Forum
Odločila sem se, da bom napisala svojo prvo zgodbico. UPAM, da vam bo všeč in da jo boste radi brali. Naslov zgodbe je NIKOLI VEČ ISTA.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Živjo sem Annie. Imam brata po imenu Cristian in sestrico Hanno. Živimo v majhni hišici ob robu mesta. Živimo sami. Mama in oče sta nam umrla pred 4 leti. Mama je imela raka in oče je imel prometno nesrečo.
Torej če še povem nekaj o meni. Stara sem 12 let. Kmalu bom 13. Prej smo živeli v Sloveniji, ampak potem smo se preselili v Ameriko, saj je tam živela naša teta, ki je kmalu umrla. Zdravniki še zdaj niso ugotovili, zakaj je umrla. Imam rjave lase, rjave oči in sem za svoja leta, kar visoka.
Potem moj brat Cristian je star 15. Ima rjavo-blond lase in rjave oči.
Hanna pa ima najlepše rjave lase. Nihče v naši družini nima tako lepih.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
»Driiiiiiing«
Jaz se vsako jutro zbudim prva. Ker se zbudim prva zbudim še sestrico in brata. Brata vsak dan udarim s vzglavnikom po glavi, saj se noče vstati. Ko se le vstane gre zbudit Hanno, jaz pa pripravim zajtrk. Ko pojemo se odpravimo v šolo. Do šole imamo 10 minut. Ko pridemo v šolo gremo vsak k svojim prijateljem in se čez celoten dan ne pogovarjamo (tudi če stojimo čisto skupaj, se niti ne pogledamo).
Med potjo domov pa se pogovarjamo, kot , da se nismo videli stoletja. Zvečer pa se gremo umit v majhno kopalnico in gremo spat.
Naslednje jutro je bila sobota. Z bratom in sestro smo se odpravili…
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
3. VPRAŠANJA
1. KAKŠNA SE VAM ZDI ZGODBICA, KRITIKA, POHVALA…
2. KAM MISLITE, DA BODO ŠLI?
3. Next
28. junij 2017
1. M vredu zaenkat še nimam mnenja.. Malo sezdi podobna moji
2. Nwm v Slovenijo?
3. Next
28. junij 2017
Boš vidla, da ne bo ista.
28. junij 2017
Next
28. junij 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
1.Vredi zaenkrat pa še nimam mbenja
2.nwm
3. Next
28. junij 2017
Next pride danes ali pa jutri
28. junij 2017
1. Super je
2. Ne vem
3. Next
28. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
1. Zelo dobra
2. Nwm mogoče v neko stavbo?
3. Next
29. junij 2017
Ta Next je posvečen ➵ι'ѕ тιɢer.
Odpravili smo se na najboljšo zabavo v vsem mestu. Sestrica in brat sta šla na pijačo, jaz pa v beli obleki na plesišče. Tam so stali fantje in me z velikim občudovanjem gledali. Na kar sem zagledala nekaj najlepšega na tem svetu. Imel je rjave lase in najlepše modre oči. Imel je tako obleko, ki so jo šivali najbolj bogati ljudje. Odločila sem se, da grem mimo njega in ga mogoče nagovorim. Saj nimam nič za izgubiti. Razmišljala sem kako bi to naredila. »Saj, res« sem rekla, »saj se lahko delam kot, da grem po pecivo, nato pa ga lahko nagovorim.« In sem šla po pecivo na kar je k meni pristopil on.
»Zdravo!« je rekel.
»Živjo.« sem mu z največjim nasmeškom odvrnila.
» A, si sama tukaj«
»Ne! Brata in sestrico imam tu.«
» Daj, da ti pokažem nekaj. Pridi z mano!«
»Samo bratu povem,«sem rekla.
Na kar me je močno prijel za roko in mi rekel: »Saj ne rabiš povedati, saj kmalu prideva nazaj«
Odpeljal me je ven in ko sva si ogledovala njegov avto, je odprl vrata in me potisnil v avto. Z glavo sem se udarila v rob avtomobila, tako, da sem imela grozne bolečine v glavi. In z lepilnim trakom mi je zalepil usta in zavezal roke.
Odpeljal me je v neko staro hišo in me porinil v zelo staro in prašno omaro, za ročaje je privezal debelo vrvico in odšel. Še preden je odšel je na staro mizo nastavil njegov računalnik in mi dal za gledati najbolj strašljivo grozljivko, kar jih obstaja.

…med tem na zabavi…
»Hanna, vidiš kje Annie?« vpraša Cristian Hanno.
»Ne! Kaj če gremo vprašat tiste fante s katerimi se je prej pogovarjala?«
»No prav. Hej! Ste videli, kje najino sestro?«je vprašal Cristian odločno, saj so bili fantje 2 leti starejši od njega in se je mogel pokazati, da je nekaj več od njih. Saj bi ga sigurna zafrkavali, da otročiček brez svoje sestrice, ne more ničesar.
Med tem pa mu je en odgovoril: » Svoje sestre ne bosta nikoli več videla, odpeljali smo jo na varen kraj, kjer jo bomo mučili. Policiji pa ne boš mogel nič dokazati, ker nimaš nobenih dokazov. In nikoli ne bodo našli ta kraj.«
HANNA IN CRISTIAN STA SE ODLOČILA, DA KLJUB NJEGOVIM BESEDAM, LAHKO NAJDETA TA KRAJ IN REŠITA SVOJO SESTRO.
Ob 00.00 sta se odpravila od doma. Šla sta v temačen gozd, v katerem so se slišali zelo različni zvoki (strašljivi). Bilo ju je zelo strah. Na kar sta odšla do neke stare hiše, kjer sta si želela narediti zavetje za danes, na kar…

1. Kako se vam zdi?
2. Kaj mislite, kaj bosta videla v hiši?
3. Next
30. junij 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
1. Super
2. Nwm
3. Next
30. junij 2017
1. Scary
2. Zagledla bota Annie
3 Next
30. junij 2017
1. Supr
2. Ne vem.
3. Next
30. junij 2017
V tem delu bo malo strašljivo. Ta Next pa posvečam @secret_name@ , ker se je najbolj približala odgovoru.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
…zagledala Annie kako jo eden izmed fantov muči. Imel je velik in oster pas in jo je tepel, da je imela cele rdeče, kmalu modre roke in noge. Nato pa zagleda Brada kako…
(BRAD je najpomembnejši fant na šoli, vsak teden je imel drugo punco)
… Brad je imel v rokah nož in punci nož zapičil v oči (najprej v eno, potem v drugo), tako, da ji je tako po naše povedano iztaknil oči.
Annie je zakričala, naju z Hanno je tudi zelo zabolelo to kar sva videla. Fantje so ugasnili luči in punci odrezali eno roko, da bi si težje odlepila trak na ustih in da bi bolj trpela. Tako so se hoteli maščevati Cristianu, ker jim je nekaj grdega rekel in ker je Bradu ukradel punco.
Cristian in Hanna sta šla počasi v hišo in povedala Annie kdo sta. Pomagala sta ji do hiše. Trajalo je toliko časa, da so prišli do koče (celo večnost)
ANNIE:
Peljala sta me do postelje, kjer sem kmalu zaspala. Naslednje jutro je bila nedelja. Cristian me je odpeljal k zdravniki. Dali so mi invalidski voziček, kjer naj bi bila celo življenje. V šolo nisem več mogla, brat in sestrica sta skrbela zame. Čez teden dni pa smo odšli na policijo in prijavili fante. Vse smo jim povedali…
MALO VPRAŠANJ
1. Kaj se bo zgodilo s fanti?
2. Hoče kdo posvečen Next
3. Next
30. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
1. Nvm mogoče bojo šli v zapor za kar nekaj časa?
2. Mybe
3. Neeeeexxxxxt!
05. julij 2017
1. Nwm
2. Sm že mela
3. Next
06. julij 2017
1. Maybe jim policaji ne bojo vrjeli, al bojo sli pa v zapor...
2. Maybe
3. Next
03. november 2017
1. nevem mogoče jim polcaji bodo verjl in bodo ostal na prostosti al pa bodo šli v zapor
2. Maybe
3. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttt!!!!!
03. november 2017
Okej! Po dolgem času sem spet na tej FORUM TEMI. Ta Next pa posvečam trem osebam Sophie Hyles , WolfQueen258 in TimCar.
Če imate čas bi bila zelo vesela, če bi šli brat mojo drugo zgodbo (NAJHUJŠA NOČNA MORA).
http://www.igre123.com/forum/tema/najhujsa-nocna-mora/195075/
Še enkrat hvala vsem, ki berete.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No, policaji so normalno rabili vse dokaze. To, da so videli kakšna je Annie, je že bil en dokaz. Ampak rabili se vedeti, je se je zgodilo in kako.
…med tem v stari hiši…
»Sem mislim, da si jo dobro zavezal,« reče eden od fantov.
»Saj sem jo,« reče Brad jezno.
Fantje so po vsej hiši iskali, katere koli sledi o Annie. In niso našli čisto nič.
Kar naenkrat se odprejo polomljena vrata. Fantje pogledajo kdo je in zagledajo policijo. Policajiso fante odpeljali na policijsko postajo.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
…med tem v hiši Annie, Hanne in Cristian…
»Annie!!! Si v redu?« zakriči Cristian.
Nekaj je tako čudno zaropotalo, zato je Cristiana zaskrbelo. Annie je samo padla iz postelje. To se ji je zgodilo že večkrat.
»Ja, seveda. Ne skrbi,« je na hitro odvrnila Annie in se poskušala pobrati. »A bi mi lahko pomagal priti nazaj na posteljo?!«
»Aja, seveda takoj pridem!«je odvrnil na hitro Cristian in odhitel v sobo.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Policisti so fante spustili jih pustili na prostem, saj niso imeli dovolj dokazov. Fantje so odšli domov in se odločili, da bodo jutri nadaljevali s svojim popolnimi plani.
Bil je že večer vsi ljudje in živali so odšli spat in bila je najlepša noč, pa tudi najtemnejša. Bilo je malenkost srhljivo.
*********************************************************************************
NASLEDNJE JUTRO:
»Dobro jutro Annie!« sta na ves glas zaklicala Hanna in Cristian.
»Glej, midva morava v šolo. Ali boš lahko sama doma?«se je Cristian težko poslovil od nje.
»Saj bom preživela Cristian, nič ne skrbi. Adijo, rada vaju imam.
»Midva tudi tebe,« sta odvrnila in stekla skozi vrata.
Annie je bila prvič čisto sama doma za 8 ur. Bilo jo je malenkost strah. Ni vedela, kaj bi počela celih 8 ur.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nekako je 7 ur preživela popolno. Pospravljala je celo hišo, kolikor je le lahko. Imela se je kar zabavno.
Na kar je zazvonil zvonec. Čudila se je, kako to, da sta Hanna in Cristian že doma. Šla je odpret vrata in zagledala…
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
*VPRAŠANJA*
Kaj mislite koga bo zagledala Annie?
Next ?
05. november 2017
spet une fante
Next
05. november 2017
Next tiste fante
12. november 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg