Forum
Hoj! To je moja prva zgodba! Upam,da vam bo všeč!
Hej,to sem jas Nika.

In to je moja bestika Sara:

08. september 2012
Sma najbolši frendici od vrtca,skupaj delima skrivnosti...
no,in v ta petek ima sara zmenek. zavidam ji,ker mi je , po pravici ta fant všeč. amapk ker je moja bestika,ji bom pomagala,da bo najlepša na zmenku.
to je njena obleka:

njeni šuhi:

makeup:

njena frizura(podalške je mela):

08. september 2012
Danes je četrtek,ju3 je pomemben dan za saro. sma v šoli. pravi bed je pri pouku.
08. september 2012
Končno konec pouka.jas sari še vedno tistea o niku ne morem povedat.pri kosilu se začnema pogovarjat:
S:hej!komaj čakam ju3!
N:jej,za tebe!
S:in.. kaj si ti misliš o niku?
Nej je vredi,pa všeč mi je.. okej.. nočem da greš na zmenek z njim!
S:haha,misli si.
N:vse fante mi prevzameš!sovražim te!
Jap,to je bil najin zadnji pogovor.
08. september 2012
Če nisem prej omenla,da je sara bogata,vam povem zaj.Zato se je v petek zjutraj,ko smo šli v šolo , morala pripeljati z njenim popolnim belim ferrarijem.

08. september 2012
popravki: tistega* o niku

N : Sej je vredi,pa všeč mi je...
okej....

nočem da greš z njim na zmenek!!!!!!!!
08. september 2012
Nadaljevanje: no,in potem vidim da stopi ven iz ferarija,oblečena lepše ko bilo kdaj prej :

09. september 2012
Nekaj momlja proti avtu , potem pa za njo vem izstopi.. Tjaša Nikšič,moja večna sovražnica!! tut ona je bla lepo oblečena
majca:

čisto prva majca

hlače:

https://data.whicdn.com/images/22773739/tumblr_lz3d8xo3w31qhr17wo1_500_large.jpg

šuhi:

https://data.whicdn.com/images/25473923/545690_400436249985423_157075840988133_1505136_1736335082_n_large.jpg

omg,kak sta bli lepi!
09. september 2012
aja,tak Tjaša zgleja:

še zaj mi ni jasno zakaj je prišla z ferrarijem,če vedno pride s kolesom al pa peš...
Omg,kak sem nora! Ljubosumno me hoče narejit!
09. september 2012
No in potem stopita do mene ...
S: hej nika! Si spoznala mojo novo bestiko Tjašo??
N: Sara,pusti me!!
S: aja,danes mam zmenek.. da te malo spomnim,in nebom oblekla tistega,kar sma skupaj zbrali!!
N: in? zginita mi ispred oči!!
T: čudakinja.

in sta šli. kaj je narobe z njima?!?pojavita se mi pa me začneta izzivat.. zdaj pa mi je pokvarla dan,ko me je spomnila na zmenek.Beli ferrari se je odpeljau iz parkirišča,mi pa smo šli v šolo.
09. september 2012
Dan se je vleekel...Konec pouka,grem domov,pa me dohoti tjaša. agggh!!
T: hej nika,sori za tisto prej... sara je nora,jas pa bi rada bla tvoja frendica
N: res??
T: jaa! pridi,greva k meni! učima se lahko!!

Zaj sem pa že res zmedena. ampak,hej! opravičla se mi je,zato rečem da grem k njen.
09. september 2012
Pridem k njen domov...Omg !! ful lepo VILO ma!!
To je njena soba:

dnevna soba,ob strani je še tv:

jas sem vidla samo ti2 sobi,ampak to je blo dovolj,da mi je jasno: tut Tjaša je bogata.
09. september 2012
Piflali sma se 2h pa pou,pol sem pa šla domu.
T: adijo,nikica!!
N: dijo,hihi

bla sem tak vesela,da sem se vsaj enkrat vklopla v družbo.prišla sem domov in sem si začela prepevati pesem.potem sem se preoblekla,ker bom šla v mesto,kupit si moram par novih cot,ker mi jih zmankuje.
oblekla sem se v to majco:

hlače:

šuhi:

po celem mestu sem hodla z vlkim nasmeškom!!
09. september 2012
Kupla sem si te cote:

& šuhe na sliki

vse na sliki.
Še vedno sem bla vesela,ker me ena popularna ma za frendico.
09. september 2012
Pridem domov,in kaj vidim.... oče in mama se prepirata!!! Jas spustim vrečke na tla,in vidim,da so po celem stanovanju cigareti,alkohol,droge...
Je to res moj oče?Pokukam izza vrat,v kuhinjo.... In kaj vidim?Očeta kak pretepa mamo,mama polna solz in modric.nisem si upala stopiti v kuhinjo,saj sem se bala , da se nebi kaj zgodilo še meni.zato sem pobrala vrečke in stekla v svojo sobo.zaklenla sem se in jokala. bilo mi je žal,da nisem pobegnila iz stanovanja,ker je oče slišal moj jok.Začel je loputati po vratih.Še bolj sem se začela cmeriti.Začel se je ta pogovor:
O: Nika,odpri!!!Če ne odpreš,te bom ubil,ko te dobm!!
Rekla nisem ničesar,toda slišala sem,kako mi mama teka na pomoč.
M: pusti bogega otroka pri miru! pijan si!!!

za tem sem slišala še nekaj klofut in tresk na tla.
09. september 2012
u103093
u103093
nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. september 2012
še nekaj nextov rabimD
aja pa hvala za next!
aja pa lahko prebereš to zgodbo: https://www.igre123.com/forum/tema/on-je-tisti/41712/

To je zgodba od moje frendice,s katero še za enkrat uporabljama enak profil.
09. september 2012
next

Samo priporočala bi ti, da v nektih več napišeš ne pa samo enobesedo Drugače je pa zaenkrat še zanimiva zgodba
09. september 2012
Next <3
09. september 2012
u106441
u106441
oglašujem mojo zgodbo... plis berte jo!!!
http://www.igre123.com/forum/tema/podivjano-dekle/41570/
09. september 2012
Všeč so mi čevlji na drugem postu
09. september 2012
sanchyka: sej vem,samo nekaj mi je zaštekalo,če sem napisala dougo v enem,zato sem mogla po malo pisat..

ok,nadaljevnje:Imela sem srečo,da smo živeli v prvem nadstropju.zakaj? ker sem se učila plezati,v sobi pa imam dolgo vrv.vrv sem vrgla skozi okno,jo zavezala in se počasi spuščala.
Prišla sem v atrij neke stare gospe. Potiho sem odprla vrata in v solzah tekla ob cesti.
nečesa seem se spomnila ; v šoli smo se učili o sos-u. lahko bi jih poklicala in povedala mojo situacijo.in tud sem. javla se mi je prijazna gospa in me vprašala po težavi.
G: kaj je narobe,dekle?
N: mama in oče se prepirata!
G: saj se bosta pomenla!
N: mislim,udi pretepata!oče pretepa mamo!
G: kje živite?
N: krčevinska 500.
G: pridemo!

Bila sem vesla kakršne koli pomoči. zazeblo me je v roke... ven sem privlekla listek,na katerem je pisalo:

Pomislila sem o napisu,obrisala solze,ustavila sem se in začela razmišljati.Ko je do mene pritekel en pes in me začel lizati.

to je bil sosedov Boni.Pobožala se ga.Sosed je stopil do mene,pravzaprav sosedov sin.

(oblečen je biu)

Predstavil se mi je:
Jem jan.kako pa je tebi ime?
N: sem Nika.

Moram priznati,bil je srčkan.
09. september 2012
tam ko piše zazeblo me je v roke sem pozabla napisat,da je segla v žep!
09. september 2012
Ufffff saj če bi imela takšnega soseda ufff :$ Next
09. september 2012
aja pa,ono glede zgodb... zaj več nea uporabja moj profil,kr sn jo nagovorila,naj si svojga nareji,takda je to zaj moja zgodba,kr sn ji itaq dala predlog za njo pa sn neke jas napisala,kr nea tak doro piše pa me je prosla...
09. september 2012
sanchyka : haha ja!!! če je pa hot,kej ti nej $
09. september 2012
nexxttt
09. september 2012
u37525
u37525
next
10. september 2012
u30718
u30718
heiii! plis sodeluješ/sodelujte?-ne bo vam žau-resno: http://www.igre123.com/forum/tema/oceni-slikco-od-1-10!/41767/ hwala, če boš/boste-soriii kr oglašujem!
10. september 2012
u37525
u37525
nexti pleases for me
12. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg