Forum
1.Začeti moram znova
»Me res ne moreš vzeti seboj« oče me je začudeno pogledal in izstopil iz službenega kombija. Seveda ga razumem, saj sva internat Otta Hernik izbrala skupaj in sem se strinjala z predlogom, da bom tam preživela še nadalne dve leti. »Ah Nasya« je odvrnil z nekam žalostnim prizvokom v glasu »mislil sem da sva se z predlogom strinjala oba, saj je blizu internata ena bolj uglednih šol v Franciji« skomignila sem z rameni in prijela potovalko ter se z počasnimi koraki odpravila do vhoda. Na svoji desni rami sem začutila njegovo toplo roko, na obrazu pa mu je zaigral spodbuden nasmešek. V tišini sva se odpravila po dolgih stopnicah, ki so vodile v zbornico. Sredi stopnic sem se ustavila in vsa zadihana gledala v potovalko, po licih pa so mi začele teči solze. Oče mi je namenil prelep nasmeh in z njegovo močno roko prijel potovalko. Dobro vem da je njegova pot v Nemčijo lahko usodna, saj mora kot vojak paziti na zid ki vzhodni Berlin ločuje od zahodnega. Nekaj časa sem še strmela kako vzpenja po stopnicah, nato pa sem se pognala za njim in ga poizkušala dohiteti. Ko sva prišla do vrha stopnic, naju je tam pričakala ženska, ki je bila malce zmedena, vendar je imena na obrazu še vedno nasmešek in videti je bila zelo prijetna ženska. »Urian, sem Nasyn oče in..« »oh oprostite« se je začela opravičevati »sem Mary ravnateljica in skrbnica doma, me veseli« Iztegnila je roko in se pričela rokovati z očetom.

2.Očetov odhod
Z očetom sva sedela v udobnih stolih ki so bili v sobi za goste. Mary je povedala še nekaj o pravilih nato pa dodala »neskrbni Nasya čeprav naša šola velja za strogo smo vsi uslužbenci zelo prijazni zato ti povem, da smo ti vedno na voljo ko boš v stiski« nekaj časa sem le molčala, nato pa sem se spomnila na mami, ki me je vedno učila olike »hvala« sem odgovorila in poskusila narediti čim lepši nasmešek. »V sobi boš stanovala še z 2deklicama tvoje starost« naredila sem kisel nasmešek, oče je ustal in rekel »Zdaj bom moral iti, obljubim da ti bom redno pisal..« iz oči so mi pritekle solze »pazi nase« sem mu rekla z cmokom na koncu kruha. »Rad te imam Nasya, to si zavedno zapomni« močno sem ga objela, on pa me je poljubil na lice, ter zapustil sobo. »Nasya tvoja soba se nahaja v 6 nadstropju, prtljaga te bo v sobi čakala po skupni večerji!« zahvalila sem se ji ter se povzpela po stopnicah, ko sem prišla v avlo 6 nadstropja sem se poskušala zriniti mimo skupine fantov, ki so bili približno 2leti starejši. Takrat pa sem na rami začutila tujo roko, obrnila sem se in zagledala dečka z črnimi lasmi in modrimi očmi »Ali ti lahko kako pomagam« je rekel in mi namenil prikupen nasmeh.
___________________________________________________________________________________
5nextov in nadaljujem<3
Te zgodbe nenameravam oglaševati ker pri tem nevidim pomena, zato bi prosila da tud ti ne oglašuješ svojih forumov..
12. september 2014
Neeeeeext
12. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg