanor Lee
Dobiš
Mnenje, kritika, teorija?
24. oktober 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg