Forum
u35654
u35654
Evo, odločla sm se, da bom napisala eno novo zgodbico, k bo bol resna od ostalih, hehe ((: Sicer sem začetek že pisala, sam sem se odločla, da bom zdej napisala na novo, mogoče kej dodala in popraula, pa vsekakor pisala na drugačen način. Hope U like it.! ♥
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Hojla! Moje ime je Mia Michelle Lovely. Za prijatelje samo Mia. Stara sem 15 let in bi morala obiskovati 1. letnik. Želim študirati, najprej hočem zdelati gimnazijo, po gimnaziji bi rada šla medicino. To so moje sanje. Samo vprašanje je, kdo mi bo omogočil študij. Zdelala sem vseh 9 razredov, bila sem dobra učenka. Nikoli mi nihče ni pomagal pri nalogah, vse sem naredila sama. No, saj svojih krušnih staršev tudi ne bi upala prositi za pomoč. Če bi tekmovala na šolskih tekmovanjih, bi vedno dosegla dobre rezultate, to so mi vsi govorili. Izjemoma moja krušna družina, seveda. Sofia Lovely, moja krušna mati pravi, da imam streho nad glavo pri njih zato, da bom pomagala pri hišnih opravilih, ne pa zato, da bi gulila knjigo, saj s tem svoji "družini" prav nič ne pomagam, pravi moja mati. Saj tako ali tako vedno vse naredim jaz. Že pri štirih letih, ko so me posvojili.....vam bom povedala zgodbo o moji preteklosti... Ko me je mama spravila na svet me je zapustila. Našli so me v nekem skritem uličnem vogalu, nekje bogu za hrbtom. Bila sem majhno, povsem golo dekletce, moja koža je bila od mraza vsa vijolična in prezebla, saj je bilo sredi najhujše zime. Bila sem še čisto krvava, bilo je očitno, da sem stara le nekaj ur. V sirotišnici so mi vsi govorili, da sem bila prava borka, ker sem še z zadnjimi momi iz sebe spustila krik, ki me je rešil. Če bi bila res kakšna borka, bi se moji mačehi uprla in bi zdajle sedela v klopi in si podala roko s svojo prihodnostjo...

вєяєš?? ;3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. junij 2012
neeeeeeeeeeeeext!!!
21. junij 2012
u35654
u35654
hvalaaaaaaaa+ mogoče zvečer, če dobim usaj še 3 nexta :''(
21. junij 2012
u35654
u35654
Aja če se komu da mau oglašvt, zlo bi bla hvaležna :*
21. junij 2012
Next
21. junij 2012
u32953
u32953
next
21. junij 2012
u35654
u35654
Hwala... če bo cajt next pride zvečeer
21. junij 2012
u47197
u47197
ωαυ.. ιzנємєη υνσ∂! ηєєχт ηυנησ!
22. junij 2012
uu huałła ampak niti ne. PA SUPER ZGUDBICA.!!!! < 3333 LOVAM JOOO!! JA!!
neeeeeextttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!
22. junij 2012
Super začetek....haha ni kritike.......brez besed!
Samo NEXT!
22. junij 2012
u35654
u35654
Uff, res najlepša hvala. Učer nism nextala k je biu zadnji dan šole, pa smo bli s frendi zuni ((: dons bom probala čim daljšga k grem pol na počitnce...
23. junij 2012
u35654
u35654
Še enkrat hvala vsem pohvalam, čeprav sem pričakovala vsaj nekaj kritik. Ta next je posvečen .Wιηє.Pαη∂α.♥ in 1D.vαɴesα za tko lepe pohvale.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Tako sem se nastanila v tisti stavbi ki so ji rekli sirotinica. Tam sem preživela prva leta svojega otroštva, ki s je sedaj pri mojih krunih starših spremenilo v življenje služkinje. Dobila sem majhno leseno stajico v veliki sobi. Poleg moje jih je bilo še nekaj zraven. No, vsaj sklepam po joku, ki se ga spomnim, ko sem noči preživljala med tistimi otroki, ki so samo jokali. Ko smo dopolnili 1 leto smo vsi začeli obiskovati malo šolo. Učili so nas hoditi, govoriti, pravilno držati žlico...saj veste, vse to, kar se danes, v realnosti učijo 5 letni otroci. Tako sta minili moji 2 leti v sirotišnci. Mala Mia je začela rasti. Počasi sm bila dovolj velika, da sem se tudi sama splazila iz posteljice. Ko so to ugotovili zaposleni, so bili mnenja, da posteljica ni več varna, zato so me dodelili v novo sobo. V sobi pa nisem bila sama, temveč s punčko po imenu Bella, ki je postala moja nova in prva prijateljica. Seveda najboljša. Še vedno imava stike. Ampak to je že druga zgodba, ki vam jo povem pozneje. Skupaj sva začeli hoditi v šolo. Čeprav sva imeli samo 3 leta, sva skupaj reševali naloge, si pomagali, v prostem času pa igrali. Res popolnoma vse sva počeli skupaj, sploh si nisva mislili, da se bova morali nekoč posloviti druga do druge... Na žalost ap je ta dan še prehitro prišel. Nekega lepega, sončnega jutra, so sporočili, da bo nek premožen par prišel posvojiti otroka. Vsi smo se umili, dekleta spele lase, vse je moralo potekati hitro in popolno. Ko smo vsi čisti, sveži in urejeni stali na dovozu, se je pripeljal premožen avto, iz katerega je stopila neka ženska in njen mož. Vsedla sta se za mizo na vrtu, dobila skodelico čaja in klepetala z ravnateljico sirotišnice. Otroci smo se odšli igrat. Sčasoma je par vstal in se malo sprehodil med otroki. Poklepetala sta z vsakim, tudi z mano in Bello. Sanje vsakega otroka so bile, da si ga par izbere kot svojega posvojenca, jaz pa sem se počutila kot paket ki ga selijo sem ter tja in se spolh ne ozirajo nanj. Toda ravno moja mora se je pripetila meni. Par je izbral mene in vse se je začelo odvijati zelo hitro. Spakirali so mi prtljago, pomahala sem Belli in odša z novo družino. Tako sem dobila nov dom Če bi vedela, kja me bo čakalo, v kaj me bodo prisilili, bi zbežala.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Evo en mal daljši next...
a) Kaj se bo zgodilo Blli (sklepajte iz naslova)
b) Ali se bo vživela v nov dom?
c) Next?
23. junij 2012
u35654
u35654
Jooj, napaka...
a) Kaj se bo zgodilo Miji? (sklepajte iz naslova)
23. junij 2012
u50602
u50602
a) Našla bo lutko?? (nimam idej)
b) Ne še takoj
c) ηєєχт
23. junij 2012
u35654
u35654
hahahahaha ne bo glih našla lutke... no da vm mau namignem, v zgodbi bo tut en moški, družinski prjatu...
23. junij 2012
u47197
u47197
a) Postala bo lutka nekega fanta?
b) Verjetno ne...
c) Zakaj sploh sprašuješ? Valda da next!
č) NEEXT!
23. junij 2012
u84724
u84724
a)en tip jo bo ugrabu in bo bla njegova lutka
b)NEEEEE
c)en VELIK next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. junij 2012
u35654
u35654
Hahaha hvala, Vanesa je še najbližje odgovoru...
23. junij 2012
a) pomoje tt, da bo neki s fantom, ka ne bo glih prjaze do nje
b) ne
c) Next nujno!!!!!!!!!!!!!
23. junij 2012
u35654
u35654
hahaha ja Urša ti itaq veš za kaj se bo šlo... ju3 gremo na morje in bom probala hitr še en next napisat, al bom pa tm signal poiskala...
23. junij 2012
u35654
u35654
a prebere kdo zgodbico od moje bff, tut zlo dobra------------>http://www.igre123.com/forum/tema/posvojena/32264/1
24. junij 2012
u35654
u35654
Evo, pršla z morja. Hvala vsem, ki berete. Loof ya.! < 333 :**
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prišla sem do svojega novega 'doma'. Bila je res razkošna hiša z bazenom, poznalo se je, da ste moja krušna starša iz premožnih korenin. Dobila sem prečudovito sobo, ki je bila neprecenljiva v primerjavi s sobami v sirotišnici. Počutila sem se kot izgubljena princeska, ki so jo starši končno našli in jo odpeljali nazaj v njen mali grad. Tisti grozni, neprijetni in otožni občutek je takoj izginil in preplavila me je sama sreča. Ko bi le vedela, kaj me bo čakalo. Moje občudovanje je prekinil mamin glas:" No princeska moja, misliš, da se boš počutila udobno v svoji graščini?" Pogledala sem jo in odčebljala tihi, šepetajoči ja. Kljub vsemu je bila zame tujka. Narahlo me je objela in dejala: "Ko boš končala z ogledovanjem sedaj TVOJEGA gradu, pridi dol na večerjo. Prtljago bo prevzela Nana," Pojma nisem imela o kakšni Nani govori, vendar mi je bilo všeč. Tiho sem odšla po stopnicah do jedilnice. Sedla sem za mizo in tiho čakala, ko je neprijetno tišino prekinil očetov glas:" Mia, to je Nana," Nana se mi je hitro nasmehnila in predme postavila krožnik s pravkar pečenim piščancem, zelenjavo in krompirjem. Mmm, v življenju še nisem jedla česa boljšega. Moji spomini na sirotišnico in hkrati na Bello so izginili. Počutila sem se rahlo krivo, ko me je spet prevzel tisti blažen občutek. Mama je dejala:" Če si zmatrana odidi v posteljo," Tako razvajeno so potekala moja prva 3 leta pri novi družini. Vpisali so me v šolo, kjer sem spoznala Zoey, ki je sedaj moja bff, popoldne sem delala vse sorte, hodili smo vsepovsod. Prišel je moj 6. rojstni dan, ko sta mi starša povedala novico, ki mi je močno spreobrnila življenje. Na slabše. Mama je rekla: "Veš Mia, z očetom sva se za tvojo posvojitev odločila iz tega razloga, ker nisem mogla imeti otrok. Zato sva posvojila tebe. Po teh nekaj letih pa nama je uspelo. Dobila boš sestrico," Saj se mi je zdelo, da se človek ne mora kar naenkrat tako zrediti. Debelo sem gledala zdaj mamo, zdaj očeta. Oče je zinil: "Kaj tako gledaš punčara? Nisi nič srečna?" To je rekel kar malo arogantno. Vstala sem, prevrnila stol in zavpila:"Ne! Nisem! Vedno sta govorila, da sem samo jaz vajina mala princeska! Lažnivca!" Stekla sem v sobo, cel dan ležala na postelji in jezno gledala v strop. Odprla so se vrata in vstopil je oče. Bil je besen. Name.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?? ;3
01. julij 2012
u73295
u73295
next
01. julij 2012
u35654
u35654
hah ty... še usaj 4 nexte < 33
01. julij 2012
u50602
u50602