Forum
Zgodba bo govorila o dekletu, ki je najstniških let. Izgubi mamo in očeta, ter nekatere druge sorodnike...

Ali boš bral/-a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. april 2011
u8794
u8794
začni, napiši čim prej
14. april 2011
Laura je sama doma. Oče in mama delata pozno v noč. Včasih si želi, da bi bila z njima, toda to na žalost ni mogoče. Ko se je zjutraj zbudila je na svoji mizi zagledala listek z obvestilom: "Nepričakovano sva morala na službeno potovanje. Bodi pridna, čeprav oba z očijem vema da si dovolj stara da si lahko sama doma mesec dni, skrbi za svojo psičko Muffin, da bova lahko ponosna nate. Se vidimo čez mesec dni, mami in očka."
Uf, starši! Res, Laura bi bila rada z njima. Takrat pa je na vratih pozvonilo in Laura je šla pogledat, kdo jo "MOTI" tako zgodaj. Bil pa je...

2 nexta pa nadaljujem, prej ne.
14. april 2011
u44816
u44816
next
14. april 2011
še 1 nexxt..
14. april 2011
Bil pa je....Billy,njen nadležni sošolec. "Kaj bi spet rad Bil?",reče Laura. "Pomislil sem...no...bi šla Z MANO v kino?". "To bomo pa še videli Billy,veliko opravkov imam, RAZUMEŠ??? Billy je odšel (končno). Tedaj pa neka čudna postava začne trkati po oknu (ne, ni bil Billy). Bil je plešast moški, ki je na okno z rdečo barvico začel pisati: "Laura,Laura...vidim te,opazujem te,zdaj vem kje živiš...prišli bodo pote!!". Laura se je zgrozila. Kako?Kaj?Se ji sanja?!Naj jo kdo zbudi iz te more!!!
Toda ko se je uščipnila v lice, je spoznala, da je vse to kruta resnica. Kaj moreš, iz svoje kože pač ne moremo. Takoj je poklicala svojo bff Roberto. Nekaj časa me je mirila, na to pa je na vratih pozvonilo. Laura in Roberta sta odkorakali k vratom, našli pa sta le lično zavito darilo. Stopili sta v hišo in ga odprli. V darilu je bila mlaka krvi, v njej pa listek z napisom: če do 21.00 ne prideš v park, se bo to zgodilo tvoji prijateljici ROBERTI. S srhljivostjo-neznanec." O,ne....
15. april 2011
Cooooooooooooooooool zgodbica.... nextiii čauu!!
13. maj 2011
next
13. maj 2011
u46153
u46153
NEXT!!!!
13. maj 2011
NEXT
13. maj 2011
Neext hudo pišeš!!:]
http://www.igre123.com/forum/tema/moj-dnevnik/16497/5 proosim še prebereš mojo zgodbico in če ti je všeč napiši com next :] hvala!!
ps: upam da nisi jezna ker sem to objavila !!:]
HF
23. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg