Forum
u56333
u56333
Zgodba, ki je seveda neresnična, govori o dekletu imenovanem Stella.

Stella je prav navadno dekle, le v šoli ima nekaj težav s sošolkami.
Ji bo uspelo rešiti težave?
In kaj bo potem?

Odgovore boste našli v zgodbi.
05. avgust 2011
u56333
u56333
Stella je kot vsako jutro osamljena odhsla v solo.
Ni se ji prevec mudilo ker se je odpravila dovolj zgodaj in kasneje kot bo prisla, kasneje se bo zacela njena mora.
Kot vedno je razmisljala zakaj prav njo tlaci tista mora, zakaj so se prav na njo spravili tisti nasilnezi.
Prispela je do sole.
Tam sta jo ze pred vrati pricakali Ella in Tinna.
05. avgust 2011
u35860
u35860
next hitr
05. avgust 2011
u56333
u56333
Stella = s Ella = e Tinna = t

e;Torej nasa princeska je ze prisla...
t;Da in to pozno, kot zmeraj.
e;Sreca, da ne zamuja k pouku...
t;Da, 15.min. pred zacetkom pouka, je za naso princesko ze dovolj, da se napravi!
s;Nehajta! Vedve potrebujeta pol ure ze samo, da se nalispata in nakicita!!
e;Uuuu! Naasa princeska je pa danes ustala z levo nogo, hihi!
t;Da, zagotovo, hihi!

Mimo je prisel eden izmed cednih ucencev in Tinna ga je poljubila.On ji je v odgovor pomahal. Pridruzil se je skupini prav tako cednih fantov. Tam je bil eden kateremu je Ella pomahala.

e;Mimo grede... Imas ze fanta? Kot lahko vidis, jaz in Tinna ga ze imava. Stavim, da ga ti nimas, saj si pregrda, da bi ga lahko imela!
t;Ostala bos teta, ker te nihce ne mara in tako bos umrla sama!!!
e;Da, nikogar ne bo na pogrebu!
e,t;Hihihiihi!

In sta odsli. Tako mocno sta vrteli svoje jezicke, da sta Stello spravili v jok...
Potem pa se je na klopco poleg nje usedel...
05. avgust 2011
neext
05. avgust 2011
u56333
u56333
u56333
u56333
j = Jack

j;Kaj je narobe, da joces, ko je pa ta dan tako lep?
Stella se je ozrla okrog sebe, da bi izvedela komu govori. Ko se je prepricala, da ni nikogar tako blizu in da nihce ne joce je bila odlocena, da govori tako znan ucenec prav njej grdi racki za njene pojme.
j;Ej, zakaj joces te prasam?
s;eeeeeeeeeemm...?
j;Daj, meni lahko zaupas...Ali mi ne verjames?
In tako mu je Stella povedala vse od zacetka do konca.
06. avgust 2011
u56333
u56333
e;Oila Jack!
t;Jack se pogovarja s princesko...
e;Utihni Tina, pa naj se, ji bom ze napela, ko bo odsel...
t;A, tako...

s; Si ju slisal...Spet me bosta zmerjali!
j;Ne, ce jima jaz ne pustim!!
s;In ko te ne bo?!!
j;Hm, s tabo bom dokler ne zazvoni zvonec, potem bos sla v svoj razred in med toplim obrokom, malico in vsemi ostalimi odmori te bom cuval...
06. avgust 2011
u35860
u35860
nmext hit carska je
06. avgust 2011
u56333
u56333
s;Zakaj te tako briga ce me nekdo drazi in zmerja? Saj sem vendar nula!
j;Kaj pa govoris?! Prav lepo in prijazno dekle si!

>>Ddddddddddddddddddrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn
06. avgust 2011
u56333
u56333
s;Oh pa tako lepo sem se imela s tabo, sedaj je pa ze konec...
Stella si je pokrila usta. Ni pricakovala, da bo kaj takega rekla.Zagotovo jo bo zdaj zmerjal se on!
06. avgust 2011
u56333
u56333
Jack pa je ostal resen.Ni se mu mudilo, malce je se postal tam, ko pa se je Stella odpravila v razred, ni pomislil da bi se on odsel, pospremil jo je do tja! Potem pa je le stekel do svojega rrazreda in na sreco ni zamudil.
06. avgust 2011
u56333
u56333
Vcasih je pouk hitro minil, sedaj se je pa vlekel kot le kaj. Komaj je Stella cakala, da spet vidi Jacka.
>>Drrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnn>Topli obrok-malica!>Jupi
06. avgust 2011
u56333
u56333
Stella je stekla na hodnik in z ocmi preletela prostor. Iz povsod so drveli ucenci, vsi so hoteli biti prvi na vrsti za malico...Njej ni bilo vazno katera je po vrsti, tudi ce ostane eno samo samcato jabolko zanjo.Cakala je Jacka.
Pol ure je ze cakala na kar se je odlocila, da bo tudi ona malicala.
Ostalo je se kar dosti hrane: Na kroznik si je nalozila, palacinke s cokolado, pila je limonado, namesto sladice si je pa uzela jabolko.
07. avgust 2011
u56333
u56333
Ko je pojedla je pospravila pladenj na vozicek dolocen za to (kot v samopostrezni restavraciji) nato pa je poiskala Jacka.
s;Se mi je kar zdelo da se mi je zlag...
Ni uspela izgovoriti do konca, ko je v jedilnico pritekel Jack.
j;Oprosti, oprosti, imeli smo telovadbo, ker sem pa s sosolcem klepetal, ko nam je ucitelj razlagal, sva oba morala tudi med malico narediti 350 sklec.
Jack se je obrnil da bi si vzel kar je se ostalo, vendar ni nasel niti kosa kruha.
j;Ah potem imam matematiko, in pisemo rest...Jaz pa nisem nasel niti mrvice, za pod zob...
07. avgust 2011
u56333
u56333
s;Ah, ehem, ja no torej, vzemi, moje jabolko...Nisem ga se pojedla.Vem da ni dovolj nekaj je pa le...
j;No hvala...Chrumb, crab cramb crek...
>>Drin drin
07. avgust 2011
u56333
u56333
s;No torej vso sreco pri matematiki.
Jack pa se ji je le s polnimi usti zahvalil.
07. avgust 2011
u56333
u56333
Naslednji dan se je Stella prebudila. Bila je sobota. Zaslilsala je zvonec na vratih.
Le kdo je to.
In uganete kdo je bil?
Stella je zaslisala mamine besede in besede nekoga ki jje v zadregi:
Ni dosti razumela le:
O Kako lepo, ja zgoraj je....njena mama.......Zbudi jo......Ne ne gospa......Pozdraviti in...Vidimo......Pa v soli....
To je bilo vse.Pomislila je ze da je bil Jack, ampak Mogoce???.....
Hitro se je oblekla in stekla do mame.
s;Jutro mami kdo je bi...
Ni utegnila izgovoriti do konca ko je opazila skozi okno da nekdo zivi v sosedovi hisi ki je na novo zgrajena...
07. avgust 2011
u56333
u56333
mama = m
s;What??!!!!
m;Ljubica, bila je nova soseda, starosti kot si ti.Prisla je s starsi ziveti sem, ima bratca s katerim se bo lahko igrala tvoja setrica in skupaj bosta hodili v solo.
Tako je vljudna, da nas je prisla pozdravit in prosila, ce gres ti ponjo da se spoznata.
s;Prijateljca-nova?! Takoj!!
In je sla
07. avgust 2011
u56333
u56333
Ko je prisla ji je vrata odprl neki zelo navihan decek.
s;In ti si verjetno bratec od tele deklice ki zivi tukaj.
>Ime mi je Zac in nisem edini<
Zac = z
z;Imam tudi brata dvojcka Codya.In sestro Rocky!Verjetno si prisla po njo.Zgoraj je.
s;Zakaj se pa nebi sla igrati z mojo sestrico Kelly? Vajinih let je in nekje na vrtu se skriva...
Cody = c
c,z;Punca?!Hahaha...
z;Cool, je lepa?!
c;Zac ne bodi no neumen, kaksno uprasanje...On vedno postavlja neumna uprasanja.
Nikoli pa ne pomisli na kaksno pametnejse uprasanje, kot je naprimer: Je seksi?!
s;Ehehe, ja em, pojdita jo iskat in bosta videla!
07. avgust 2011
u56333
u56333
Stekla je po stopnicah navzgor in se znasla pred veliko uganko.Katera vrata so prava?
Hitro jih je nasla, saj je na njih pisalo Rocky in se nekaj znakov je bilo prilepljenih, kot so: Do not enter!!! STOP!!!! Smrtno nevarno! I kill my brothers!!!
Rocky = r
Stella je potrkala.
r;Zac preberi si kaj pise na vratih!
s;Tu ni Zac-a.
r;No Cody tudi zate velja...
s;Ne jaz sem...Stella
r;O!?
07. avgust 2011
u56333
u56333
Tisti smeskoti ki pridejo pri povezavah, pri njih nimam jaz prstov vmes, kar sami pridejo.
07. avgust 2011
u56333
u56333
Naj se pisem **da**/**ne**
07. avgust 2011
u56333
u56333
Usaj se en komentar, ali bo sploh kdo bral???!!
07. avgust 2011
u53481
u53481
next
07. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg