Forum
Hey !
ni resnična.Če ti je bedna veš da je moja prva zgodba no ammmm začela se bo tko:

Hey sem stara 13 let mam fanta ki sem na srečo že 5 mescev!!Moje ime je Tija .Hodm u 7 razred
09. junij 2012
Js: -Emo-Girl-emo-girls-6947133-411-599.jp
09. junij 2012
noče
09. junij 2012
jej to je ona!
09. junij 2012
njen fant nik:

09. junij 2012
1.6.2011

Tija spakeri gremo čes 1 uro v New york!!se mami dere iz kuhinje.Žalosna sm ker mormo seliti v new york in k sm z svojim fantom nebom več videla in k bom mogla novga najdt .Dobra novica je pa da ne hodm več v šolo bom prej končala jejj v 8 bbom šla ful dobr!Mami se spet zadere ridi Tija gremo že!!Čes pou ure na letelišču .Tm je bla cela gužva .KONČNO na letalu!!Prispeli smo....Ko pridemo z taxijem do nove hiše...........................WOOOW kok lepa vila!Stečem v hišo in spakiram .Takoj grem v shopping!Mami je pla zmano ker tudi ona nima nč!

In takole v trgovini z mami:

09. junij 2012
Nubenga nexta
09. junij 2012
Dej no!! no coment?
09. junij 2012
Ok bom kr sama seb nadeljevala!

*********************************************************************************************

Z mami sva kupila zame 10 za njo pa tudi deset.Doma sm imela veliko omaro!!

To sem tko dala in zdej bojo prišle slike!!
09. junij 2012
Kupili sve zame deset ublekic to so:

09. junij 2012
Naša hiša:

09. junij 2012
Js:

09. junij 2012
mami:

09. junij 2012
Moja soba:

09. junij 2012
dnevna:

09. junij 2012
u92590
u92590
next!!!!
09. junij 2012
Hvala še en next pa začnem ornk
09. junij 2012
next
09. junij 2012
hvala!!! ti začenjam!!
09. junij 2012
Začnem:

*************************************************************************************************************
To je biu moj najbolši dan v življenju.Pogledam na uro bila je 16.oo šele uff mam še čs.Mal sem pla po mestu .In nato zagledam mojega fanta k sm bla znjim 5 mesecev.In grem do njega in ga uprašam: '' kaj ti delaš tuki?'' Reče ''nisem mogu bres tebe!!'' in me poljubill šla sva v park na klopco poljubljala sva se 2 uri.Nato je biu čas za domou poslovila sva se.Domow sem šla.Ko pridem šišim da se mami smeji in pogledam v kuhinjo vidim da si je našla fanta .Ko me je videla mi je rekla ''o tija si že nazaj no to je moj fant mark'' Pokimam se nasmehnem in grem gor.Poznovi mi telefon .Kliče me nik (moj fant).

T=tija N=nik

T:HEYY!LJUBI
N:HEJ IMAM ŽALOSNO NOVICO
T:KATERO!!?(sem razburjena)
N....(NEKI ČASA TIH)...........SELIMO SE.
T:KAJ SELITE SE!!
N:JA ZA 2 LETI
T:KAJ!?!??!!
prekine.Padla sem v jok.V mojo sobo je prišla mami.''Ljubica kaj pa je?''upraša''Ahh nč ni''
''neki more bit!'' ''okej no moj fant nik se seli za 2 leti!!!''in naprej jokam''pač fantje dej sej si boš druzga poiskala no tija''jokam ko dž''ne nebom za nubenga nism tok lepa še zanga sm pregrda!!!!''Mami obupa in gre vn .Js jokam še zmeraj in še zmeraj kar naenkrat zaspim........(ZzzZzZzZzz)Piiiipiiipiiiiii!Piska budilka in rečm neee šola!no sej sm kr vesela no . se ublečem naličim in odpravim v šolo .Takoj ko pridem v šolo videm prelepega tipa!!.......
09. junij 2012
next
09. junij 2012
Hvala rabm 2 ali 3 nexte
09. junij 2012
u92590
u92590
opa....nexti!!
09. junij 2012
haha hvala
09. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani