Forum
u187648
u187648
Hej...

Sem Katja. Ker jih veliko napiše sem svojo zgodbo, sem se odločila da napišem svojo tudi jaz (resnično)... Ob vsakem nadaljevanju bom poskušala dodati sliko iz neta, prav tako pa bom nadaljevala ob določenem številu nextov...

1. del
Bila je zima, moj najljubši čas v letu. Z mojo najboljšo prijateljico Majo sva se po pouku odpravili domov, namreč bili sva sosedi in obe sva hodili na gimnazijo. Z Majo sva bili prijateljici od vrtca. Vedno me je podpirala, a na trenutke sem bila v njeni senci. Kmalu je začela hoditi z fantom Juretom, ki je bil eden iz med mojih sošolcev. Z Juretom sva se razumela, a odkar sta bila z Majo skupaj, se je spremenil. Postal je tečen in vedno branil Majo. Odločila sem se da moram temu narediti konec. V mojem razredu je še Taja, ki odlično poje, zato sem poskusila pri njej poiskati pomoč in najti nekoga, ki me bo razumel. O Taji sem imela pred leti napačno mišljenje, namreč mislila sem, da je pred njo groza, a izkazalo se je da je prijazna in da razume in pomaga. V meni je bila skrivnost, ki je še nikomur nisem zaupala.. Vedno bolj je silila iz mene, zato sem jo povedala Taji.

(slika naj bi ponazarjala kako se Maja ni zavedala ničesar, Jure pa je hotel narediti vse za njo)

Za nadaljevanje 3 nexti...

Ali je zgodba zanimiva?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. februar 2015
u187648
u187648
Vse slike so gif, zato morate klikniti na njih
12. februar 2015
u189142
u189142
next full dobr pišeš
12. februar 2015