Forum
To zgodbo sm začela pisat pod naslovom Resnična zgodba sm zj bom rjš tuki!

Glaune osebe: Nina.-jst, Nejc-fant u kerga sm zalublena
Živa,Kaja,Nika,Saša,Sara-mojih 5 BFF(smo sošolke)
Karin,Daša,Nastja,Martina,Eva,Špela-so iz paralelke in so tut one skupi BFF-nam grejo na žiuce k so otročje pa razvajane

Pa usi smo 7 claass.
Na nazačetku je nina(glauna oseba) u razredu z KArin, dašo, Nastjo Evo in Špelo Martina pa z Živo, Kajo,NikoSašo in Saro. Pol enkat u novembru se martina pa nina zamenjata!

Zju3 se zbudim in grem u sql. Biu je prvi dan sql in zdj grem u 7class. Spet bom mogla prenašet moje sitne sošulke k sam opravlajo!!!. Še sreč da grem u Novembru u B-class.! Loh bom skupi z Besticami.....in u unmu razredu je tok en kjutiš fannt(nejc). Jst sm že od Urca u negaa.In skos swa bla u istmu klassu...edin u 6.mu ne k smo se razdelil na dwa k je pršl iz podružnic 15 nowih učncew!! Prvo uro smo imeli razredno...powedali so nam urnik! O F*k kašn je! u pondelk sredo in petk sm mela 7m urk k sm mela jst 3 izbirne!!. Pol u Tork sm mela 5 ur in pol še eno uro akrobatike...[jzt ljubim akrobatiko] u 5k pa 3 ure...KOK SO PRZADETI!!! In kwa nej delam 2 uri k čakam n bus?? FAK! nasledno uro je bla v telovadnnici Predstava ob prvem dnevi sgl. Naj prej je ravnatl nalagau pou ureee! Douuugcjt! Pol je powedu kater učitl ma kater razred! Moja lanska prfoksa J bla od Športne sam j šla na porodniški! Zdj smo dobil prfokxa od športne g. Bimbo. Usi so ga bimbo klical k je biw tok zgubast d še zaze ni wedu!!!. Potem je šou usak prfox na odr d so nam razdelil kluče od omarc. Mene j namest NINA MODEC poklicau LINA MODERC! cela teluwadnca se je začela smejet! Za pourh se mi je še spodrslno k sm šla na oder in sam padla po stopnicah! Spet so se mi wsi smejaal! Končn je blo konc in sm šla h Besticam,. Ko sm pršla do njih sm widla d je pršu bus in sm mogla jt.! (od nas 6ih sm jst hodm na bus) KER KUL PRVI DAAN!. Na busu se je zraven mene usedla moja mlajš sis Lara. Vse mi je reportirala! Rekla j de ma ful kul urnik...de je za razredničarko dobila učitlco mate (ona j najbolš prfoxa na celm svetu) da ima omarico čist zram ravnatlneve pisarne(to je dobr k pol ti nemor noben nč vzet vn k ima ravnatl vse pod kamero) pa da je iz podružnice pršla ena prj u našo šolo (kr bo mama zdj učitlca glasbe) in da sta BFF. Jooj. Prov na živce mi je šla :x
-----------------------------------------------------------------------
mama naju je prišla počakat na avtobusno in naju peljala na sladolet! Use naju je spraševala. Lara je bila povna veselja in ji ne nakladala pou ure...Sm mama jo ni čist poslušala. Vs cajt j gledala mene. Ko je lara končala s svojim romanom sm bila navrsti jst. Jst Sm ji samo povedala da sm za razrednika dobla Bimbota in da drugega ni nič nowega. Ko sm pršla domu sm pregledala pošto... Vidla sm da j za mene....Pisal/Pisala mi je...

A nj nadaljujem [in to ni resničn]

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. julij 2010
ja dej nadaljuj plis
20. julij 2010
Pisal mi je nejc. Na sporočilcu je bilo samo napisano: NINA POGLEJ NA FACEBOOK!. takoj sem odhitala v sobo in šla na facebook. Imela sem 1 prošnjo za prijateljstvo. bila je Larina nova sošolka. Pogledala sem sporočila, in eno je bilo od najca v njem je pisalo:

NINA!
1.med počitnicami si se zelo spremenila.! [v pozitivnem smislu!] Imaš lepšo frizuro in videti si bol odrasla.
2.Kaj je bilo danes narobe v šoli...videti si bila zelo jezna...nič nisi bila z svojimi prijateljicami. Jaz sem biv pa vs čas blizu njih ker sem te hotel nekaj vprašati. Te bom pa tukaj.! Nina a bi ti....
SE NADALJUJE!
20. julij 2010
u11623
u11623
a lahk še dans?!? plzzss?????!!!!!!!!!!?????
20. julij 2010
Neda se mi brt...
20. julij 2010
anahi-dulce....BOM
LiMa9...A ostale se ti da?? to so sam 2a al 3je deli skupi.... :x
20. julij 2010
Kva zdej...Novste neč komentiral.??!?!?!?!?.
21. julij 2010
u24232
u24232
nwxt.!!
21. julij 2010
dej naprej
21. julij 2010
KOMENTII!!!!!:
21. julij 2010
NNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTT
22. junij 2013
u140056
u140056
next
23. junij 2013
Nextt
23. junij 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttttttttttttttttttttttttxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. junij 2013
next
26. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg