Forum
u66788
u66788
No ja... če že usi pišete zgodbice jo bo pa še jst:$$

Mami hoče da se lepo obnašam pa newem kaj še use ker mi bo predstavila swojega novega partnerja -.-'' Groza rees.. K da ga hočem spoznat ..... Mami prosim če grem lahko v šoping iz Lil da si kupim nowo obleko. Pustila mi je in mi na dlan dala ogromno denarja. Usaj neki.! Poklicala sem Lil in ji rekla da sem priprawljena. Denar namreč nebom porabila za obleko ampak za stilsko preobrazbo:3

Lil :

Mark:

A nextam? :$

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. november 2011
u20700
u20700
next
30. november 2011
next :3
30. november 2011
neext
30. november 2011
u66788
u66788
Ko swe prišle v trgovino mi je Lil nostla taksna oblačila da me je bilo kar sram.!
Ko pa mi je prinesla miniko in wisoke škorne mi je pa prekipelo ... čez celo trgovino sem se zadrrla da hočem normalna.! Ona pa mi reče :
~ Ja kaj pol sploh še delawe tuki? Najprej grewe k frizerjuu.!
Šle swe k frizerju nato pa še po obleke
Moja preobrazba je bila welika.!
Jst prej:

Jst zdej:

Umes swe sle še na kawo in poklicali swa marka da bi powedal kako zgledam.! Kar malce strah me je bilo iti domow.
Ko je prišel Mark ga je takoj odbilo korak nazaj.
M: Owgooš *.* Aidaa? Omajgaaš .! čizz drugačna si.! Popounaa.!
J: Sploh ne... no ja potrebowala sem spremenbo.!
L: A men pa nič hwala.! jst sm jo uglaunim zrihtala pa use :$
M: Grazzie:$
L: hh..
A: No dej grem zdej dam. K mamo dons nek shit duma .
M&L: Čaaaaaau;**

Ko sem prišla domou me je mami ful čudno pogledala.! Rekla mi je da...
nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti nexti
30. november 2011
Neeeext!
30. november 2011
neeext :$
30. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg