Forum
u147559
u147559
Hej To je zgodba,ki bo podobna zgodbi ugrabljena le,da ta govori o punci,ki res nikoli nereče ne vse pustološčine sprejme in večkrat se vsaka konča dobre vendar ali se bo tokrat tudi?
punci je ime lila in ima 19 let živi sama v lepi hiši ima pa tudi mlajšo sestrico lejo,ki ima 17 let.
slike:
lila:

leja:

lilina hiša:

1 poglavje:
Da sprejmem.
Halo gdo kliče?Jaz sem sandy.Aha kaj hočeš?Se lahko dobiva jutri pri meni?Da seveda,zakaj pa?Nekaj bi ti povedal.Vredu vendar zakaj mi nepoveš po telefonu?Nemorem te povedati zdaj nimam časa.Adijo.Adijo.
Oh ta sandy zmeraj neve kaj hoče vendar rekla sem,da in moram oditi k njemu jutri seveda.Danes pa no najbolje,da pokličem lejo in jo uprašam kdaj se misli preselit k meni.
Leja!Leja!Kaj je?Kdaj se boš preselila k meni?Čez eno leto,zakaj?Nič samo zanima me kdaj ti urediti sobo najbolje da začnem kar sedaj saj me čaka veliko dela.Ja pa začni če že želič by.by.
Medtem pri sandyu:
hej ti a bo pršla punca al ne,ker mormo v naslednjih 5 letih teh 10 nalog izpeljat.Da jutri pride.Vredu ob kateri uri pa?Ob 16:00 je to pomembno?Da zelo,če želimo izpeljati naloge mora biti v njej punca in saj bo tudi takim rečem rekla DA?Seveda vsemu reče Da.Adijo jutri ob 15:00 pridemo le glej da bo tam.
sandy:

Naslednji dan:
Joj danes moram it k sandiyu le kaj naklepa tokrat.Usedem se v avtomobil in se odpeljem ka sandiyu vendar tam ni le on temveč tudi 5 drugih.Sandy gdo so tile.Partnerji.Pri čem.No veš če sprejmeš tale iziv no poglej kaj boš morala narediti.V 5 letih moramo narediti 10 nalog,ki so zelo zahtvne in že čet 1 teden moramo začeti izivi so ropanje obiski in umori ter tudi ugrabitve si želiš sprejeti iziv ga sprejmeš?Da sprejmem iziv vendar bomo imeli tudi opremo?
Seveda kaj pa misliš.
28. avgust 2013
u147559
u147559
še 3
28. avgust 2013
u146282
u146282
next
28. avgust 2013
u147559
u147559