Forum
Ko sem bila mlajša sem imela sestro dvojčico. BIli sva nerazdružljivi dokler naju ni socialna vzela staršem. Tisti dan je bil grozen. Pravzaprav je bilo prav celo otroštvo zelo grozno. Z mami in sestrico smo presttajale hude muke. Očeta skorajda nisem videla po dva tedna ali še več, ko pa je prišel je bil vedno napit in čisto odtrgan. S sestrico sva slišali kako oče prettepa mamo in mami se dere na vsa usta v upanju da bi jo slišal kak sosed in ji pomagal. Že pettkrat je prosila varno hišo za pomoč pa je mogla znova in znova čakati v vrsti. Oči ji nikoli ni pusttil da bi delala v službi saj je mislil da so ženske nesposobne. Čez par mesecov ko sva bile s sestrico stari 5 je oči domov prinesel pištolo in nam grozil, da nas bo pri priči ustreliw če mu nedamo denarja. Noben v naši družini ni imel kaj dosti denarja ampak oče je vedno moral kupiti dva piva in 10 škatlic cigaretov.
KO nam je že čistto zmanjkalo denarja je bilo pri nas kot v peklu. PO tleh so bile črepinje in knjige. Oči je bil totalno nor, iskal je po omarah da bi našel kak cent za cigarete vendar ga ni. Siva koža mu je visela iz razpokanega obraza in njegove okrogle ustnice so mu čudno visele iz čeljusti. Iz žepa je potegnil pištolo in jo nameril v mojo mlajši sestrico Kiaro in nao še v mami. Maami je na vsee pretege kričala naj raje ustreli njo kot naju in nato se je zgodilo...
hočte da nextam, pol kr napište udspodiii :*
18. november 2011
next
19. november 2011
mal več nextow
24. november 2011
u60429
u60429
Neeeeeeextiiii
24. november 2011
u66823
u66823