Forum
hej sem nova tu. in če hočete vam napišem eno zgodbico, ki sem jo napisala že nekaj časa nazaj. Šla se bo o ljubezni pa takih stvareh (:
30. april 2011
1. del

Zbudila sem se ... Sama pri sebi sem si rekla: "Oh, ne že spet ta sneg." Ulice so bile zasnežene, strehe bele, jaz pa sem razmišljala samo o njem. Ko sem se začela zavedati, da se bo treba počasi pripraviti za šolo, sem pogledala na uro in skoraj me je kap. Čas pouka se je približeval, jaz pa še oblečena nisem bila. Hitro sem odšla v kopalnico, si umila zobe ter obraz, pohitela v sobo in se oblekla, potem sem si pripravila torbo in pouk se je že skoraj začel. Obula sem se ter oblekla, nato pa tekla v šolo kolikor hitro sem mogla. V šolo sem prišla ravno pravi čas, saj je že zvonilo za začetek pouka. Prišla sem do omarice, ko sem jo odprla, me je nekdo zagrabil za ramo. Obrnila sem se in zagledala njega. Nisem mogla verjeti svojim očem, rekel mi je: "Nehaj se obnašati kot kakšna kura in mi daj prostor!" Oči so se mi zasolzile. Odšla sem v razred, solze pa so mi kar tekle po licih navzdol. Usedla sem se in nisem hotela imeti nikogar ob sebi. Prišel je učitelj in me vprašal če je kaj narobe, jaz pa sem mu odvrnila: "Ni važno." Na srečo me je celo uro pustil na miru. Po končani uri je prišla k meni Tina in me vprašala kaj je narobe. Odvrnila sem ji " Ti potem povem." Po končanem pouku sem odšla domov. Poklicala me je mami in vprašala kaj si želim za božič, rekla sem ji, da bom še razmislila. A v resnici sem si želela samo eno.
30. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg