Forum
Heyy!
Sem Aischa.Vsi me kličejo Ajša ali Aisa.Imam še eno mlajšo pol sestro.Moja mama Lana je samohranilka.Ona res nima velike sreče z moškimi.Sem letnik 1997,moja sestrica Tara pa je letnik 2006.Ravno,ko bom jaz odšla v prvi letnik bo ona šla v prvi razred.Zdej pa slikice:

js:

mama:

Sestrica:

Moja najboljša prijateljica Rachael (Rich):

Najbolj na sveto nama je na živce šla skupina BvB sovražim jih pa še na našo šolo hodijo OMFG I HATE THEM.Čeprav je Andy luškan čaki kaj si mislim vsi so popovni luzerji.
23. julij 2015
u190499
u190499
next
23. julij 2015
u190499
u190499
next
23. julij 2015
hvala še en
23. julij 2015
u190499
u190499
dejte next to bo super zgodba
23. julij 2015
u190499
u190499
no v next
23. julij 2015
ok delam
23. julij 2015
No začela bom s pretlekjostlo:
Bili smo zelo dober razred dokler nismo pomešali razrede. Pri nas smo temu rekli "prestop iz starega dela šole v novi del šole". To smo rekli takrat, ko smo šli iz petega v šesti razred. V šestem razredu je vse novo. Moraš se navaditi zamenjavati učilnice, dobiš nove profesorje, si najmlajši na novem delu šole in tako NAPREJ.Najhuje pa je bilo to da smo pomešali razrede.Ja vem sej bom pogrešala otroštvo.V petem razredu sem bila popularna ,z vsemi sem se razumela.Skratka živlenje je bilo odlično.Zelo pa bi rada pozabila najstniška leta.Vse se je začelo v šestem razredu.OMG zopet govorim o šestem razredu.Vrazredu naj je bilo 34 to je nemogoče.V petm nas je bilo samo 23.Sploh nvm kako nas je učiteljica prenašala.Bili smo najporednejši razred v celem svetu.No potem pa je v devetem razredu prišel neki Andy bil je popularen saj je imel skupino šli so mi tako na živce da joj.Bila sva zelo drugačna on ima taki stil:

Jap to je on imel je še bolj oske hlače še jaz nebi imela take ozke hlače jaz pa imam bolj taki stil:

sej je vseeno midve z Rich se nisma zanimale z fanti vedno boma taki.Na začetko mi ni bilo pomebno nič drugega kot prijatelstvo.Nato pa je vse začelo propadati tudi prijateljstvo
23. julij 2015
heyyy next
če hoče nekdo loh bere moje fanfictione na wattpadu link lh prlimam mu u zs
rock on
29. november 2015
Next
29. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg