Forum
Opisala bom življenje punce, ki je že v zelo mladih letih padla v svet drog. V šoli je imela probleme, doma še večje,.. Le nekdo jo je razumel. Njena najboljša prijateljica, ki ji je pomagala priti do soznanja kako jo imajo ljudje v resnici radi.

Pišem.?
25. oktober 2011
NADALJUJ :3
25. oktober 2011
neext < 3
25. oktober 2011
pisala bom v 1. osebi. seprav jz - Pia. tukei.^^

Jz in moja bestca Lana sve ble najbol popularne u našmu klassu. Ampak jz tega ne čutm.! Usi ajo rajš Lano kot mene. Vsi fantje se raje družijo z njo, ker je ime lepo postavo in je lušna. Rada jo mam. Sam nevem kko lahk zdrži z mano.? o: Fanta ma. Moiga brata. Z bratom se nisva razumela. On je imeu v družini tko nekk več pravic k jz. Biu je starejši in use lahk dela, kar jz nesmem -.- Tko da pol usi vejo kk se počutm. U mojmu klassu usi fantje radi govorijo z nama. Ekrat pa je pršla Lana do mene in mi povedala, da je pustila Nika. Nism mogla vrjet. Kaaaaj.!? tok sta bla pikija. neee. -.- Tkrt sm spoznala kok je lah lajf še krutejši kokr sm jz mislla. Pol sva pa z Lano en dan šle u lokal in vidle pjance k so se nažiral z pivom pa kadil cigarete. Lana je popenla in šla tja pa prosila za čik. Dobla ga je. Pršla je nazaj ga dala še men in rekla. Pejva.! Zj mam pa dost. Jz bom tut. Šle sva vn in tm srečale Jano pa Nika k sta mela tut ene stvari tm. Opazile sva, da mata mamila...

next.?
25. oktober 2011
u63411
u63411
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
25. oktober 2011
N
E
X
T
!
25. oktober 2011
Nik je hitr skriu za hrbet in se obrnu prod men. Namenila sm mu un pogled : WTF!? Jana se obrnla prod steni in začela ovort: Sam pejta preč pa tih botta.! | Z lano sva se odločle, da greva in ju ne izdave. Ampak moj brt Nik ma drogo.!? Dei wtf. Jz sm se sam čudla. Nism hotla, da mtka zve, ker pol bi mjbi zvedla tut za čik k sve ga hotle pokadit. Nikanc sve ga pa vrgle u koš. K sve šle dumou sve srečale mojo mtko. Zrdela sm in se hotla izmuznt, da nep opazla da sm tm. Ampak ni šlo. Mami me e pozdraula in rekla zkai je nism pozdraula. Rekla sm, da je nism vidla. Neznam lagat. Takoj je opazla da lažm. Z Lejo naju je zvlekla domou in use sm mogla povedat. Čeprou nism pa povedala, da je meu Nik drogo pa da sve hotle kadit...

Next.?
25. oktober 2011
u63411
u63411
NEEXTT
25. oktober 2011
Nasledn dan so me u šol napadl, čej res, da se Nik drogira. Jana je zih use zblebetala. Osramotila ga je pred celo šolo o: Prasica.. Prašala sm jo, če je ona use zblebetala in pol je rekla, da ona nima tle nč zravn... Pol so me napadl, če se jz tut.?...
Popoudne sm šla do Nika in mu rekla : Lej če se maš namen drogirat mi puvj. Men to ni ušeč in nočm da si uničš lajf. | Sam uno prestrašeno mej gledu pa reku : Lei Pia. Pač sm se lih zašteku z jano. Ona je ubistvu use prnesla..| Jz pa sam uno Ja dej wtf.!? cela ššola misl, da se drogiraš, ker te je ona uštulila.. -.- | On pa sam un debeu pogled pa reče : Pomagi mi.! Reč, da se ona drogira.! Zadela se je.! Pred mano.!! Ne bom prenašu njenih težav.! Nujno reč to usm. zarat mene če učitlc. | Rekla sm : Ja okei. Bom. Sam zate. Ne probavej tega.! Resno ti pravm. | Objela sm ga in objeu me je on tut.
Nalsedn dan sm raztrosla kar mi je blo naročen. Jana se je jokala na WC-ju. Šla sm do nje. Zaklenjena je bla. Odklenila sm jo in vidla kaj si je žoka delala...

Next.?
25. oktober 2011
NExT.!
26. oktober 2011
V roki je mela žiletko in si delala ''down the road''. Se prav se rezala po dlani do komolca. Tkoj k sm to vidla sm skor dol padla. Zadržala sm se in ji hutr uzela žiletko in tekla po povoj. Povila sm ji roko in vidla kok krvi je že zgubla. Nism mogla brez, da bi komu povedala. Rekla sm sam raunatlci naj pokliče rešilce in nobenemu nepove. Zaklenila je stranišče in Jano so odpeljali v bolnišnico. Ravnateljica je vse novice povedala le meni, ki sem to ubistvu sploh videla. Rekla je, da bo jana kmalu ozdravljena. Njena rana je bila zelo velika in izgubila je zeelo veliko krvi. In pa še od vzete krvi pri zddravniku so v njej našli posledice drog. Čez 5 min pa sem izvedela...

Next.?
26. oktober 2011
neXt.!
26. oktober 2011
Punca je okuženaa. Z raznimi manj hudii bolezni, ki so osledaca drog. Ne da se jih odpraviti. Bila sem šokirana in poklacala sem Nika. Povedala sm mu kaj se je zgodilo in kmalu so se mu droge čisto oddaljile. Niti pomislil ni več nanje. Tudi meni. Čeprav nikoli nism imela želje priti do drog so se mi sedaj šebol zagrozile.

Še Lani sm povedala kaj se je zgodilo in bila je zelo šokirana. Želela je zvedeti use in povedala sem. Sm pa tudi rekla, naj ne pove nikomur, ker o cela zmešnjava. Jana me je poklicala in oglasila sm se. Nisem hotla, da Lana sliši zato sem se umaknila.
Jana: Pia. Res hvala, ker si me rešila. čeprav bi bili vsi z meno vret bolj veseli, če me nebi nihče našel. Hvala.!
Jz: Jana poglej. K tebi sem šla sam zato, ker sm to jz nardila. Jz sm usm povedala, da se drogiraš. Oprosti samo tudi ti si Nika izdala. Nekako sva se morala maščevati. Res oprosti. Če sem te potisnila v drek te bom tudi iz njega povlekla.!
Jana (vsa presenečena in obenem mirna) : Aja.? Zakaj.? Noja. Vem kaj sem naredila. Tudi meni je žal. Pomaga mi samo priti ven iz tega sranja. Hvala useeno.
Jz: Mislila sm da se boš na ves las zadrla zakaj sm to naredila.? Usaj razumeti me znaš. Brez skrbi. Poskrbela bom zate.! Obljubim.

Zaključili sva. Lana ni bila firbčna. Odšli sva v park in tam sem naenkrat padla v nezavest..

Next.?
26. oktober 2011
NexT.
26. oktober 2011
Ko sm se zbudila sm okrog sebe vidle krog ljudi ki me je opazovalo. Lane ni bilo med njimi. Pogledala sem polek mene. Bila je Lana. Ležala je nezavestno tako kot jaz. Nisem vedela kaj se dogaja zato sem vprašala zakaj leživa nezavestni na klopi.? V
26. oktober 2011
vsi so se spogledali in niso hotle povedat..

Next.?
26. oktober 2011
u62193
u62193
Ma ti kadis ?
26. oktober 2011
u62193
u62193
cene full lepo našisala in kako se tida tolko pisat *-*
26. oktober 2011
Ni to moja lajf zgodbaa.: D
^^
26. oktober 2011
Bila sem nervozna. Kmalu pa je nekdo izinil, da naju je Robbie (tip, ki neve kaj dela.. pod vplivom alkohola skoz, soolec) netrezen za pičil z njegovo iglo. Bila sem zelo šokirana. Kaj e zbolim zaradi vboda.? Kaj če se Lani kaj naredi.? Neeee.
Takoj naslednji dan sva se z Lano opravičile pouka in šli na pregled krvi. V upanju sva odšli iz zdravstvenega doma in se pred njim objele in se poslovile. Šla je nazaj v šolo, ker je imela 7ur. Jz pa domov. Ko sm pršla domou sm pred vrati vidla bratove čevle in bla prepričana da je sam doma. Ustopila sm. Pred stopnicami sm vidla ženske čevlje in tekla or po stopnicah..

Next.?
26. oktober 2011
yep
26. oktober 2011
Ustopila sm v SVOJO sobo in na postelju zagledala brata in njegovo punco. Odložila sm torbo in stekla vn. Kmalu za mano je pritekel brat in mi hotel pojasniti. Hitro sem hodila da me je komaj dohaljal po ulici in se izogibala ljudem. Ustavil me je in me naslonil na steno. Umirila sm se in začel je govoriti, da ni trezen in da mu je žal, da je tako. Hotel me je objeta pa sem ga odrinila in zavpila : DA MI TEGA NE NAREDIŠ NIKOLI VEČ.! Šla sem domov in vidle tisto punco. Skoraj sem jo ubila z pogledom. Nisem se je hotla dotakniti ona pa me je še pozdravila. Jezna sm bila na brata.! Čisto sem bila iz sebe. Ampak punci sem samo zabičala, naj se nikoli več ne prikaže pred našo hišo. Potem pa jee...

Next.?
26. oktober 2011
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
26. oktober 2011
Kar naenkrat sem v tebuhu začutila bolečino. Sedla sm na tla in bruhala. Moj brat je ravno prišel nazaj. Pobral me je in me odnesel na wc. Še 2x sem bruhala in potem je Nik poklical mami. Mami je pridrvela domov in me peljala k doktorju. Ravno takrat a so že dobili rezultate najine krvi. Lanina kri je bila na srečo čista. Mama je pogledala kaj piše na mojem listu pa se ni znašla zato je rekla doktorju naj ji razloži. Jaz se ležala na postelji doktorica pa mi je dala pomirjevalo. Zaspala sem.

Zbudila sem se šele zjutraj, ko pa sem izvedela novico. Podrl se mi je svet. Ponorela sem in vse kar mi je prišlo pod roke se hotla vreži v mamo. Ampak spet sem dobila pomirjevaloo. Na listu je pisaloo..

Next.?
26. oktober 2011
yaaaaaa nooooooo
26. oktober 2011
Okužena sm.! In to z najhujšo boleznijo. Ne morem vrjeti. Od evega vboda in prejetega heroina sem se okužila z boleznjo.!? Neeeeeeeeeeeeeeeee.! HIV-pozitivna sem. Sepravi aids. Še tega mi je manjkalo. Nočem živeti. Ševedno imam Janino žiletko. Poklicalla sem Lano in ji vse v joku povedala. Začela je bbiti panična in pritekla je k zdravniku. Z vso sabo kar jo je sploh lahko zajela je rekla : Piiiiiiiaaa.! Neeeeeeeee.!!! Nesmeš biti okužena.! ..
Ponižno sm jo pogledala in se šebol jokala. Nato pa je zdravnik rekel, da naj ne bom preveč panična. Če imam aids se bo že poskrbelo zame. Rekel je da ni nič še 100% ker je kri regledana 1x. Jutri dobim rezultate. Čez noč sem ponovno dobila pomirjevalo in se zjutraj zbudila mirna. Mama mi je v posteljo prinesla čaj in rekla, da naj se pripravim, da bova kmalu šli....

Next.?
26. oktober 2011
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
26. oktober 2011
neeeeeeext
26. oktober 2011
Odšli sva. Ko sva prišli sm bila nervozna. Želela sm si, da se to sploh nebi zgodilo. Hotle sem živeti normalno življenje. Vstopili sva. Doktorica z nasmeškom na obrazu mami poda list. Mama se je obrnila proti meni in me objela. Čemu pa to.? Mama je skoraj zavriskala : NIČ TI NI.! || bola sem zelo vesela. Mislila sem, da bom umrla od tega usega. Preveč usega je. Najraje bi se ugreznila v zemljo. Pa sem kmalu spoznala da je vse v redu. Ko sem prišla domov me je Lana objela in me vprašala, če je vse vredu. Usa vesela sem zavpila, da je. Odšli sva v park in tam srečali Robbia. Izognili sva se mu in tekli na igrišče. Na igrišču sta bili Jana in njena sestra Nina. Prišli sva do njiju in ju pozdravili. Jana naju je predstavila in skupaj smo odšle na sladoled. Midve z Lano sva opazovali Niko. Ni mola niti minute brez čika v ustih. Prišle smo do gostilne. Usaka je naročila svoj sladoled. Usedle smo se in v miru polizale sladoled. Na koncu, ko je Nika pojedla sladoled je spet rižgala čik. Počasi me je začelo motiti in rekla sem potiho jani na uho : Se tvoja sestra ne more odvaditi vsako minuto prižgati čik.? || Jana me je pogledala in rekla, da je očitno odvisna...
Next.?
26. oktober 2011
u63411
u63411
NEeeeexT
26. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg