Forum
Sprehajam se po gozdu s svojim pesom Benom. Gledam naokoli, ker sem povsod slišala nekakšne čudne glasove. Tudi Ben je opazoval. Ničesar nisva videla in vseeno sva odšla nanprej. Te gozdove nism dobro poznala, ker si nikoli nisem upala vanj.Nežaa Nežaa! Nekdo me kliče, ampak kdo? Postala sem nervozna. Na srečo je bila le mama, ki j hotela vedeti, kje sem. Takoj pridem, samo še malo. V daljavi sem zagledala leseno hišico. Izgledalo je kot da je nekdo v njej. Odločila sem se, da bom nasldnjič odšla tja, takrat ko bojo prijateljice zraven. Obrnila sm se in odšla v hišo na kosilo. Nasljedni dam pokličem moje najboljše prijateljice Majo, Tanjo, Saro in Tejo.Vprašala sem če bodo prespale pri meni in so bile nad tem navdušene.Ko so prišle sem jim rekla: Ej babe, učera sem šla u gozd pa sem vidla neko leseno bajto. Kaj če bi šle pogledat vanjo? Jaaaa, rada imam grozljive pustolovščine je zaklicala Sara. Vse so bile za to in moje starše smo vprašale, če lahko spimo v šotoru zunaj. Dovolila sta in zmenile smo se da gremo v hišo ob polnoči.
NEXTAM?
09. januar 2011
u15267
u15267
jajajajaja plizzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. januar 2011
ja še dva morta rčt na nextam..
14. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg