Forum
Potrkalo je na mojo levo ramo.Ni se mi bilo treba ozreti, saj sem takoj vedela kdo je.
''Kaj bi rada?'' sem vprašala.Jenny se je zlobno zasmejala.
''Kdo bi rad kaj od tebe, Rochelle?'' se je namuznila in obrnila stran.Skočila sem pokonci in jo porinila.
''Ti že nekaj očitno.'' sem ji zabrusila in jo pustila prestrašeno, tam za mano.

Ko sem ravno želela zakleniti vrata svoje omarice, je do mene, vsa zadihana, pritekla Anne.
''Rochelle,Rochelle.'' je zaklicala in se ustavila pred mano.
''Kaj je?'' sem vprašala.
''Nič, le želela sem da me počakaš.'' je odvrnila.
To pa je bil izgovor in pol.

Anne je bila moja najboljša prijateljica.Vse sva si zaupali.Na šoli je zelo popularna.Vsako dekle želi biti njena najboljša prijateljica, zato jih je veliko ljubosumno name.Zakaj mislite da se Jenny spravlja name?
Jaz pa sem Rochelle, navadna smrklja, ki je nihče ne mara razen staršev in Anne.No, tudi moji sestri me imata nekako radi.Dixie in Pixie sta.Lepi imeni kajne?Popolni sta.Sta dvojčici vendar sta zagotovo najpopularnejši na srednji šoli.
Kot bi bili znani zvezdi.
13. december 2010
Pogledala sem Anne, ki je brskala po omarici, in zavzdihnila.Ko bi bila jaz takšna kot Anne.
''Presneto.'' je zaklicala, ''ne najdem dnevnika.''
''Le kje bi lahko bil?'' sem bolj sebe kot Anne vprašala, vendar mi je ta kljub temu odgovorila.
''Nevem.'' je zatarnala.Pobrskala sem po njeni omarici in ven potegnila dnevnik.
Anne me je hvaležno pogledala nato pa objela.''Hvala.'' je dejala.
''Greva danes v trgovine?''.''Jaa, seveda.'' sem odvrnila.
Le kako bi se mogla upreti tako mamljivemu povabilu.Poleg tega sem morala kupiti novo bundo.Pa tudi ene ali dvojne nove hlače mi res nebi škodile.

Ko sva stopile skozi vrata šole, nama je prišla naprosti Jenny.
''Boš spet jutri pisala matmatiko ena?'' se je zlobno zarežala.
Anne se to ni zdelo niti najmanj smešno.Jezno je ošvrknila Jenny, ta pa je menda zdaj ugotovila da na tak način Anne ne bo dobila na svojo stran.Mogoče me bo celo pustila na miru.
Toda to me je predramilo.Jutri pišemo, jaz pa nič ne znam.Ko sva se oddaljili od šole sem tiho vprašala Anne.
''Mar nebi morali jutri v trgovine?Danes se moram učiti matematiko.''.Vedela sem da se mi bo smejala, a se mi ni.Le nasmehnila se mi je.
''Vem koliko tebi in tvojim staršem pomeni lepa ocena.Če želiš ti lahko pomagam.''.Skočila sem ji v objem.Res je zlata.Ona je zelo dobra v matematiki.
''Danes pri meni?'' sem vprašala, ko sva morali na križišču narazen.Prikimala je.
Nato je stekla po cesti prosti svojemu bloku.
13. december 2010
Jst (Rochelle) :

Anne:

Jenny:

13. december 2010
u27744
u27744
next!
13. december 2010
u28803
u28803
neext