Forum
u41413
u41413
okej, velikrat sem že probala kej napisat ampak zdej sm se prvič odločila da kej tut objavm. tko da upam da vm bo ušeč ;D

Ušeč kr bereš spodi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. marec 2011
u41413
u41413
starša nimata nič proti pretepanju otrok. Zmeraj ko sem naredila kakšno napako me je oče udaril. Včasih je očeta zamenjala mama. Najbrž sem bila zato takšna, kakršna sem pač bila. Nasilna. No, seveda ne do vseh... samo do 4/5 ljudi, ki sem jih poznala. Velikokrat sem bila slabe volje. Danes sem imela kar dober razlog za svojo jezo. Ta razlog se je glasil: Anja. Anja je bila največja... hm... bila je največji hudič na naši šoli. Lahko bi rekla da je prasica, pa se mi zdi preveč milo rečeno. Njeni dolgi svetli lasje so zame pravo prekletstvo. Z njimi očara vsako moško bitje na šoli. Največja težava pa je bila ona sama. Bila je lepa, pametna, lepa, lepa in še enkrat lepa! Moji rdeči lasje so bili proti njenim kot sračje gnezdo. In jaz sama sem bila proti njej pošast iz močvirja. Ni me motilo da so vsi fantje letali za njo. Najbolj me je motilo da je MOJ fant letal za njo...
26. marec 2011
u41413
u41413
neki ni prekopiral, tko da še nekrat:

Stekla sem po stopnicah in odšla v svojo sobo. Seveda sem vrata tako glasno zaloputnila, da je bil pravi čudež da so ostala na tečajih. »Suzana, kaj ti je?!« sem zaslišala mamin glas, ki je prihajal iz kuhinje. Nisem ji odgovorila, samo vrata sem za vsak slučaj zaklenila če bi se mama odločila da bi danes lahko imeli ''ženski pogovor''. No imela sem prav. Počasi je prišla do mojih vrat ter potrkala »suzi moja, ljubica, bi se rada pogovorila?« je rekla. namrdnila sem se. Sovražila sem ko me je poklicala Suzi. »NE!« sem zavpila, mogoče malo preglasno. »potem pa nič. Čez pol ure pridi na kosilo.« »Ne bom.« »ljubica, ne pregovarjaj se z menoj drugače bom poklicala očeta.« potem je odšla. Hvalabogu. No, jaz sem morala čimprej skozi okno ven, drugače bom spet tepena. Biti tepen pri štirinajstih je sramota. Vsaj zame. Pa vendar moja starša nimata nič proti pretepanju otrok. Zmeraj ko sem naredila kakšno napako me je oče udaril. Včasih je očeta zamenjala mama. Najbrž sem bila zato takšna, kakršna sem pač bila. Nasilna. No, seveda ne do vseh... samo do 4/5 ljudi, ki sem jih poznala. Velikokrat sem bila slabe volje. Danes sem imela kar dober razlog za svojo jezo. Ta razlog se je glasil: Anja. Anja je bila največja... hm... bila je največji hudič na naši šoli. Lahko bi rekla da je prasica, pa se mi zdi preveč milo rečeno. Njeni dolgi svetli lasje so zame pravo prekletstvo. Z njimi očara vsako moško bitje na šoli. Največja težava pa je bila ona sama. Bila je lepa, pametna, lepa, lepa in še enkrat lepa! Moji rdeči lasje so bili proti njenim kot sračje gnezdo. In jaz sama sem bila proti njej pošast iz močvirja. Ni me motilo da so vsi fantje letali za njo. Najbolj me je motilo da je MOJ fant letal za njo...
26. marec 2011
u39401
u39401
o.O nextii
26. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg